Vrecúšková výmena pre staršie deti od 6 do 12 rokov

teuska
28. okt 2013

Mal by niekto zaujem o vrecuskovu vymenu pre starsie deti? Myslim tym vek 6-12 rokov.

sueh
22. máj 2014

Tabulku tu zial neviem dat.
Takze suhrn:
anikag - navrh 1 geoboard hlasov 0
- navrh 2 písmenkový kruh hlasov 1
- navrh 3 hra cink hlasov 3
- navrh 4 cink junior hlasov 1
- navrh 5 speed cups hlasov 0
- navrh 6 potravinovy retazec hlasov 2
emica - navrh 1 vejárové slová hlasov 2
ivaz - navrh 2 hlavolam scitanie hlasov 2
- navrh 5 suhvezdia hlasov 3
- navrh 4 mapa SR a susedie hlasov 3
natabun - navrh 1 kniha obrazok-pismeno-slovo hlasov 3
- navrh 2 kde zijem hlasov 1
- navrh 3 vtáciky a hniezda hlasov 0
- navrh 4 cicavce s popisom a stopami hlasov 0
natkap - navrh 1 priklady na otacanie hlasov 4
- navrh 2 puzzle cisla hlasov 0
- navrh 3 pexeso s prikladmi hlasov 1
- navrh 4 hodiny s kockami hlasov 0
sharonik - navrh 1 semená vzorkovnik hlasov 3
- navrh 2 hladanie pismen hlasov 2
- navrh 3 hra farebný kód hlasov 1
sueh- liecivé rastliny hlasov 5
- známy skladatelia popis a nahravka
teuska - navrh 1 stovkova tabulka hlasov 3
- navrh 2 čislená rada do 100 hlasov 0
- navrh 3 bingo do 100 hlasov 1
vmb - navrh 4 hlavolam hlasov 6
- navrh 6 skladanie slov hlasov 0
- navrh 7 modré trojuholníky hlasov 0
- navrh 8 násobky hlasov 3
Este visia vo vzduchu minerály neviem ci ich niekto chce.
Je nas 9 a neviem co vallery ci sa chce zucastnit alebo nie.
Takze sumar je asi takyto. Aky postup navrhujete dalej?

sueh
22. máj 2014

@anikag takze ten chces robit? ci vymazat?Vdaka

ivaz
22. máj 2014

Vzhľadom, na termín realizácie výmeny - koniec júna, by som pri počte 8-10 aktérok predsa len odporučila spracovať len jednu aktivitu na osobu. Aby bol priestor na kvalitné prevedenie. Čo vy na to? @sueh, @vmb, @vallery , @anikag, @emica55, @natkap, @teuska, @sharonik, @natabun

ivaz
22. máj 2014

@vallery ,@emica55, @teuska, @natabun, nič sa vám z mojich aktivít nepáči?
Ináč ak niekto zmenil názor na niektorú aktivitu, hlasovanie môže upraviť pomocou tlačidla – Už sa mi to nepáči alebo Páči sa mi to. 😉

anikag
23. máj 2014

@sueh ten by som spravila mam pocit ze on bol najvacsi zaujem ale ak sa mylim mozete ma kludne opravit 🙂 myslim ze geoboard a kruh a pismenani mozes odstranit

teuska
autor
23. máj 2014

takze ja urobim tu stovkovu tabulku aj s obrazkami

teuska
autor
23. máj 2014

@ivaz ja som za

anikag
23. máj 2014

Baby tak ja som zahlasovals za aktivitky co sa mi pacia.
@ivaz u teba sa mi pacia aj suhvezdia aj susedia SK 🙂

sueh
23. máj 2014

Ja lisujem a taktiez si myslim ze do konca juna stihame len jednu aktivitku.
Takze teuska ma stovkovu tabulku, sharonik vzorkovnik semien, sueh lisovane liecive byliny.
Ostatní aká aktivitka piste a vyrabajte.
Ja odchádzam na Kysuce k rodicom, vratim sa vo stvrtok idem hladat liecive bylinky a liecit sa. Takze sa tu majte krasne a tesim sa na nové aktivitky.

ivaz
23. máj 2014

@sueh, rýchle uzdravenie a ďakujem za jarné upratovanie albumu. 😉

anikag
23. máj 2014

@sueh ja ako som pisala spravim ten potravinovy retazec pohare polystyrenove na skusku uz doma mam takze buduci tyzden idem popracovat na sposobe nqlepenie obrazkov

teuska
autor
26. máj 2014

@sueh je aj ja chodim na Kysuce k rodicom🙂

ivaz
26. máj 2014

@anikag, dnes ma napadlo, či by si nemohla využiť pri výrobe potravinového reťazca tégliky od jogurtov. (niektoré sú po odstránení papierového obalu čisto biele a hladké) Skús zvážiť. Bola by to recyklácia a pre teba úspora peniažkov. Teda pokiaľ ste jogurtový ako my. 😉

anikag
27. máj 2014

@sueh, @vmb, @vallery , @anikag, @emica55, @natkap, @teuska, @sharonik, @natabun
Ahojte navrhujem tieto pohare: http://ekupo.sk/termo-pohare-z-penoveho-polysty... mam podobne doma z tesca a vyzeraju ok

anikag
27. máj 2014

Alebo tieto aby sa dali pisat popisky- nazvy zvierat co va na to? @sueh, @vmb, @vallery , @anikag, @emica55, @natkap, @teuska, @sharonik, @natabun

anikag
27. máj 2014

@sueh, @vmb, @vallery , @emica55, @natkap, @teuska, @sharonik, @natabun baby tak ake su vlastne vitazne aktivity?

vmb
27. máj 2014

@anikag poháre nechám na teba a ja budem vyrábať každej čo si vyberie. Ešte pracujem na prototype kartičiek s témou VEDA.

ivaz
27. máj 2014

@anikag výber pohárov je na tebe. Vyber tie pevnejšie. Popis môžeš dať aj k obrázku. Prevedenie je v tvojej réžii. 😉
Čo sa týka mojich návrhov. Som ochotná ísť maximálne do dvoch aktivít - súhvezdia a Slovensko a jeho susedia.

katarinka1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vmb
1. jún 2014

@sueh prosím pridať jednu fotku do albumu - VEDA
tak baby, aspoň rukou som spravila 1 prototyp na kartičky s témou VEDA, chem tak spraviť 10 vynálezov. Budú vytlačené v PC, s obrázkami a zalaminované

ivaz
2. jún 2014

@sueh, @vmb, @vallery , @anikag, @emica55, @natkap, @teuska, @sharonik, @natabun
Kočky nejako to tu utíchlo. Usilovne pracujete na prototypoch? Či ste to niektoré zabalili?

@vmb, téma vynálezy je zaujímavá, ale už sa netráp. Ty si predsa len ponúkla dosť aktivít a som presvedčená, že si každá z tvojej ponuky vyberieme. 😉

anikag
2. jún 2014

Ja mam uz vzorky poharov zajtra idem do mesta tlacit a potom to skusim prilepit dam foto ked bude hotovy prototyp 🙂 dnes objednavam aj pohare

sharonik
2. jún 2014

@ivaz ja nebudem prototyp robiť, to čo je na obrázku v albume je moja výroba, akurát môžem pridať viac fotiek do fóra🙂 no stále neviem, či mám teda pre všetkých robiť tie semienka, lebo tam mám iba 4 likes

ivaz
2. jún 2014

@sharonik aj ja mám len 6 likes a tak neviem koľko materiálu mám zabezpečiť. Za chvíľu sú prázdniny, čo je u nás náročné obdobie a tak by som rada s prípravou aktivít už začala. 😉

anikag
2. jún 2014

@ivaz za mna sme dohodnute nie?

ivaz
2. jún 2014

@anikag jasné 😉

sueh
2. jún 2014

Dievcata je mi velmi luto ale pisala mi natkap a nemoze sa zucastnit hrozi jej predcasny porod. Takze to uz nejde riskovat, bolo to luto aj jej.
Tak jej drzme palce nech jej vsetko dobre dopadne a su obaja zdravi a v poriadku.
Mamicky vyberte aktivitu, ktora mala najviac hlasov laikov pripadne na ktorej sme sa zhodli vo fore.
Ja lisujem rastlinky uz mi chybaju asi len dva druhy a caka ma laminovanie a popis.
Zienky ukoncenie dame na posledného júna, ci kedy? Az sa to nenatahuje cez prazdniny.
Vecicky sa posielaju vmb ona to rozposle aspon tak mi pisala. Ak ma niekto specialnu poziadavku ohladne poslania inej aktivity lebo vybranu uz doma ma treba sa s tym obratit priamo na vmb.
Dakujem za pochopenie.

sueh
2. jún 2014

SUmar ak niekto nieco zmenil alebo nesuhlasi piste priamo akterovi pripadne sa dohodnite s vmb na podmienkach poslania.
Vitazne aktivity: Komu to nesedi nech rychlo pise.
Je nas 8 bez natkap a valery neviem neozvala sa.
1.anikag potravinovy retazec
2. emica vejarove slova
3.ivaz suhvezdia alebo mapa?
4. natabun kniha
5. sharonik semená vzorkovnik
6. sueh liecive rastliny
7. teuska stovkova tabulka
8. vmb hlavolam
To som len tak porovnala tie spisane hlasy hore kedze to tu nejako stoji, ak som nieco poplietla piste. Pekny den a rychle a uspesne tvorenie aktivit.

vmb
2. jún 2014

ja urobím každej podľa dohody. Potom všetkým pošlem do IP adresu s potrebnými info ohľadom posielania. termín môže byť 30.6. +/- týždeň 🙂 Neviem či všetky sme zahlasovali, mali by sme si to skontrolovať 🙂 (ja sama ešte nie som pri niektorých úplne rozhodnutá ☹ - rýchlo to musím napraviť)

natabun
2. jún 2014

@vmb dievcata a co tie aktivity, co sme navrhovali pred tym? vierka, mala si napad, ze to sueh moze dat pod jeden album a spolu by sme vybrali. tie sa vam nepacili? malo to byt pre starsie deticky....vsetky aktivitky mam, co su navrhnute , okrem vierkinho navrhu na tie vynalezy,to je super 🙂 ak ostanu navrhy dievcata, tak ako su, tak prenecham svoje miesto inej záujemkyni.