Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tvorenie so 7 ročnou slečnou

luvika
18. aug 2014

Mamičky, poraďte niečo kreatívne a nenáročné na výrobu, čo by teoreticky zvládla aj sama 7 r. slečna. Vkuse chce čosi vyrábať a mne už došli nápady...dnes som ju učila náramky priateľstva, ale asi je to na ňu ešte zložité, motalo sa jej to a nešlo a už fakt neviem...nakoniec vždy skončí pri kreslení a lepení, čo by nevadilo, len stále to isté a je nešťastná potom...čo vyrábajú a z čoho vaše detičky?

pribinak
18. aug 2014

Pozri si na STV v archíve reláciu Zazracný atelier, tam stále cosi vyrábajú, u nas to ma veľký úspech

somjankad
18. aug 2014

gumickove naramky-na dvoch ceruzkach.... stromceky stastia...

jumama
18. aug 2014

Google alebo pinterest... Tam vyhladaj crafts for kids a bude toho spusta...

tomaskovamaminka
18. aug 2014

@luvika Mozno aj tu si nieco najdete http://decko.ceskatelevize.cz/sikulove 🙂 A napadlo ma FIMO, to je modelovacia hmota, daju sa z nej robit krasne veci, skus vygooglit🙂 A pomaly aj hackovanie by ju mozno chytilo🙂 Alebo nejake koralky? Nas si dnes sam spravil dalekohlad:D A to on a nejake tvorenie:( Alebo kreslenie, :( som nechapala🙂

luvika
autor
19. aug 2014

No dakujem za tipy...koralky uz mame za sebou, to hackovanie, zda sa mi ze je este predsa len mala, nejde jej ani zapletanie vrkocikov z nitiek, nie to toto 🙂 ona je skor na tie papierovacky, krasne kresli, a strihanie, lepenie, toto vkuse...len uz neviem co by mohla z toho papiera. Takisto sme dlho ficali na play dooh, malovanie temperkami a vodovkami, potom sme vyrabali zo sadry postavicky a tie malovala, dokonca uz aj kamienky sme malovali na farebno :D dakujem za vsetky rady.

prasiatko30
19. aug 2014

u nas ficia tie naramky z gumiek - je to absolutny trhak tohto roku - najprv som mojej 7r kupila zo dve vrecuska gumiek na skusku ci ju to bude bavit a teraz sme uz kupili aj kufrik a "krosna" 😀 na dvore sa stretnu vsetky kamosky a robia naramky, prstene, klucenky, tiez sa nechaju inspirovat postupmi na youtube a potom sa snazia predavat 😀 😀 😀

tiez sa tohto roku naucila hackovat ale to ju tak nebavi lebo hackuje len sama alebo so mnou ale tie naramky to si daju zraz aj 4-5 dievcat a je im veselsie ked su tak spolu a pletu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli