Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
23. okt 2013

@marusinka80 suproveee, my si prosime bez toho farebneho kruhu naspodku 😉
pridavam do albumu ako prototyp
cim si to farbila?

marusinka80
23. okt 2013

@ivaha dobre, tak ak preferujete bez, môžem to tak nechať. Farby som použila akrylátové.

ivaha
autor
23. okt 2013

@marusinka80 myslela som ja s dcerkou 🙂 , maminky nech si povedia ako.

pillinka
23. okt 2013

@marusinka80 aj my prosim bez kruhu 🙂 dakujem

mimirinko
23. okt 2013

@marusinka80 ja tiez poprosim bez toho farebneho kruhu. vdaka. vyzera to suprovo 🙂

mimirinko
23. okt 2013

@josie3331 mne tiez kocky farbit nemusis, mozu byt prirodne. dakujem.

josie3331
23. okt 2013

takze takto sa spytam...komu bude vadit, ak tie kocky budu prirodne?

sisi0211
23. okt 2013

@josie3331 z coho budu tie kocky? Prepac, nejak som to nezastihla ☹

josie3331
23. okt 2013

@sisi0211 drevene

sisi0211
23. okt 2013

@josie3331 mozu byt prirodne 😉

sisi0211
23. okt 2013

Baby, ja som sa dnes vratila domov zo zahranicia. Cez vikend vyrobim prototyp a poslem fotku. Budem sa snazit vyuzit to co mam doma, a dokupit co nemam aby som vysla do 20e. Do konca novembra to urcite stiham. 😉

evkalv
23. okt 2013

@marusinka80 mne sa to paci a veeeelmi a kludne tam ten farebny kruh mozem mat alebo ma napadlo ze namiesto kruhu by si mohla namalovat celu palicku tou farbou ake kruzky tam patria.. ale to len tak naokraj...nemusi to tak byt 😉

lindauciatko
23. okt 2013

@ivaha ano maju všeličo, len to poštovne majú dosť drahé

marusinka80
24. okt 2013

@evkalv dobre, beriem do uvahy, ja myslim, ze pre mladsie deti (1-2 roky) je lepsie aby tam ten kruh bol a pre starsie nie, aby to mali tazsie 😉

ivaha
autor
24. okt 2013

@gega @bartonka1 @marusinka80 @ninison maminky prosim este ste nehlasovali na str.16,17,ci suhlasite, ze berieme 21.maminku. Zatial su len dve maminky proti.

gega
24. okt 2013

@ivaha ja som za aby sa pridala ale tym to uz bude dufam koncit nic v zlom 🙂. Cim viac aktivit tym lepsie 🙂 . ale pexeso sa mi moc nerata.

ivaha
autor
24. okt 2013

@gega riesila som s maminou, ze by to nebolo len pexeso, ale priradovanie, k zvieratku by bola 3D karticka s obydlim, kde byva a este aj s tym, co papa.Ak maminu vyberieme, mozme to presne riesit v albume 🙂 .
Ja som bola tiez najorv proti, ale vacsina maminek bola za a takete priradovanie sa mi celkom zapacilo.

gega
24. okt 2013

@ivaha kedze uz väcsina maminiek je za tak v klude nech vyraba s nami 🙂

gega
24. okt 2013

@gega opytam sa vyrabam ten labyrint mozem urobit aj kruh ako keby to bola slimacia ulita?

ivaha
autor
24. okt 2013

@gega mne sa pacil ten obdlznik, ze je to skutocne labyrint

ninison
24. okt 2013

@ivaha ahoj, ja som pisala este ked sme sa o gombickoch bavili a tam som aj hlasovala, ale teda pre poriadok este raz 🙂 som za

bartonka1
24. okt 2013

@ivaha ja som tiez za pocet 20

marusinka80
24. okt 2013

@ivaha ja hlasujem ZA, nech nas je kludne viac.

ivaha
autor
24. okt 2013

@bartonka1 aby som spravne pochopila ZA je 21, PROTI je 20, teda si proti? dik

marusinka80
24. okt 2013

Ja mam este jeden navrh na aktivitu (ak nahodou niekto nema)- prstove babky nejakej oblubenej rozpravky - napriklad o Pampusikovi alebo podobne. Vecer pri rozpravani rozpravok by sa zisli a myslim, ze aj deti by sa zahrali. Prikladam aj obrazok, co som nasla, ako by to mohlo vyzerat.

ivaha
autor
24. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika baby ninison nam dava na vyber z aktivit. Pridam sem 4 fotky,ktore by sa podujala robit a ktora aktivitka sa vam najviac paci, pod tu kliknite, aby sa vedela pripravit na vyrobu. Prosim, aby ste skutocne zahlasovali vsetky, ktora aktivitka vyhraa, tu dam do albumu. Pre upresnenie, hlasuje sa sposobom, ze pod danou fotkou kliknete na PACI SA MI TO dakujem Len prosim neklikajte pod vsetky 4 naraz 😀, najviac na dve

Esta jedna vec.Hlasovanie o poslednej maminke prebehlo 17 za a 3 proti.Maminky, ktore ste proti, mozme to vyriesit tak, ze budete vyrabat len 20 aktivit a tu poslednu od 21.maminky nedostanete, teda dostanete len 20 aktivit, alebo sa mozte pridat k vacsine. Chapem, ze ak uz mate material objednany a pod, ze to moze byt komplikovane, rozhodnutie preto nechavam na vas.Pri rozhodnuti, ze budete robit len 20 aktivit, je treba davat pozor maminke, ktora to bude zbierat a balit, ale ak suhlasite, ja sa hlasim, ze aktivitky vyzbieram, roztriedim a rozposlem, takze mne to nebude vadit, ak sa tak rozhodnete.dakujem

ivaha
autor
24. okt 2013

akvarka s farbnymi rybkami

ivaha
autor
24. okt 2013

ludske telo

ivaha
autor
24. okt 2013

misticky na priradovanie odtienov

ivaha
autor
24. okt 2013

rozpoznavanie a priradovanie tvarov