Vrecúšková výmena pre staršie deti od 6 do 12 rokov

teuska
28. okt 2013

Mal by niekto zaujem o vrecuskovu vymenu pre starsie deti? Myslim tym vek 6-12 rokov.

anikag
7. júl 2014

@vmb jeej super tesime sa na jesen by sme si mohli vymenu zopakovat 🙂 zatial popremyslam nad aktivitami pre starsie deti myslim ze natabun mala par dobrych navrhov

vmb
7. júl 2014

@anikag súhlasím s ďalšou výmenou. Len mm nie je týmito mojimi aktivitami nadšený. Uvidíme ako to budem stíhať.

anikag
7. júl 2014

@vmb aj moj somral ci mam moc casu pri dvoch detoch ale tak potom sa zmieril a nakoniec sa sam ponukol ze pomoze ale vsak as komentarom ci nemame dost somarin doma. No nech si skusi byt s nimi doma a stale im vymyslat nieco nove aby sa zabavili

vmb
7. júl 2014

@anikag Môj má kanceláriu doma a ja som pre výmeny odsunula domáce práce bokom a to mu nie je po vôli 🙂 Ale to nič, keď vidí ako sa s tým hrajú je dobre.

ivaz
7. júl 2014

@vmb, už sa teším na balík. 😉 Som rada, že sa ti dinosaury páčia,, hádam zabodujú aj u tvojich drobcov.

@vmb, @anikag, aj môj chlap vždy pri výmene reptá. Oni majú asi na to školenie. 😉

vmb
7. júl 2014

@ivaz dcéra ich už pozerá, každého musím prečítať, až sa mi pri tom motá jazyk 🙂

sueh
8. júl 2014

Jej tesim sa a naozaj veeeeeeeeeeeľka vďaka za ochotu zozbierať a poslať to všetko.
Krásne hrajkanie.
Pa

sharonik
8. júl 2014

@vmb, @ivaz, @teuska, @sueh, @anikag
Balík už máme doma, ďakujeme vám všetkým za aktivity. Na niektoré si ešte chvíľku počkáme, ale tešíme sa z nich už teraz.
Tie zalaminované liečivé rastliny sú absolůtne úžasné 🙂

sueh
9. júl 2014

Ďakujem som rada, že sa páčia len s tým medvedím cesnakom som nebola spokojná, lebo sa vylisoval dožlta ale ako ukážka to stačí, nové som už nestíhala znova lisovať. Aj mne už balíček prišiel ešte sme neotvorili, lebo prerábame byt a nechcem až sa niečo potratí, tak bude prekvapko.
Ďakujem všetkým mamičkám za účasť.

anikag
9. júl 2014

@sharonik @sueh @ivaz @teuska @vmb dakujem za aktivitky su super

ivaz
9. júl 2014

@vmb @anikag @sharonik @sueh @teuska dnes dorazil balík. Jupííí. Ďakujem všetkým za aktivity. 🙂
@vmb , @sueh vám patrí špeciálne ďakujem za organizáciu. 😉

@anikag obidve tvoje aktivity sú super. Na to, že to bola tvoja prvá výmena musím vyzdvihnúť skvelé spracovanie. A dievčatám len môžem odporučiť hru Speed Cups. Dá sa využiť aj pre menšie deti na priraďovanie farieb podľa obrázku. Ďakujem. 🙂

anikag
10. júl 2014

@ivaz dakujem praveze ja mam pocit ze tie vasu su premakane vidno ze mate skusenosti ale vdsak naucim sa aj ja 🙂 mas pravdu hra je super do duchovi druha najoblubenejsia u nas

teuska
autor
15. júl 2014

Dievcence, dakujem vam za aktivitky, su uzasne. Dakujem aj za organizaciu.
A ti chlapi su zrejme ako cez kopirak, aj moj frfle 😀

123xyz
23. apr 2017

@sharonik prosiiiim, kto robil tie predlohy na folii?

sharonik
23. apr 2017

@123xyz myslis, tie farebne tvary?

123xyz
23. apr 2017
sharonik
23. apr 2017

@123xyz to som robila ja

123xyz
24. apr 2017

@sharonik a vedela by si mi take urobit a predat?