Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
sharonik
21. okt 2013
@avalsorim Súhlasím s @evkalv
avalsorim
21. okt 2013
@evkalv oki. keď niečo vytvorím dám vám to na schválenie 🙂
weronnka18
21. okt 2013
@avalsorim tiež myslím, že obrázky blízke deťom - zvieratká a autá alebo aj nejaký dom, strom, slnko a tak 🙂
belucio23
21. okt 2013
Dievčatá, ešte je voľné miesto? Mám dcérku 20 mesiacov a radi by sme sa zapojili do vrecúškovej výmeny.
mimirinko
21. okt 2013
suhlasim s @evkalv

Este ma zaujima, mame aj nejaky termin, dokedy by to malo byt hotove? Dohadovali sme sa na niecom?
ivahaautor
21. okt 2013
@avalsorim ja som tiez za uplne rozne, bez temy, aj take netradicne, ako napr. dvere, stolicka,obilny klasok,nielen zvieratka,rastliny a auta
ivahaautor
21. okt 2013
@natabun este by mohla byt aj napr hanba, hanbit sa a urcite min tie tri obrazky,ak mas chut a da sa ti ja prijmem aj viac
ivahaautor
21. okt 2013
@avalsorim @evkalv @pillinka @mimirinko @weronnka18 @sisi0211 @natabun @uhlopriecka @sharonik @josie3331 @ninison @lindauciatko @gega @salonkaa @mimirinko @bartonka1 @marusinka80 @bajlinka @ninison maminky prosim aby ste sa este vyjadrili k aktivitam ninison, ci sa vam pacia a ktore, alebo ci nam ma este nejake ponuknut, aby sme mohli aktivity uzavriet a dohodnut sa na termine odovzdavania.Moj navrh je najneskor do konca novembra, ale ak stihate skor, za mna moze byt ak skor.
A este jedna vec, hlasi sa este jedna maminka, tym by nas bolo 20,co vy na to?
ivahaautor
21. okt 2013
@belucio23 dakujeme, za zaujem,spytala som sa maminek, uvidime, mozes zatial skusit ponuknut aktivitu, mozno sa velmi zapaci a maminky budu suhlasit 🙂
bartonka1
21. okt 2013
@ivaha ja si myslim, ze nas moze byt tych dvadsat🙂
belucio23
21. okt 2013
@ivaha našu Sofi baví priraďovanie obrázkov, tak som rozmýšlala nad niečím takýmto:
uhlopriecka
21. okt 2013
@ivaha ci 19 alebo dvadsat, to uz nieje reozdiel. bude sa to aspon lepsie rozdelovat a pocitat 🙂
a nemohla by si prosim pridat tie navrhovane aktivity ninison do albumu? mozno by sa k nim lepsie vyjadrovalo, keby boli umiestnene pri tych dalsich aktivitach co mame aby sme nemali prilis podobne aktivity. mne sa aj tie vianocne stromceky pacia.
@ninison tie vianocne gule na stromcek by sa pricvakavali alebo priliepali?
natabun
21. okt 2013
@ivaha OK, to zvládnem 🙂 dakujem
sisi0211
21. okt 2013
@belucio23 prepac, ale toto nie. To pexeso mame kupene z trafiky za 60 centov. Bolo by tu fajn vymysliet nieco co sa neda kupit alebo nieco co je drahe ale ty to vies vyrobit za malo penazi 😉
natabun
21. okt 2013
@bartonka1 aj ja suhlasim s počtom 20
belucio23
21. okt 2013
@sisi0211 ok, tak skúsime neskôr 🙂
sharonik
21. okt 2013
@belucio23 Skúsa pozrieť do nášho albumu, sú tam ešte nejaké návrhy, ktoré nikto nerobí ( napr. Motýľ z filcu na dotváranie podľa predlohy alebo maco na nácvik rôzneho zapínania)
http://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vymen...
belucio23
21. okt 2013
@sharonik musí byť len toto, či môžem obmenu, ešte mám v zálohe obrázky nižšie
sharonik
21. okt 2013
@belucio23 samozrejme, ze nemusí byť len z albumu, je to len inšpirácia
belucio23
21. okt 2013
@sharonik mne sa pozdávajú aj tie tváričky
josie3331
21. okt 2013
@belucio23 tie tvaricky sa mi pacia
sisi0211
21. okt 2013
@belucio23 tie tvaricky su super. Mohli by byt napr. aj fuzy aj brada, okuliare, klobuk... - deti by si precvicili slovnu zasobu. 🙂
avalsorim
21. okt 2013
@belucio23 to pexeso určite nie, lebo ho ja vytváram v inej skupine. takže by sme mali zbytočné.
ninison
21. okt 2013
@ivaha ahojky, pridám album zajtra 🙂
lindauciatko
21. okt 2013
@mimirinko vsetko si kreslila rucne? tak toho budes mat veru dost na praci. krasne
ninison
21. okt 2013
@ivaha ahojky, pridám album zajtra 🙂
lindauciatko
21. okt 2013
@avalsorim ja stale rozmýšlam keď je to také pracné či túto aktivitu fakt chceme?
Ak nemáte doma tento titul napr. Moja prvá knižka od Matysu http://www.martinus.sk/?uItem=29737 pozrite si to v knihkupectve alebo v knižnici. Alebo aj táto knižka Môj prvý deň v škôlke.
Je tam obrázok napr. z parku a naboku sú obrázky rôznych predmetov. Voskovkou by to dieťa teoreticky mohlo aj krúžkovať a kniha by sa nepoškodila, dá sa to zotrieť. Hneď prvá strana je tak robená a sú tam krásne dvojstrany.

Ako to vyjde finančne laminovanie 1 ks A4 + kartičky???
Oplatí sa to fakt robiť? Keď mne sa to zdá veľmi podobné s týmito knižkami a fakt nie sú drahé.

Baby vyjadrite sa aj ostatné prosím.
lindauciatko
21. okt 2013
@natabun k EMÓCIAM
nemáte doma tých drevených obliekacích mackov? To sa dá využiť aj na určovanie emócií, je to fajn hračka tak neviem či nám toto treba...
Ako ostatné dievčatá?
lindauciatko
21. okt 2013
@uhlopriecka @ivaha
skúšali ste to navliekanie z machovej gumy? Ja rozmýšľam že dám zajtra staršiemu vydierovanú tú hubovú utierku na upratovanie či mu to pôjde. Či sa to nebude veľmi krčiť a tým či to nebude príliš obtiažné.
sharonik
22. okt 2013
@lindauciatko O akých mackov ide?

Začni písať odpoveď...

Odošli