Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

avalsorim
24. okt 2013

@marusinka80 toto chcéééééééééééém. ideš to robiť alebo?

ivaha
autor
24. okt 2013

@marusinka80 nadherne divadielko,mozem to pridat ako inspiraciu do albumu?

marusinka80
24. okt 2013

@ivaha áno, môžeš, budem rada
@avalsorim - ja nešijem, takže by som to prenechala nikomu skúsenejšiemu - mne by to trvalo do Vianoc...budúceho roka 😀

lindauciatko
24. okt 2013

@marusinka80 prosim vies dat link kde si nasla to divadielko? Rada by som si o tom pozrela viac.

lindauciatko
24. okt 2013

@ivaha ok, ja som za poslednu 21 maminku, dufam ze tych ryb tolko zvladnem, ja som povodne ratala tak do 15 😔
Dufam ze sa mi to podafi nakombinovat s gombikmi k spokojnosti

marusinka80
24. okt 2013

@lindauciatko áno, našla som to na fler.cz, stačí zadať: "o koblížku"

lindauciatko
24. okt 2013

Baby ospravedlnujem sa, asi som vsetkym neodpisala ale nestiham

ivaha
autor
24. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika maminky, pravdepodobne budem objednavat zo http://www.stoklasa-sk.sk/ ak by sa niekomu nieco hodilo, mozte sa ozvat.

mamkabeika
24. okt 2013

Chcela som sa spýtať, z čoho by ste si predstavovali spodok tých kartičiek 🙂 Rozmýšľala by som či by to nebolo možné z dreva. Čo si myslíte?

uhlopriecka
24. okt 2013

@ivaha ahoj, ja sa prisposobim vacsine, ked im nevadi ze nas bude 21. nemusis ma extra evidovat 🙂

uhlopriecka
24. okt 2013

@ivaha cauko, ja by som sa pridala k objednavke ak je to mozne. a odkial si? keby si bola z BA tak si mozem po to niekam skocit. napisem ti IP, dakujem

ivaha
autor
24. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika
takze oficialne prijimam mamkabeiku teda je nas konecny pocet 21 a pridavam jej aktivitu do albumu,rozpravali sme sa ze namiesto 3D pexesa to bude priradovanie,k zvieratkam prida obydlia a co papaju, pripadne @mamkabeika pridaj popis do albumu, a dievcata, mozte sa k tomu vyjadrovat. A tym zvysujeme aj financny limit na21 eur 😀

josie3331
24. okt 2013

ale aj tak uprimne nechapem tomu limitu...ked miniem viac tak co sa stane? nic.. 🙂 mna len laminovanie karticiek, ak to dam do papiernictva...bude stat okolo 3/4 z ceny

ivaha
autor
24. okt 2013

@josie3331 limit je len orientacny, samozrejme, ak minies viac, je to na tebe, je to orientacna suma, aby nietore maminky neboli privelmi v nevyhode, ak minu ovela viac ako ostatne. Je to orientacna suma, okolo ktorej sa krutit, aby sme boli na tom zhruba vsetky rovnako 🙂

salonkaa
24. okt 2013

@ivaha kedy potrebujete vediet? a odkial si? ci sa oplati kvoli postovneme 😉

marusinka80
25. okt 2013

@josie3331 inak ja som nedavno nieco davala laminovat a 1 A4 ma vyslo na 45 centov. Neviem, kolko davas karticiek, ale ak kazdej 1, tak by to nemalo byt 3/4 z ceny 😎

avalsorim
25. okt 2013

no tak mňa to predpokladám vyjde viac ako len 1 €, keďže 30 obrázkov je vám málo. a myslím, že je nás viac takých čo nás to vyjde na viac ako 1

josie3331
25. okt 2013

@marusinka80 3 obrazky kazdej 🙂

bartonka1
25. okt 2013

@ivaha Ok, ked sme tri za 20, rozhodol hlas vacsiny🙂 pridavam sa za tych 21 teda🙂 aby sa to zbytocne nekomplikovalo🙂

marusinka80
25. okt 2013

@josie3331 a neda sa to nejako zmensit, alebo zjednodusit? Ja teda neviem, ako Tvoja aktivita vyzera, hladala som v albume...

weronnka18
25. okt 2013

baby,mam 60 kusov uzatvaratelnych sacov na predaj,lebo som musela kupit cele balenie,tak kto by chcel,napiste mi 🙂

kararinka
25. okt 2013

@josie3331 posielam ako napad, my sme si kupili podobne drevene kocky http://obchod.skola.sk/67964-drevene-kocky-cubo..., je ich 150 ks velkosti 2x2 cm, kedze su pomerne male na jednu A4, ak ju urobis obojstranne ti mozno vyjdu predlohy aj pre 2 mamicky.

evkalv
25. okt 2013

Takže maminky k tej mojej aktivitke - (mám to prevliekanie rôznych vystrihnutých tvarov a farieb z filcu na tú gombíkovú stuhu) začala som včera na tom pracovať, stuhu som nedostala takú krásnu farebnú ako je na obrázku tak som si trošku pomohla a všila som na každú stuhu farebný pásik nech je to veselšie, na jednu stranu som prišila menší gombík cca 1,5 cm veľký a na druhú stranu budem dnes prišívať druhý gombík väčší cca 2 cm ( tie som musela dnes ísť dokúpiť, lebo som si objednala a poslali mi o 10 menej ☹...) pod mojim obrázkom v galérii našich aktivít som si našla nejaké tipy na vylepšenia, bol tam návrh č.1, že by tých stúh mohlo byť viac - môj názor, myslím že je to zbytočné, ja som na stuhe doplnila jedine to, že gombíky nie sú rovnaké jeden je menší jeden väčší...nech si detičky trochu potrápia pršteky, dnes to dám vyskúšať mojej malej a uvidíme lebo mne sa to celkovo zdá ťažšie, a zase veľký 4-5 cm gombík tam nemôžem dávať lebo to by som sa nedoplatila a tým pádom by som musela strihať veľké kusy z filcu a ten je tiež strašne drahý...ale zase ide tam o nácvik zapínania a odopínania gombíkov a aj na šatách je málokedy 4 cm gombík, takže nech sa učia na takých aké budú reálne v živote aj používať 😀....Návrh č. 2 bol urobiť nejaké predlohy podľa ktorých by deti mohli navliekať, je to návrh dobrý síce 2 roční drobci to nebudú vedieť, ale nevadí naučia sa rozhodla som sa tak, že z tvrdého farebného papiera povystrihujem jednotlivo tvary, každej dám toľko tvarov, aby ich vedela kombinovať, len tak že vyložíte na stôl po jednom do radu a deti môžu podľa toho navliekať, pohrávala som sa aj s myšlienkou laminovania, ale to by ma už skutočne vyšlo veľa, takže kľudne komentujte a pridávajte názory, aby som to mohla vyrobiť čo najbližšie k vašim predstavám...posielam aj obrázok zatiaľ len stúh...filc je objednaný takže už len čakám kedy dorazí a môžem vystrihovať 🙂

sisi0211
25. okt 2013

@evkalv kde si objednavala filc?

evkalv
25. okt 2013

@sisi0211 z modrého koníka tuším je to galantérialubka, má po 0,37 € /ks

weronnka18
25. okt 2013

baby,mam 60 kusov uzatvaratelnych sackov,ak by niekto potreboval,dajte vediet a poslem 🙂

ivaha
autor
25. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika maminky , ktore este nemate filc, alebo penovu gumu http://www.stoklasa-sk.sk/vytvarne-cinnosti-s-d... a pod.pozrite, maju kadeco a chceme sa viacere spojit, aby nas postovne vyslo menej 🙂

lindauciatko
25. okt 2013

@ivaha ja som na stoklase pozerala tie gombičky, ale majú balené tiež po 10 ks alebo 50 ks, takže a keďže je to veľkoobchod asi nerozbaľujú balenia, skúsim či niekde nepredajú po 21. Viem že maminky odsúhlasili že nemusia mať všetky všetko ale predsa. Aj my už vlastne rybičku máme ale rada by som tam doplnila aj pre malú niečo pekné.
Kedy budeš asi objednávať? Ak niečo vyberiem ozvem sa.

lindauciatko
25. okt 2013

@ninison ja som si zatiaľ nevybrala z tých 4 aktivít čo navrhuješ. Ako pozerám, vyhráva ľudské telo. Tu sa mi nepáči že je to len flís a tým to bude mať u nás veľmi nízku životnosť. Ja na spoznávanie ľudského tela plánujem kúpiť buď tú bábiku Erwina malého pacienta alebo nejakú magnetickú hru alebo puzzle. Keďže mám už aj syna cez 3 roky chem nech má trvácnejšiu hračku na túto tému.
napr.:
http://www.nomiland.sk/ludske-telo-slovenska-ve...

Tie akvárka a tieňové pexeso sa mi nepozdávajú a potom už asi len to priraďovanie odtieňov. Mne sa veľmi páči ten kruh na skladanie obrazcov čo je ako fotka 30 u @ivaha v albume. To nemáš možnosť urobiť?