Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
22. okt 2013

@pillinka prosim, ak sa ti neda spravit motyl, teda laminovat a pod, tak belucio23 by to prijala. Zobrala by si namiesto toho tie tvaricky?

pillinka
22. okt 2013

@ivaha ano, kludne moze robit motyla @belucio23 s tym laminovanim by u mna bol problem

pillinka
22. okt 2013

@ivaha a tvaricky ako spravit? aky format? na filc napevno nalepit tvar s krkom a kuskom oblecenia a vsetko ostatne povystrihovat z filcu a to sa na tu tvaricku bude prikladat? rozmer A4 ci A5?

ivaha
autor
22. okt 2013

@pillinka @belucio23 tak vas vymienam a pridavam do albumu 🙂

pillinka
22. okt 2013

@ivaha inak s terminom aj fin. limitom suhlasim

pillinka
22. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv . @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka @natabun @ninison @belucio23
dievcata neviete mi poradit kde sa da dobre nakupit filc? pekne farby + dobra cena? dakujem za tipy!

pillinka
22. okt 2013

@ivaha som zabudla este pripisat

ivaha
autor
22. okt 2013

@weronnka18 prosim ak bude pillinka robit tie tvaricky, tak ja od teba tvaricky rusim, ak sa da, lebo mne sa velmi paci aj tvoja aktivitka voda vzduch...

belucio23
22. okt 2013

@pillinka repromakreativ, sashe, mimibazar

belucio23
22. okt 2013

@ivaha ale nemusím laminovať, ja mám trošku inú predstavu 🙂 a koľko druhov mám spraviť? 3, či 5?

natabun
22. okt 2013

@lindauciatko Hm, my mame doma aj mackov, ale na týchto obrázkoch sú vyfotené reálne deti, nám sa to osvedčilo, iná emócia je ne človeku ako na hračke. Ale ak sa dohodne, že aktivita sa dá iná, nemám problém, len prosím o upresnenie , až sa aj ja viem zariadiť, začala som to už chystať....Tak sa prosím vyjadrite. Vďaka.

mamkabeika
22. okt 2013

Ahojte 🙂
Mohla by som sa k vám ešte pridať? 🙂

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika dakujeme za zaujem, uz je nas zial 20 a neviem, ci by bolo dobre este skupinu rozsirovat, niektore maminky uz aj objednavali material na 20 kusov, tak zial asi az nabuduce. Ak sa nam to osvedci, ja urcite budem iniciovat aj dalsiu vymenu 🙂 a dala by som vediet-ale to az neskor, mozno v decembri, ked sa ukonci tato 🙂

pillinka
22. okt 2013

@weronnka18 dakujem za tip

pillinka
22. okt 2013

@belucio23 dakujem za tip

pillinka
22. okt 2013

@ivaha este jedna otazocka,kedze ty mas najlepsie info o aktivitkach a materialoch vo vymene: este by som teoreticky tie tvaricky mohla vyrobit nie z filcu ale z machovej gumy, aby sme nemali vsetko z filcu... len nikdy som nestrihala tuto machovu gumu, tak neviem, ci by som v pohode vystrihla aj komplikovanejsie tvary ako fuzy a pod. takze otazka: radsej filc alebo tu gumu? ak gumu, tak otazka do plena, ci sa to da poriadne stihat, ak mate niekto skusenost, dakujem

ivaha
autor
22. okt 2013

@belucio23 myslis ten tvoj predosly obrazok? je velmi pekny, ale nas motylik bol zamerany prave na tvorenie podla predlohy.Pekne je ked dieta tvori podla fantazie, ale podla predlohy je trosku narocnejsie, ked je polka predkreslena a druhu musi presne taku istu vytvorit z materialu ktory ma k dispozicii.tvoje tvary su tiez velmi pekne a mohla by si z nich nieco pouzit, len podla mojho nazoru by to malo byt podla predlohy.Pridam teda este aj tvoju fotku do albumu nech si mamikny vyberu?Alebo posli, ktoru tam mam dat 😉

ivaha
autor
22. okt 2013

@pillinka ja zial s gumou nemam skusenost, ale napad vyyyyborny

mamkabeika
22. okt 2013

@ivaha ďakujem 🙂 a iná skupina tu nie je? Myslím, mala sa zakladať druhá skupina, či?

ivaha
autor
22. okt 2013

@pillinka inac robila som nieco z tych penovych utierok na riad, neskor pridam foto a islo to strihat, len detaily som musela velmi pomaly a ostrymi manikurovymi noznickami, aby to bolo pekne.

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika no zial my sme ta druha skupina a akosi sa rychlo naplnila.mozem sa este spytat, ale asi skor nie.

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika skus pridat aktivitku a mozno sa taaak velmi zapaci, ze sa este maminky rozhodnu ta prijat, aj ked budu mat asi niektore problemy s materialom, kedze uz maju zakupene 🙂

evkalv
22. okt 2013

@weronnka18 ja som chcela od tejto pani ale nema zelenu a momentalne ani nebude mat tak musim pozriet niekde inde...

mamkabeika
22. okt 2013

@ivaha ďakujem, skúsim 😵

mamkabeika
22. okt 2013

Pre syna idem spraviť niečo takéto. Čo by sa vám páčilo najviac?
1. kartičky s príbehom - (nápad som našla na montessoridoma.sk)
2. hmatové pexeso
3. 4. 3D pexeso so zvieratkami

belucio23
22. okt 2013

@ivaha. spravim polku a k tomu sa priradi druha, ja len ze asi nebudem laminovat a nebudu z filcu

ivaha
autor
22. okt 2013

@belucio23 tak skus pridat foto, nech si mozme okuknut

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika hmatove mame skus pozriet co uz mame a co nam chyba https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyme...
to 3D pexeso je velmi pekne-tvoja vyroba?