Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
sharonik
22. okt 2013
@lindauciatko To je pravda, že teraz je na ten sôsob viacero kníh. Aj v časopise Macko Pusík býva takéto cvičenie.
ivahaautor
22. okt 2013
@belucio23 @sharonik prepacte asi so to poriadne neulozila,tak sa tam neobjavilo meno, ale motyla uz ma pillinka
ivahaautor
22. okt 2013
@lindauciatko ja si ale myslim, ze ta guma je tvdsia ako utierka, nemate s tym niekto skusenost?
ivahaautor
22. okt 2013
@belucio23 @pillinka skuste sa sa dievcata dohodnut, ci by ste si aktivity nevymenili, lebo pillinka nemoze laminovat predlohy motylov
ivahaautor
22. okt 2013
Maminky uzatvaram skupinu, ak vsetky suhlasite na konecnom pocte 20
1. @avalsorim laminovana predloa s obrazkami-kruzkovanie
2. @sisi0211 strom alebo sova rozne gombiky a cvoky
3. @lindauciatko rybka s pokladmi-hladanie
4. @evkalv navliekanie na gombikové snurky podla tvarov alebo farieb
5. @sharonik hmatova kniha
6. @gega labyrint alebo abeceda
7. @salonkaa retaz
8. @mimirinko puzzle na palickach
9. @uhlopriecka navliekanie snurky do otvorov
10. @bartonka1 auta znacky-alternativa vacsie,mensie
11.@ivaha farebne nanuky s cislami
12.@ivaha hmatove pexeso-ja by som obidve namiesto mojej sestry, ktora nestiha-takze za dve osoby ak suhlasite
13. @josie3331 tangram s kockami
14. @weronnka18 voda, vzduch,cesta
15. @marusinka80 navliekanie na palicky a snurku, alebo vrchnaky
16. @bajlinka rozne tvary s otvormi na palicky
17. @pillinka skladanie motyla
18. @natabun emocie laminovanie
19. @ninison v albume
20. @belucio23 tvaricky z filcu
ivahaautor
22. okt 2013
@belucio23 @pillinka pridavam inspiraciu
sharonik
22. okt 2013
@ivaha to prvé je super🙂
ivahaautor
22. okt 2013
@avalsorim @evkalv @pillinka @mimirinko @weronnka18 @sisi0211 @natabun @uhlopriecka @sharonik @josie3331 @ninison @lindauciatko @gega @salonkaa @bartonka1 @marusinka80 @bajlinka @belucio23
maminky prosim ak mate uz nejake prve prototypy, poslite, rada by som ich vlozila do nasho albumu 🙂
ivahaautor
22. okt 2013
na inspiraciu
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha mám trošku problém s tým navliekaním na paličky - 1. viem si predstaviť, že by som nejaké drevené paličky nalepila na podstavu z preglejky, ale neverím, že by to dlho vydržalo pri hre detí. Prosím o tip, ako sa to dá spraviť aby boli paličky stabilné?
2, Včera som pátrala po materiáli, z ktorého by sa dali vyrobiť penové krúžky a nejako som nič rozumné nenašla. Tie krúžky z obrázku vyzerajú super - dajú sa niekde zohnať?
Ďakujem vopred za každú odpoveď 😉
ivahaautor
22. okt 2013
@gaga na inspiraciu
avalsorim
22. okt 2013
@lindauciatko tak ja neviem už som si začala s tým. babám ide o to, aby mali na kartičkách všetky predmety čo sú na obrázku. a v tej knihe je len zopár obrázkov. ale ja sa prispôsobím podľa toho čo budú chcieť ostatné baby
ivahaautor
22. okt 2013
@lindauciatko ja suhlasim s @avalsorim, ak tam bude vela obrazkov, bez temy a vselijako pootacanych a natlacenych na sebe, taky "chaos" ako som uz pisala, tak sa mi to bude pacit
ivahaautor
22. okt 2013
@marusinka80 skusim hladat a skus sa aj opytat, lebo sa mi zda ze v inej vymene to jedna maminka robi
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha ok, dobrý nápad
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha tak už mám jeden nápad: môžem použiť hrubé farebné gumičky do vlasov, ak také niekde zoženiem. Ešt vymyslieť stojan
ivahaautor
22. okt 2013
@marusinka80 nasla som navod ak pomoze http://www.motherhoodonadime.com/kids/16-busy-b... mali by to byt nastrihane plavacie palicky
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha hm, plávacie paličky - kde také dostať a koľko stoja? 🙂 Našla som čosi podobné: http://predskolak.eu/navliekacie-koralky/5420-p..., mne sa to celkom páči, len cena by bola príliš vysoká - škoda
ivahaautor
22. okt 2013
@marusinka80 jeej tie su nadherne, to by bolo zaroven aj na tvary,kolko by toho bolo treba?v jednom baleni je 85 kusov
ivahaautor
22. okt 2013
@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv . @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka @pillinka @natabun @ninison @belucio23

maminky dakujem za peknu skupinu, nadherne aktivitky a za vasu sikovnost, netesim sa len na vase jednotlive vytvory-na ktore uz neviem vydrzat 🙂 , ale aj na to, ze si jedna druhej myslim, darujeme aj trosku pocitu uzitocnosti, co je aspon pre mna, co sa stale krutim len okolo domacnosti, zahrady a malej,velmi dolezite,dakujem, ze mozem aj ja mojou troskou potesit dalsie mamicky

Este som rozmyslala nad tym financnym limitom,niektore maminky sa pytaju a ine zas zistuju, ze to vychadza pri danom materiali vela. Moj navrh na skutocne maximalny strop je 20 eur, tj jedna maminka ma naklady na vyrobu 20 kusov svojej aktivity 20 eur -s tym ze minie skutocne vsetko co nakupila-a tym padom ziska 20 roznych aktivit po jednom eure. Co si myslim by sa mohlo oplatit.Samozrejme, ze niektore to vyjde ovela lacnejsie.
A ten termin koniec novembra vyhovuje, alebo to dame skor? 😃
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha no práveže keď by som robila rad 10 paličiek, tak na 1 hračku potrebujem 55 ks a to by som sa nezmestila do rozpočtu - ešte budem riešiť podstavu, paličky a možno aj šnúrky.
Pozitívna správa: navštívila som železiarstvo a objavila som tam podobnú penovú trubičku, ako bola na obrázku, len je šedá. Večer sa s ňou pohrám a pokúsim sa ju natrieť akrylátovou farbou, či to pôjde, ale predpokladám, že nebude problém.

Ja som tiež rada, že sme sa takto stretli a neviem sa dočkať hračiek - ja to plánujem dať dcérke na Vianoce, takže mne by aj vyhovoval koniec novembra.
evkalv
22. okt 2013
@ivaha pekne napisane ja to citim podobne 😉 s limitom suhlasim aj s terminom koniec novembra ja som este nezacala ale ked sa do toho pustim za dva dni budem mat hotovo a co sa tyka nakladov na moju aktivitku v piatok som objednavala stuhy a gombiky a naozaj tieto galanterske veci su nenormalne drahe aby pytali za 1 gombik 0,20 centov ??? A to este nemam filc... Ale aj tak myslim ze do 20€ sa zmestim asi aj s postovnym 😉
ivahaautor
22. okt 2013
@marusinka80 fajn, si super tvoriva 🙂 , ja velmi nemam napady, len co pozhanam na internete, inac maminka @dadulajda asi robi to co ty, tak sa skus opytat, ako pripevnuje tie palicky, ja by som asi navrtala dieru, dala lapidlo a potom strcila palicku, asi tak to robia aj stolari a stacilo by podla mna aj herkules lepidlo
marusinka80
22. okt 2013
@ivaha áno, tak nejako si to predstavujem, skúsim to teda spraviť a pošlem vám foto na schválenie
sharonik
22. okt 2013
@ivaha Osobne som za koniec novembra, najneskôr začiatok decembra, aby sme to mali do vianoc doma 🙂
sharonik
22. okt 2013
@marusinka80 niečo podobné je aj izolácia na tenké rúry, len neviem, či nie je len sivá a muselo by sa to nastrihať
marusinka80
22. okt 2013
@sharonik áno, to je presne ono, je to sivej farby a preto to budem natierať. Hľadala som po internete aj v obchodoch niečo obdobné - farebné, ale nenašla som
gega
22. okt 2013
@ivaha kvalita latky bude asi ina ale navrh velmi pekny 🙂 budem sa urcite inspirovat 🙂
belucio23
22. okt 2013
@ivaha mne je jedno, ak druhej strane viac vyhovujú tváričky, tak ja spravím motýľov, so sumou aj termínom súhlasím, ale skôr ako budúci týždeň sa k tomu pre pracovné povinnosti nedostanem

Začni písať odpoveď...

Odošli