Nová výmena 2 - 3 roky

cicamica1980
29. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky.
rozmyslam, ci by sme nedali dalsiu vymenu.
oslovujem tymto prioritne maminky, ktore so mnou boli vo vymenach - samozrejme aj ostatne maminky

@alenitka @christina87 @delideli @emica55 @fada @ivianocka @cicamica1980 @martina05 @michalajulka @petolub @silsil @sony2002 @vepiku @anikag @lucka.ano @lilivka @katkae1

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

nemate chut na dalsiu vymenu?
ze by sme si to urobili tak pohodovo - nech je viac casu na vyrobu - take 3 mesiace? aby sa mohol zapojit kazdy, aj kto ma menej casu?
a kedze bude viac casu, tak by mohlo byt vo vymene viac mamiciek - kludne aj cez 20, nech si "zamakam" aj ja🙂

predstava by bola:
aktivity pre deti 2-3 rokov, a aby to neboli tieto, ktore sme uz vyrabali:
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-fwq35e/
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-1-5-2-roky-852mz4/

ja by som to cele zorganizovala a nevyrabala by som, takze kazda z vas by za to zorganizovanie vyrobila 1 ks pre mna.

kto ma zaujem, nech napise sem do fora, ze sa chce zucastnit.
pekny den vsetkym🙂

emica55
29. dec 2014

Ja mam zaujem uz sa tesiiiim 🙂

sticza
29. dec 2014

Ja by som sa tiež pridala, pokiaľ budú zaujímavé aktivity

luckadominika
29. dec 2014

ak bude voľné miesto rada sa pridám 🙂

silsil
29. dec 2014

Ja som za avšak ak by to bolo tematicky ladené na jar/veľká noc..lebo to už chceem.dlhsie..aktivit je vela..len treba porozmýšľať a pomenit aby to bolo ladené na jar..velku noc..S niektorými mamičkami som sa o tom u bavila..a záujem bol..tak neviem čo túto tieto maminky;)

sony2002
29. dec 2014

jasa tiez rada pridam 🙂

martina05
29. dec 2014

Asi by som do tojo isla🙂 🙂

lucka.ano
29. dec 2014

juchu, jasne ja idem do toho

bibi78
29. dec 2014

jasne, aj ja sa pridavam! 🙂
tie predchadzajuce su este stale tazke pre moje male motovidielko, ma sice 21 mesiacov, ale dost z nich boli pexesa a tak este nezvlada.

cicamica1980
autor
29. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

super, ze mate zaujem🙂
@sisil - mozes plis napisat, ako to myslis ladene jar/velka noc?

akoze pocitanie napriklad vtaciky?
ked nas bude 20+, tak mat asi 20 aktivit jar/velka noc bude asi vela, ci?

ale urcite moze byt, ze niekolko aktivit by mohlo byt aj tematickych🙂))
takze cakame kym nas bude 20 a potom zacneme riesit navrhy a ked sa este par mamiciek prida, bude fajn. lebo po odhlasovani je dost mozne, ze niekto odpadne - ak sa mu nebudu aktivity pacit.

takze zatial nas je:
@emica55
@sticza
@luckadominika
@silsil
@sony2002
@martina05
@lucka.ano
@bibi78

8 ks🙂)))

mimamijami
29. dec 2014

aj ja sa pridavam 🙂

evdzelyn
29. dec 2014

Ahojte, no môj má ešte len 16m a skoro žiadnu z tých predchádzajúcich ešte nezvláda (alebo ho nebaví 🙂 ), takže asi idem z kola von 🙂
Ďakujem pekne za pozvanie 🙂

lilivka
29. dec 2014

my sme sa len teraz presťahovali do nového domu... na poschodí mám 3. svetovú- krabicovú... budem rada ak do Veľkej noci zmáknem to... takže tentokrát kolo vynechávam.. no ďakujem

christina87
29. dec 2014

@cicamica1980 Ahojky rada by som sa pridala 🙂

ivianocka
29. dec 2014

juuuj, skoda, ja cakam druhe vrestadlo 28 januara, tak si myslim ze by som to nestihla 😢

kajka18
29. dec 2014

Pripajam sa aj ja 😉

drahuska11
29. dec 2014

ahojte, rada sa pridam! a tesim sa 🙂

zuzickaaak
29. dec 2014

Ahojte,rada sa k vam pridam aj ja 🙂 uz sa tesim..

cicamica1980
autor
30. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@ivianocka ved to je skvele🙂

cicamica1980
autor
30. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
cicamica1980
autor
30. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@evdzelyn napisem ti moju skusenost🙂

pri prvej vymene ked sme dostali aktivity mala moja dcera tiez cca 16-17 mes. vtedy dokazala robit s mojou pomocou asi 1 aktivitu. vsetko ostatne iba "skumala" - inak povedane rozhadzovala🙂)). ale posledne 2-3 mesiace je to uplne ine. teraz ma 22 mesiacov. jasne ze vela veci nevie/nechce/nema zaujem, ale fakt uz sa bavkame s viac ako polovicou aktivit🙂 a ja teda neviem, ako ine deti, ale moja nedokaze pri jednej veci zatial stravit vela casu a vacsinu aktivit musim robit s nou. takze tieto aktivity su uplne uzasne, akoze fakt🙂

katkae1
30. dec 2014

@cicamica1980 ja sice robim na polovicny, ale ak na to bude dost casu tak sa rada tiez zapojim.. 😎

evdzelyn
30. dec 2014

@cicamica1980 ďakujem za odpoveď,
hej, veď ja si na to počkám, snáď to príde 😉
Ako ho ale už trochu poznám, tak asi neskor to príde a presne ako hovoriš - tiež mi neobsedí dlho 😉
No veď mám teraz tie z minulej, a možno o pól roka sa tu nájdu maminy, ktoré sa zas dajú dokopy tak možno potom 🙂
Ked ja som neni ani vôbec kreatívne zručná... ale ďakujem ti 🙂

cicamica1980
autor
30. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@evdzelyn jasne, to nebolo o prehovarani, to bolo o tom, ze si treba pockat🙂))

mima551
30. dec 2014

@cicamica1980 ja by som sa asi tiez rada pridala 🙂 a paci sa mi napad s jarnymi aktivitkami.

cicamica1980
autor
30. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
kajka18
30. dec 2014

@cicamica1980 ja som ti tu uz raz pisala... mna nechces?

cicamica1980
autor
31. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 samozrejme ze chcem - ale asi som prehliadla. ale ako pozeram, tu hore vo fore nevidim tvoj koment, pisala si IP? jasne ze ta chceme🙂)))

cicamica1980
autor
31. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
fada
31. dec 2014

@cicamica1980 ahoj, dakujem no tuto vymenu musim vynechat... prajem vsetko dobre v novom roku

jelen
31. dec 2014

@cicamica1980 ahoj, dakujem za pozvanie, teraz ale musim odmietnut, nestihala by som ☹ urcite budem rada, ked si na mna spomenies pri dalsej vymene. drzim palce s organizovanim 🙂