Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
mamkabeika
25. okt 2013
@ivaha Ja budem filc potrebovať, ale ešte neviem, koľko presne a z akého materiálubudem potrebovať. Ešte ste mi neodsúhlasili konkrétny výzor aktivity, konkrétne zvieratká, atď. Bola by som rada, keby som mohla navrhnúť svoju predstavu 🙂
lindauciatko
25. okt 2013
@avalsorim mne sa páči viac ten obrázok čo pridala @ivaha - s viacerými predmetmi. O ozaj, je pravda že nemusí byť kartička na úplne všetko
ivahaautor
25. okt 2013
@mamkabeika
pravdaze 🙂 , uz mas aj fotky v albume http://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vymen...
a mozes tam priamo pisat a maminky sa ti tam ozvu, ak budes chciet nieco odsuhlasit, len skopiruj vsetky mena a ozveme sa vsetky 🙂
natabun
26. okt 2013
ivaha @avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika
dievčatá, rada by som sa vás spýtala. mám jeden typ kresleného obrázka, ku kt. sa budú priraďovať emócie, ale na obrázku je emócia pomenovaná po česky, bohužiaľ, akokoľvek som skúšala, nejde to odstrániť, ani prepísať. posielam vám v prílohe. aj druhý typ kresleného, aby ste si vybrali, tam by som dopísala emociu po slovensky. Skúste mi dať spatnu vazbu, kt. sa vám viac páči.
1 - mozme oznacit ten prvy s ceskym nazvom
2 - ten druhy bez nazvu, vdaka
evkalv
26. okt 2013
@natabun mne sa viac páči ten druhý ale keď chceš na prvom odstrániš nápis tak že si obrázok otvoríš v kreslení v počítači tuším skicár sa to volá a tam máš naboku gumu a vygumuješ ho a obrázok nanovo uložíš 🙂 skús 🙂
natabun
26. okt 2013
@evkalv uhm vdaka 🙂 to ma nenapadlo, ale nech sa rozhodne, komu sa viac ktorý páči 🙂 😉
pillinka
26. okt 2013
@natabun mne sa paci viac prvy obrazok kvoli tomu, ze je tam tvar zblizsia a emocia je tak podla mna pre dieta pochopitelnejsia...
natabun
26. okt 2013
@pillinka ok, mne sa to tiez viac ako emoia doma osvedcila, ten nazov idem skusit pregumovat a prepisat na slovensky 🙂 ete uvidime, co ine kocky 🙂
bajlinka_tn
26. okt 2013
@natabun prva
gega
26. okt 2013
@natabun mne sa paci ten druhy 🙂
josie3331
26. okt 2013
@natabun viac ta prva, emocia je viditelnejsia
natabun
26. okt 2013
@evkalv JEJ, tak to ide vymazať 🙂 veľká vďaka 🙂 ja som nad tým maturovala :-S
ninison
26. okt 2013
@lindauciatko ahojky, nemam moznost robit s drevom - nemam naradie ani skusenosti, tak to nechcem riskovat. ked som pozerala drevene komponenty (opracovane kocky, kruhy, vyrezy), vychadza to velmi draho. ak by si vsak chcela, mozem ti pre drobca vyrobit magneticku hru z filcovych rybiciek, ktore sa chytaju na prutik
mamkabeika
26. okt 2013
@natabun Ja si tiež myslím, že prvá je lepšia voľba, nakoľko emócia je výraznejšia 🙂
evkalv
26. okt 2013
@natabun neni zaco...rada som pomohla 😉
avalsorim
26. okt 2013
@natabun mne sa tiež viac páči ten prvý obrázok, ale ak tam má byť český popis tak chcem radšej 2.
weronnka18
27. okt 2013
@natabun ten prvý 🙂
natabun
27. okt 2013
@avalsorim bude slovensky 🙂
avalsorim
27. okt 2013
@natabun super 🙂
sisi0211
27. okt 2013
Baby, asi vas sklamem ale ten strom so 4 rocnymi obdobiami robit nebudem. Vychadza to strasne draho kvoli materialu. Pripravila som 1 exemplar pre moju dceru s jablkami a vyuzila som na neho flis, ktory som povodne objednala na nieco ine. Bola som vsak z neho sklamana. Mala sa s tym hrala asi 3x a gombikove dierky su uz vytahane. Objednavala som ho z netu, takze tie ktore chcete objednat flis, urcite nie gramaz 133g. Je velmi tenky a malo vydrzi.
Skusala som ale aj iny, omnoho hrubsi, ten sa mi zda byt OK. Kupovala som ho v galanterke, tu u nas vsak maju len 1 farbu taku tmavosivu, takmer ciernu. Zajtra by som tam este zasla a zistila ci ho este mavaju, v akej farbe a kolko stoji. Z takej farby sa vsak strom neda urobit, takze navrhujem bud tu sovu, alebo ma este napadla lienka, na ktoru by sa pripevnovali z toho flisu bodky gombikmi a patentmi. Cervena latka by bola nejaka hrubsia (nie flis).
evkalv
27. okt 2013
@sisi0211 hned som si isla skontrolovat objednavku kolko gr.ma moj objednany filc a ze 166 tak dufam ze to bude stacit, ja som si tiez nasla na niektore farby nahradu filcu v lidli predavaju utierky alebo handry na riad a podlahu su vo viacerych farbach a su take dobre pevne a druhy typ co kupujem je cisto biela a taka dobre hruba a vyjde to podstatne lacnejsie ako filc ale nemaju take pekne vyrazne farby tak som musela objednavat aj filc...dufam ze vydrzi...a stym ze vymenis aktivitu nemam ziadny problem 😉
sharonik
28. okt 2013
@evkalv, @sisi0211 flís a filc nie je predsa to isté 🙂
sisi0211
28. okt 2013
@sharonik sorrac, ja som sa sekla. Myslim filc (napisala som nespravne).
gega
28. okt 2013
@natabun tak super ak sa da moze byt ta prva 🙂
natabun
28. okt 2013
ok, tak to mozeme uzavriet tak, ze to bude prva? ok? 🙂
ivahaautor
28. okt 2013
@sisi0211 pre mna to nemusi byt filc, kludne hocijaka hrubsiam latka s vysitymi dierkami, ak ti stroj vysiva.Tiez ma napadlo, ze sa to bude vytahovat, preto by bolo asi platno, napr v dvoch vrstvach a pod, lepsie.Alebo skus vyskusat ine materialy, co mas trebars doma, aby to nevyslo velmi vela. Ak to nedude filc aspon to bude blizsie materialom, ktore budu deti skutocne pouzivat a zapinat.
gega
30. okt 2013
Ahojte chcem sa opytat aku latku by bolo najlepsie pouzit na ten labirint? Poradte nejaku co sa nestrapka a rozmery mozu byt 15*15?
gega
30. okt 2013
Ahojte tak sa neozyvate tak sme kupili orandzovu latku flis taku dekovu a rozmery budu 15*15 tak od pondelka sijem 🙂 pekny vecer zelame 🙂
ninison
30. okt 2013
bartonka1
30. okt 2013
Chcem sa len spytat, je uz nejaky termin, kedy mame nase aktivity dorucit?

Začni písať odpoveď...

Odošli