Kedy začať s plávaním?

mia_ko
10. mar 2013

Ahojte mam 4 mesačnú dceru a chcela by som s nou chodiť plávať. Kedy je vhodne začať? Ďakujem

zuzka38
10. mar 2013

kludne hned 😉 a hlavne potom pravidelne.. ak si to samozrejme clovek moze dovolit..

ivanakir
10. mar 2013

ja som zacala s mojimi dvoma chlapcami od ukonceneho 3. meiaca. jeden kurz, teda 10 lekcii, to bolo vanove kupanie, tam je voda tepla a dietatko je same vo vani, voda je kazdu lekciu o nieco chladnejsia, kedze ide aj o otuzovanie dietatka. takze nemusis mat strach. dalsie kurzy su v bazeniku 5 deti a 5 mamiciek...kludne zacni.ide jar, tak ani strach z prechladnutia po kupani nebude az taky velky e....drk

sandy80
10. mar 2013

náš Samko mal 5, a Matiasko 4 mesiačiky, keď sme začali🙂

jankaferancova
10. mar 2013

Ahoj mamina,tak ja som s malym zacala od 7 mesiacov,uz som chcela aj skor zacat,ale nejak som sa toho obavala.teraz ma 25mes. a chodime stale,je to super,potapa sa,plava s mojou pomocou,strasne sa mu paci a je to aj odreagovanie pre mna.chodime samozrejme pravidelne,ak nam nieco do toho neskoci a ja fakt odporucam.Dieta si zlepsuje motoriku,otuzuje sa,uci sa byt v kolektive a ma to veeeela inych vyhod,tak sup do toho 🙂

lara69
10. mar 2013

My sme sa doma v bazene zacali kupat ked mao 2,5 mesiaca a na kurz sme zacali chodit ked mal 4 mesiace. Je to super. Vodu ma strasne rad a hlavne sa neboji. 🙂

zazalienka
10. mar 2013

Miško mal v deň ako sme začali plávať 4 mesiace.. síce to dosť stálo, ale nemá absolútne problém s vodou... detský bazén mi ofrfle, musí byť vo veľkej vodičke🙂

kacena4
10. mar 2013

ja som si do vane k sebe vzala 1-2 mesacne babatenko a postupne sme od 1/2 roka zacali chodit na normalnu plavaren, nie tie drahe detske 😉 mozno si niekto povie hygiena... ale zvladli sme to bez problemov v detskom teplom bazeniku a vodu milujeme do dnes

krpcok
10. mar 2013

my sme začali chodiť od 6 mesiaca a malá to zbožnuje doteraz 🙂

bosacka
10. mar 2013

my sme zacali chodit v 5 mes., chceli sme skor, len sa nepodarilo (pokial viem, tak od 3 vacsinou byva), chodime doteraz a je to super.
inak prvykrat tu pocujem od ivanakir o "vanovom kupani" - kde chodime, tam sa ide hned do bazena s inymi detickami