Mám 14 rokov a chcel by som začať hrať hokej. Má to význam?

adriankres
4. jún 2019

Mám 14 rokov viem perfektne korčuľovať a aj s hokejkov mi to ide. Odmalička som chodil hrávať hokej s kamarátmi čo hokej hrávajú a dosť som sa od nich naučil. Kondičku mám celkom slušnú a výstroj skoro celú. Má to ešte význam? Prosím poraďte mi.

pribinak
4. jún 2019

Ma ;)

jankastraskova
4. jún 2019

@adriankres samozrejme ze to má význam! Len chod do toho, nikdy nie je neskoro zacat sportovať, a ak ta to naozaj baví nemás o com rozmýšlať! Veľa šťastia ti prajem 😉

galioska
4. jún 2019

@adriankres určite malo význam sa zaregistrovať na tomto portáli 👍👏

volterra
4. jún 2019

@adriankres akykolvek sport v akomkolvek veku ma vyznam. Hlavne pre chalana v tvojom veku . ak mas kde, chod do toho, nenechaj sa odradit, vysladky sa dostavia. Rodicia ta podporuju?

janickacrazy
4. jún 2019

otázka je, či ťa do nejakého klubu ešte zoberú a priprav sa na to, že to nie je lacná záležitosť, ale tak určite môžeš hrať aspon pre radosť, keby náhodou ťa nezobrali, teda neviem ako to presne funguje, ale u nás bol nábor detí od 6 do 10 rokov

prevenar
4. jún 2019

@adriankres vyznam k comu ? ..ze sa zabavis ? ..alebo sa budes zivit hokejom ? ..ak sa chces zivit hokejom ako PRO hracka, tak to ma z mojho pohladu malu sancu . radsej investuj cas do niecoho ineho co sa tyka kariery . ak sa chces len zabavit a investovat do toho par tisic eur , tak v pohode 🙂

marsmykkok
4. jún 2019

kedysi deti normálne športovali a až v neskoršom veku sa zaradili pre nejaký šport, nie ako dnes že začínajú s napríklad hokejom pomaly ako novorodenci a myslím že to bolo aj lepšie že neboli jednostranne zameraný, ale všeobecne . skús zistiť, či by ťa niekde zobrali, ale nemyslím že je o hokej a celkovo šport momentálne veľký záujem, často je málo mladých hráčov, takže by to mohlo výjsť.

sisaka
4. jún 2019

@marsmykkok kedysi a to hovorím pred cca 35 rokmi sa začínalo s hokejom v tom istom čase ako aj teraz, v 4. ročníku ZŠ sa už chodilo do hokejovej triedy a nikoho v priebehu rokov už nepridávali a tobôž nie v 14. rokoch (môj muž chodil, takze viem) ak si myslela kedysi ako pred 60-70 rokmi tak to to beriem, pozrime sa ale na to, ako sa vtedy korčuľovalo a hralo.

@adriankres
Žijem v Kanade, kde sa hra hokej vo velkom a na dobrej úrovni a viem, čo to obnáša, keďže syn patri k najlepším hracom vo svojej vekovej kategórii v Severnej Amerike. Začínať v 14. rokoch a vypracovať sa na elitného hráča by bolo niečo výnimočné, možno nejaký druhy Bobby Orr alebo Wayne Gretzky ale aj tí drvili hokej už od malička.
Za pokus ale nič nedáš, ak ta niekde ešte zoberú prečo nie, keď ta to veľmi baví treba za tým ísť

Inak neviem, čo je to dobre korčuľovať. Za dobrým korčuľovaním nie je len talent, ale hodiny power skatingu, naháňanie sa za pukom nestačí

beky1813
5. jún 2019

@marsmykkok kedysi chalani, co chceli hrat futbal/hokej profesionalne, tak začínali na prvom stupni. Sportovat a športovať profesionalne su 2 rozne veci

beky1813
5. jún 2019

@adriankres ako rekreačne hrat to vyznam ma, ale nie uz profesionalne

galioska
5. jún 2019

Vidím že zas si debatite medzi sebou a autor má ďalší založený nick😂😂

klarissa25
5. jún 2019

@galioska fakt??? tak dnes tu bude veselo...

galioska
5. jún 2019

@klarissa25 na čo myslíš🤭😂

annamaria4
5. jún 2019

hmm prepac ale toto ti teda neuverim, ze tento pribeh ma v niecom pravdu. isto by sa tu len tak 14 rocny chalan nezastavil a nepytal sa podla mna na taketo hluposti. ako povedzte mi prosim vas normalne, k comu su taketo temy dobre