Vrecúšková výmena pre staršie deti od 6 do 12 rokov

teuska
28. okt 2013

Mal by niekto zaujem o vrecuskovu vymenu pre starsie deti? Myslim tym vek 6-12 rokov.

ivaz
25. jún 2014

@teuska, @anikag, súhlasím. Mne taktiež vyhovuje pondelok na odoslanie balíka. Tak aspoň to @vmb dostane naraz. 😉
@elenita, ako pokračuješ s aktivitou? U teba to bude asi prekvapko aktivita. 😉

vmb
25. jún 2014

baby v pohode to pošlite až v pondelok. Nič sa nedeje 🙂

sharonik
26. jún 2014

@anikag, @vmb, @sueh, @ivaz, @teuska, @emica55, @elenita dievčatá, chcete na kartičky plodín, ich produktov a sáčky so semienkami farebné značky na samokontrolu?

anikag
27. jún 2014

@sharonik za mna nemusia byt 🙂

vmb
27. jún 2014

@sharonik ja radšej poprosím kontrolné označenie, ďakujem

vmb
27. jún 2014

@sharonik @anikag,@sueh, @ivaz, @teuska, @emica55, @elenita baby ako ste na tom, stíhate v pondelok posielať balíčky? 😉 Ja som ich teraz ráno dokončila

sharonik
27. jún 2014

@vmb ja ešte nalepiť značky a obstrihať rožky na kartičkách dookrúhla, inak mám hotovo 🙂

anikag
27. jún 2014

@vmb ja vcera vecer 🙂 len posta je dnes kratko tak nestiham ale v pondelok balik oidchadza. Kazdej pribalim naviuac par poharov prazdnych ak by ste si chceli este nieco doplnit

ivaz
27. jún 2014

@sharonik, ja poprosím značky.

@vmb, stíham v pondelok pošlem.

teuska
autor
27. jún 2014

@sharonik ja poprosim znacky

sueh
29. jún 2014

Zajtra posielam.Pekny den a tesim sa na aktivitky.

anikag
30. jún 2014

@vmb ahoj balik som poslala

teuska
autor
30. jún 2014

ahojte, balik som poslala 🙂

sueh
30. jún 2014

Balíček je v rukách pošty, dnes odoslaný. Dúfam,že som na nič nezabudla. Teším sa na aktivitky. Už aby sme ich mali.
Pekný deň!

ivaz
30. jún 2014

ahojte, aj môj balíček dnes odišiel. Teším sa na vaše aktivity. 🙂

elenita
1. júl 2014

Milé dievčatá. Nebola som tu nejaké dva - tri týždne a musím sa Vám veľmi ospravedlniť. Celá rodina sme chorí, deti tiež a kolegynka mi odchádza na materskú, takže ja neviem, kam skôr skočiť ☹ Spávam tak 1-2 hod denne. Pc doma ani nezapínam, pretože nechcem vedieť, čo tam na mňa čaká, koľko nevybavených vecí ☹
Čo sa týka výmeny, nerobila som absolútne, ale vôbec nič.
Preto Vaše aktivitky ani neočakávam ☹
Ak ste ochotné počkať ešte cca mesiac, pokúsim sa to pre Vás vyrobiť.
Mrzí ma to veľmi celé.

vmb
1. júl 2014

@elenita mrzí ma, že ste chorí a máte toho tak veľa. Neviem ako ostatné dievčatá, ale teraz by som im balíčky odoslala a keď budú chcieť, potom im môžem rozposlať aj od teba a tebe pošlem od nás. Nech sa ostatné vyjadria. @ivaz @sueh @teuska @anikag @sharonik @emica55

elenita
1. júl 2014

@vmb Mne je úplne jedno, ako sa dohodnete.
Ja vôbec neviem, v akom ste štádiu teraz a bohužiaľ nemám čas to sledovať, takže sa prispôsobím Vaším návrhom a názorom.
A ďakujem. Ste zlaté.

vmb
1. júl 2014

@elenita baby mi to včera posielali hotové 🙂

vmb
2. júl 2014

@ivaz @anikag dnes prišli vaše balíčky. Len som otvorila a krása.

sharonik
2. júl 2014

@vmb balíček poslaný až dnes ráno 1. Triedou 🙂

ivaz
2. júl 2014

@vmb, super, že je balík na mieste. Už sa neviem dočkať vašich aktivít. Čo sa týka elenity, poprosím aktivitu určenú pre ňu pribaliť do môjho balíka. Odložím ju a pokiaľ by sa organizovalo druhé kolo v pohode elenite prepošlem. 😉

sharonik
3. júl 2014

@vmb ja podobne ako ivaz, aktivitu pre elenita mi pošli späť a ja ju niekde zase využijem. A čo emica55, ozvala sa?

vmb
3. júl 2014

@sharonik @emica55 sa mi zatiaľ neozvala, písala som 2 IP, počkám do zajtra a zase napíšem. Nech viem či čakať, či v pondelok môžem poslať 🙂 Dnes prišli 2 balíčky, ale nebola som doma, tak ich zajtra vyzdvihnem na pošte.

anikag
3. júl 2014

@vmb pripajam sa k @ivaz @sharonik posli mi moju aktivitku spat

vmb
4. júl 2014

@anikag @sueh @sharonik @ivaz @teuska Všetky balíky sú už u mňa. Emica písala, že je v nemocnici, takže nič od nej. Jej a od elenita vám pošlem späť. Niektoré balíky sú malé, tak pozháňam väčšie krabice a v pondelok posielam. Ešte dám info o odoslaní. Všetky sú krásne a želám príjemný víkend.

sharonik
4. júl 2014

@vmb ospravedlňujem sa za veľkosť krabice, mám doma aj väčšie, ale zdalo sa mi, že všetky aktivity sú nenáročné na priestor- samozrejme pozabudla som na potravinové reťazce ☹ posielala som to ráno v zhone, lebo som bola každý deň s deťmi v prázdninovej škôlke, takže som znovu nekontrolovala v albume, len čo som si pamätala. Ešte raz prepáč za spôsobené problémy

vmb
4. júl 2014

@sharonik našťastie som doma na povale našla prisluchajúci rozmer krabice a je to všetko pobalené už v krabiciach, len ich zalepiť, napísať na ne adresy a poslať 🙂

sueh
5. júl 2014

Tesime sa,len ma mrzi,ze nas je tak malo.Mne tiez prosim zvysne aktivitky poslat spat.

vmb
7. júl 2014

@anikag @sueh @sharonik @ivaz @teuska tak a už je to na pošte. Normálne som uvarená. U nás je tak horúúúúúúco.
@ivaz chcem sa ti veľmi veľmi veľmi pekne poďakovať za dinosaurov. Sú úúúúúžasnýýýý. Ešte raz vrelá vďaka. Toľko som ich ani nečakala. Dala si si na tom veľmi záležať. Snáď sa ti za to niekedy odvďačím.

dúfam, že som nič nepoplietla. Keby dačo, napíšte.