Vrecúškova výmena 3 - 6 rokov

cicamica1980
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky,

kto sa chce zucastnit vrecuskovej vymeny pre deti 3-6 rokov?
kto ma zaujem, nech sa paci, mozete sa prihlasit🙂

pocet by mohol byt 15 + 1 - pripadne mozeme sa dohodnut inak.
/to +1 som ja organizator, ktory nevyraba, ale manazuje - je to dost prace, v prvej mojej vymene som aj vyrabala aj organizovala a je to narocne. samozrejme ak sa chce niekto podujat, ze okrem vyroby bude robit aj organizaciu, miesto organizatorky prepustim🙂
len pre info uvediem, ze kym sa odhlasuju vsetky aktivity a zacne vyrobna faza, tak organizatorka ma vela roboty - vytvorit album, premysliet harmonogram, sprocesovat hlasovanie. potom ked jej chodia baliky detto a roztriedenie balikov, opatovne zabalenie a odoslanie je tiez kopec roboty, ist pre 15 balikov na postu, potom odoslat 15 balikov. /

kto ma zaujem, napiste sem do fora, ze mate zaujem a napiste vek dietatka
napriklad
ZUCASTNUJEM SA VYMENY - dcera 3 roky🙂

organizacne
1. pockame kym sa prihlasi 15 mamiciek - pocet mozeme upresnit
2. kazda mamicka navrhne 2-3 aktivity /idealne s ilustracnou fotkou/, z ktorych sa bude hlasovat
3. prosim ku kazdej aktivite /kedze foto bude ilustracne/ - treba napisat vyhotovenie - z coho to bude/material/ a kolko toho bude /napr. pri pexese kolko ks/ - aby bolo jasne, ako to bude vo finale vyzerat.
4. ked budeme mat vytvoreny album aktivit, odhlasujeme vitazne aktivity
5. nasledne zacne vyroba - navrhujem 6 tyzdnov, mozeme pripadne podla narocnosti aktivit upravit
6. nasledne mi poslete baliky a 3,20 eur /postovne na cestu naspat - balik, II trieda, do 5 kg/
7. ja baliky zozbieram, a rozposlem vam naspat

kto sa hlasi? 🙂)))

cicamica1980
autor
29. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

olajkuj tento prsipevok, ak chces, aby sme pockali, kym nas bude 15

cicamica1980
autor
29. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

olajkuj tento prispevok, ak chces aby sme urobili vymenu, aj ked nas bude menej /min. 10/

trdlo2
29. okt 2014

Este by som mohla pripravit aj aktivitu s pismenami. Zalaminovat pismena do formatu A5 a pomocou plasteliny vytvarat tvary velkych tlacenych pismen a prikladat to na obrazok. Moj uz pismena velke tlacene pozna, ale keby som do rohu pridala aj ostatne, takto by sa hravou formou naucil citat aj male tlacene a pisane a pri tom by sa nenudil, modeloval by si pismenka. Mohlo by byt?

kajka18
29. okt 2014

@cicamica1980 ahoj, ja som sa chcela opytat, ci kazda mamina da aspon 3 navrhy... lebo niektore maju len dva ba dokonca len jeden... no a priznam sa, ze sa mi velmi zle vybera 😢

cicamica1980
autor
29. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 v pokynoch som napisala, ze 2-3 navrhy treba dat

lucia98765
29. okt 2014

ahojte, mala by som zaujem pridat sa k vymene. mozem este?

majuska0407
30. okt 2014

@cicamica1980 ahoj rada by som sa aj ja k Vám pridala🙂 a aký je približne vek deti?

cicamica1980
autor
30. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@majuska0407
@lucia98765
mozete sa pridat obe. vek deti je okolo 3-5 rokov.

len aktivne mi vyssie uvedene hlasovanie olajkovalo iba 5 mamiciek, tak neviem, kolko z tych 11 si to este rozmysli.
ale teda s vami by nas bolo 13

ak chcete, dajte sem 2-3 aktivity na hlasovanie.
album je tu

https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/nova-vrecuskova-vymena-3-6-rokov-lk29n4/

este sa nehlasuje

majuska0407
30. okt 2014

moje aktivity
1) zápalky (podľa predlohy)
2) písmenka (priradovanie malých písmen k veľkým)
3)mapa-vlajky(priradovanie vlajok)

cicamica1980
autor
31. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@domkaa
@droby
@lucia98765
@weronnka18

maminky od vas mi chyba navrh aktivit.
plis o info, dokedy by ste ich mohli pridat a ci sa zucatsnujete vymeny.

dakujem

adamikmoj
31. okt 2014

@cicamica1980 aj ja sa chcem pridať ale iba teraz som objavila tuto aktivitu a neviem čo ešte vyrobím, len mi chýba zákl. info (možno to tu je len som to prehliadla)... ja vyrobím svoju aktivitu pre tých 11 mamičiek čo tu je+pre seba a 11 mamičiek rovnako vyrobí svoju aktivitu a prepošleme si to? dakujem za vysvetlenie

cicamica1980
autor
31. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@adamikmoj tu je info
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/nova-vrecuskova-vymena-3-6-rokov-lk29n4/
vyrobis tolko, kolko nas bude vo vymene /vratane seba/ + 1 pre mna - ja nevyrabam, ale organizujem.

plis ak sa chces zucastnit, daj sem do fora do nedele navrh 2-3 aktivit na hlasovanie.

ostatne mamicky

@domkaa
@droby
@e.l.i.e.n.k.a
@kaja15
@kajka18
@laura27m
@lucia98765
@luciaobrocnikova
@majuska0407
@mishka11
@trdlo2
@vrn
@weronnka18

predlzujem deadline na pridavanie navrhov do nedele 2.11. do 24:00, kto neda navrh, tak bud mu mozeme dat vyrobit aktivitu, ktora nevyhra v hlasovani, alebo vyradime z vymeny.

cicamica1980
autor
31. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@domkaa
@droby
@e.l.i.e.n.k.a
@kaja15
@kajka18
@laura27m
@lucia98765
@luciaobrocnikova
@majuska0407
@mishka11
@trdlo2
@vrn
@weronnka18
@adamikmoj

naviac tie co ste neodhlasovali, prosim zrolujte tuto stranu fora uplne na zaciatok a prosim zahlasujte "paci sa mi to" na ten prispevok, s ktorym suhalasite

t.j. ci pockame, kym nas bude vo vymene 15, alebo ci urobime vymenu aj s mensim poctom /min. 10/

dakujem

droby
31. okt 2014

Ospravedlňujem sa odstupujem z vymeny

laura27m
3. nov 2014

@cicamica1980
@domkaa
@e.l.i.e.n.k.a
@kaja15
@kajka18
@laura27m
@lucia98765
@luciaobrocnikova
@majuska0407 Už môžeme hlasovať? Hlasujeme tým že dáme like pod fotku v albume? No zdá sa mi že ešte niektoré nedali návrhy! :( Poponáhľajte sa prosím, nech to stihneme do Vianoc 🙂
@mishka11
@trdlo2
@vrn
@weronnka18
@adamikmoj

trdlo2
3. nov 2014

@laura27m ja som dala 3 navrhy sem do fora, vo fotoblogu mam vsak len jeden. Mam problem s pridavanim obrazkov, tak sa to asi prehliadlo.

trdlo2
3. nov 2014

@laura27m aha uz som objavila, chyba mi tu akti ita snurovanie, topanky by som vyrobila s textilu, usila a navliekla snurky. 🙂

e.l.i.e.n.k.a
3. nov 2014

..dopĺňam svoj návrh..

cicamica1980
autor
3. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

maminky,

@domkaa - nedala navrh
@e.l.i.e.n.k.a
@kaja15
@kajka18
@laura27m
@lucia98765 - nedala navrh
@luciaobrocnikova
@majuska0407
@mishka11
@trdlo2
@vrn
@weronnka18 - nedala navrh

takze je nas 12, z toho 3 nedali navrh, takze iba 9
z mojich skusenosti z predoslej vymeny, kde som organizovala, tak po odhlasovani este nejake mamicky 1-2 vypadli, lebo sa im nepacili vutazne aktivity - mali uz podobne doma.

takze ja si myslim, ze by sme mali este pockat, kym nas bude trosku viac - take 3-4 mamicky naviac by boli super. urcite kazda patrite do nejakej skupiny aprilovky a pod. myslite, ze by ste tam mohli napisat a upozornit mamicky na tuto vymenu? ci sa nehccu pridat?
pripadne mi sem napiste svoj nazor,

lebo vacsina z vas odhlasovala, ze spustime vymenu ked nas bude min 10, a 3 z vas chcu pocet 15

tak fakt by bolo fajn, kebyze nas je aspon tych 13 ks

napiste mi vase nazory
dakujem

kajka18
3. nov 2014

@cicamica1980 pockala by som aspon na 13 aktívnych mamičiek 🙂

laura27m
3. nov 2014

@cicamica1980 Ja by som navrhovala odhlasovať a začať tvoriť a keď sa budú ešte chcieť pridať nejaké mamičky tak doložia svoje návrhy s tým že budú mať kratší čas na tvorenie. Len by bolo dobré ešte čím najskôr upozorniť na možnosť zapojenia sa do výmeny vo viacerých skupinkách. Určite by sa našli mamičky

majuska0407
3. nov 2014

@cicamica1980 ja hlasujem za počkanie.. a nie za začatie výroby, ked že nebudem vedieť koľko čoho mám tvoriť!

cicamica1980
autor
3. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@domkaa
@e.l.i.e.n.k.a
@kaja15
@kajka18
@laura27m
@lucia98765
@luciaobrocnikova
@majuska0407
@mishka11
@trdlo2
@vrn
@weronnka18

urcite nezacneme vyrobu, kym nebudeme vediet finalny pocet. pockam este na nazor ostatnych

noemmka
3. nov 2014

Maminky, mohla by som sa k Vám ešte pridať alebo už ste plný počet?

noemmka
3. nov 2014

@cicamica1980 Mohla by som sa k Vám pridať?

kimiko
3. nov 2014

@cicamica1980 aj ja by som sa rada pridala, ak mate este volno 😉

cicamica1980
autor
4. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@noemmka
@kimiko
ste vitane🙂

poplis dajte mi sem do fora vas navrh 2-3 aktivit. ja pridam do albumu na hlasovanie.

este by sa nam hodili 2-3 mamicky🙂

tu je album s uz navrhnutymi aktivitami

noemmka
4. nov 2014

@cicamica1980 koľko mamičiek by ste prijali?už sa nás nazbieralo oveľa viac...už je nás tušim 8...

cicamica1980
autor
4. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

v albume mame navrhnute aktivity od 9 mamiciek a vy dve k tomu, to by bolo 11
myslela som este tak kebyze sa 2-3 mamicky najdu, to by bolo idealne - lebo z mojej skusenosti po odhlasovani casto este niekto vypadne, lebo sa mu nepacia vitazne aktivity.

ked mi vy dve date aaktivity, spustim hlasovanie, odhlasujeme a po odhlasovani uvidime, kolko nas zostane a podla toho sa dohodneme, ci cakame na dalsie mamicky, alebo spustame vyrobu

zuzanielik
4. nov 2014

@cicamica1980 Rada by som sa pridala, je ešte voľne miesto?