Nová výmena 2 - 3 roky pre začiatočníčky

ivetuska10
7. apr 2015

Ahojte,rada by som sa zúčastnila výmeny vrecúškových aktivít, žiaľ zatiaľ ma neprijali do žiadnej skupiny tak som sa rozhodla založiť novú, som začiatočníčka takže nemám priveľké nároky ale budem rada ak sa nás zozbiera aspoň 10 maminiek/žien. Každá prosím navrhnite aktivity aspoň 2-3 a neskôr sa vyberie, za každú radu o týchto výmenách budem takisto vďačná pretože ju organizujem prvýkrát 🙂

demetria
30. júl 2015

@egiginka
Osobne radsej pockam. Uz som do laminovania pre ostatnych investovala a tiez nie malo, preto sa mi zda fer, ze odosles balicky tiez zalaminovane.🙂
Ale tiez ma cena folii zaskocila. Nastastie, laminovacku som si mohla pozicat. 😝

demetria
30. júl 2015

Dievcata - po zrelej uvahe odoslem geobordy v rozmontovanom stave. Tj. dostanete navrtanu dosku a v balicku kolicky pobalene po 5x5ks. A k tomu samozrejme balicek abecednych predloh, balicek cisel a balicek obrazkov. A nejake gumicky na zaciatok. Kolicky si potom zastrkate doma same, alebo detvaky, u nas bol zasuvanie kolickov najvacsi hit.
Poslem to takto kvoli baleniu a odosielaniu. Bojim sa totiz, ze by nestabilne geobordy v balickoch potom mohli poskodit ostatne vrecuskove aktivity. A navyse, doska sa da lepsie zbalit ako jezko.🙂
Kolicky maju rozostup vyse 3cm, takze bezne velke drevene koralky by sa mali zmestit. Priemer kolickov je 6mm, aby sa koralky dali zasunut.🙂

alenka7777
30. júl 2015

@egiginka
Suhlas s demetria.tiez si radsej pockam,nakolko viaceri sa nalaminovali do zblaznenia,prislo by mi to voci nim nefer. Ako som ti uz davnejsie pisala,viac sa oplati si laminovacku kupit,vtedy ju mali v lidli za 25 eur.boli k tomu aj folie,aj orezavacka.

natuskaf
31. júl 2015

@veonka @demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi10 @lowike @alenka7777 @natuskaf @ikuza @zizka Baby ak ste tu fakt poslite mi prosím adresu na ivetuska aj som jej písala ale možno takto to bude rýchlejšie. Ideme na poštu a nemám adresu😠😱😬

ivetuska10
autor
31. júl 2015

@natuskaf máš ju v IP 🙂

johankaa
31. júl 2015

@ivetuska10 prosím pošli aj mne 🙂

ikuza
31. júl 2015

@egiginka dokedy budeme musieť čakať?ja som lamiňovala doma na laminovacke z lidlu. Za dobrú cenu majú aj v Tchibe. 23.8 odchádzam do Francuzska spat. Dovtedy by som chcela mat balíčky doma, ak by sa podarilo.

egiginka
31. júl 2015

Folie budu v stredu, takze stredu- stvrtok laminujem, stvrtok- piatok posielam, ak stihnem, tak v stredu posielam.... v lidli mali len folie, avsak nie A4 , uz laminovacky vobec nemali :(, kuknem v tchibe, ale ja si dam laminovat k znamemu.
@ikuza

lowike
31. júl 2015

@egiginka laminovačku aj fólie kúpiš aj na alza.sk za celkom dobrú cenu ...

@ivetuska10 aktivity mám hotové, prosím pošli mi pokyny k odoslani (adresa, peniaze za poštovné do balíka? koľko?)

ivetuska10
autor
1. aug 2015

@lowike máš to v IP

egiginka
4. aug 2015

Folie dosli🙂)), uz su na predajni, zajtra rano idem po ne, vecer posiel🙂 takze by mohla posta najskor v piatok , najneskor stredu dorucit Ivetke🙂,

ivetuska10
autor
4. aug 2015

@egiginka skús to poslať 1. triedou to by to tu malo byť na ďalší pracovný deň

lowike
4. aug 2015

@ivetuska10 balík dnes poslaný 🙂

andysh007
5. aug 2015

odoslane 🙂

egiginka
5. aug 2015

jasne, ze prvou🙂, dievcata pribalila som tych penovych tvarov viac, takze si mozte potom este niake mozaiky postahovat, malo by vam to vystacit na vacsinu mozaik, pattern blocks dostupnych na nete.

jaja865
7. aug 2015

@ivetuska10 Ahoj, prišiel balík odo mňa v poriadku? Na koľko balíkov ešte čakáme?

ivetuska10
autor
9. aug 2015

Dievčatá balíky prišli od: @demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi @lowike @alenka777 @natuskaf @ikuza
balík od @zizka mám na pošte, nestihla som si ho vyzdvihnúť lebo mali krátko otvorenú poštu a balík od @egiginka je na ceste od 6.8. takže si myslím že v pondelok alebo utorok príde
máme malý problémik a to je @veonka - tá si doteraz nepýtala adresu kam má balík poslať, tak som jej písala IP že čo a ako a zatiaľ neodpísala, počkám ešte dnes či sa ozve a zajtra jej volám že čo a ako.
idem to dnes predbežne potriediť a skúsim to odvážiť aby sme vedeli koľko bude poštovné aby ste ho mohli postupne posielať aby som to čo najskôr stihla, chcela by som to stihnúť poslať do piatku (14.8.) uvidíme či to stihnem ak nie tak do 19.8. to pošlem určite lebo potom idem na dovču 🙂 čoskoro pošlem to info o poštovnom, peknú nedeľu prajem 🙂

ivetuska10
autor
9. aug 2015

@demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi @lowike @alenka777 @natuskaf @ikuza @zizka @egiginka @veonka
takže prišla som k tomu že to budem posielať ako balík na poštu do 5 kg je to najlacnejšia alternatíva - poštovné je 2,80 (môžte si to skontrolovať na stránke SP) 🙂
do IP vám pošlem číslo účtu kam treba poslať peniažky, do poznámky dajte vašu prezývku, peniažky prosím pošlite čo najskôr,ďakujem 🙂

ivetuska10
autor
9. aug 2015

@lucikuzmi10 prečítaj si prosím predchádzajúce dva príspevky zabudla som ti tam dať 10 do prezývky tak ťa asi neoznačilo

alenka777
9. aug 2015

@ivetuska10 som tu spomínaná, vôbec netuším o čo ide?

jaja865
9. aug 2015

@alenka7777 precitaj si prispevky vysie @ivetuska10 ti pisala nick s troma 7 😀

ivetuska10
autor
10. aug 2015

@alenka777 prepáč omylom som ťa sem vtiathla 🙂
@alenka7777 aj ty prepáč omylom som vynechala jednu 7, máš IP a prečítaj si prosím pár príspevkov vyššie 🙂
z toho tepla som akási nesústredená
Ďakujem za pochopenie

ivetuska10
autor
10. aug 2015

@demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi10 @lowike @alenka7777 @natuskaf @ikuza @zizka @egiginka
takže najnovšie info: veonka sa ospravedlňuje ale tie aktivity nestíha poslať,že keď tak sa s vami jednotlivo dohodne keď ich dorobí tak ak chcete skúste sa jej jednotlivo ozvať či ich teda dorobí a vymení s vami s každou zvlášť
dnes prišli posledné dva balíčky takže je to u komplet 🙂
ďalej: peniažky mi dnes prišli od jaja865, alenka7777 zizka a andysh007
tie aktivity čo mali ísť veonke vám pošlem každej späť takže tie ktoré ste mi poslali 14 ks aktivít budete mať v balíku dve svoje a tie ktoré ste mi neposlali aj pre seba tak ju budete mať jedenkrát v balíčku
dnes to dotriedim a začnem pomaly baliť uvidím ako mi to pôjde a postupne ich začnem posielať podľa toho kto už zaplatil poštovné 🙂

egiginka
10. aug 2015

@veonka, vedela by si mi, nam dat info, kedy by si to dorobila? ako si na tom? mne osobne sa aktivity tvoje pacili, takze rada by som sa niak dohodla

ivetuska10
autor
12. aug 2015

balíčky sú dnes na cceste pre: @johankaa @andysh007 @jaja865 @alenka7777
peniažky do dnes prišli od: @demetria @christne24 @zizka a @egiginka vám som ich dnes neposlala pretože pre demetriu a christne24 som ich ešte nemala dobalené (chýbalo mi pár krabíc - ale dnes som ich pobalila) a zizka a egiginka nemám váš mail a tel. číslo tak mi ho prosím napíšte do IP pretože bez toho vám balík na poštu nemôžem poslať
Ďalšia vec že na poštovnom som mala 10 centov zľavu na každom balíku pretože som to podala cez elektronický podací hárok (netušila som to, pozerala som cenu podľa cenníka na nete) tak ak chcete tých 10 centov späť napíšte číslo účtu do IP 🙂
info pre: @lucikuzmi10 @lowike @natuskaf @ikuza zajtra pôjdem poslať tie za ktoré mi do zajtra prídu peniažky
+ pošlem aj pre tie ktoré mi poslali peniažky do dnes ale nemala som všetky info 🙂

johankaa
12. aug 2015

@demetria špeciálne na tvoju aktivitu sa teším, malý teraz začal gumičkovať, na všetko navlieka gumičky, tak geobord určite zaboduje 🙂

demetria
12. aug 2015

@johankaa
U nas je to absolutny hit. Hra sa maly aj stredny sedemrocny.
Dufam, ze budete spokojni🙂.

ivetuska10
autor
13. aug 2015

@demetria @christne24 @zizka @egiginka @lucikuzmi10 @natuskaf @ikuza
ospravedlňujem sa dnes mi manžel nečakane zobral auto na celý deň a poštu mám až vo vedľajšej dedine,takže som ich dnes neodoslala ale zajtra isto posielam! 🙂
@lowike od teba zatiaľ peniažky neprišli uvidíme či prídu dokým pôjdem zajtra posielať
pekný slnečný deň prajem 🙂

lucikuzmi10
13. aug 2015

@ivetuska10 v pohode, uz ked sme tolko cakali pockame hehe. a chcem sa opytat ci ku geoboardu su aj gumicky? aby som veela ci ich kupit ci tam budu dakujeem

demetria
13. aug 2015

@lucikuzmi10
Su tam aj gumicky, take vacsie. Mensie nazbieras zo zeleniny😉.
Ale davala som ich tam dost, nemusis kupovat.