Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

sharonik
13. dec 2013

@mamkabeika Rátaš dobre, naozaj sme dostali iba 20 aktivít. Bajlina_tn nestíhala. Hľadalo sa riešenie a nakoniec sa dohodla s ivahou, že budú balíčky rozposlané bez jej aktivity, aby sme ich mali do vianoc. Bajlinka by nám mala poslať svoju aktivitu na vlastné náklady dodatočne. Až keď námvšetkým dorazí, ivaha jej pošle balík s ostatnými aktivitami.

weronnka18
13. dec 2013

nám už tiež balík došiel 🙂 ďakujeme za aktivity 🙂

mamkabeika
13. dec 2013

@sharonik Aha 🙂 Ďakujem za vysvetlenie 🙂

ivaha
autor
14. dec 2013

@mamkabeika ahojcek, ano jeden balik je este u mna,takze vam chyba jedna aktivitka
@avalsorim je mi velmi luto, so myslela, ze ked sa naraz poslu, tak aj naraz pridu.No posta asi funguje inak, aj mne niektore isli az prilis dlho.A tieto neboli prva trieda.Dnes vecer uz ideme domov, hned pozrem to cislo.Este stastie, ze sa nam to podarilo tak rychlo ukoncit tu vymenu, aby sme nezastihli skutocne vianocne postovne zdrziavacky.

avalsorim
14. dec 2013

@ivaha ale mňa najviac štve, že tu niekto zvonil v stredu a nestihla som otvoriť, ale žiadny lístok nám nenechal kuriér teda ak to bol on. som veľmi zvedavá čo bude napísané keď sa pozrieme na podacie číslo.

ivaha
autor
16. dec 2013

@mamkabeika @ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @salonkaa @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
ahojte dievcata. este raz dakujem za vsetky vase dakovania a pochvaly, ale vdaka patri najme vam, snazili ste sa a makali a vysledok je perfektny. u nas aktivity boduju.Cesta ,kolajnice voda....malej isla super a s ockom sa dobre zahrali.Niektore obrazky dokonca mala ocka opravovala, kam patria-dakujeme.Telicko je uplne uzasne dneska mala spinka s kostickou 🙂 a predstav si hned jej padol do oka ruzovy mechurik a ze co je to-dakujeme.Hrala sa uz aj s labyrintom, skladala motyle a obrazky na palickach-dakujeme.Prevliekacky tiez bodovali a hrava sa s nimi aj ako s hrackami, len ma stale upozornuje, ze krokodil je dobry a nikoho papat nebude 😉 dakujeme Hmatova kniha ma velky uspech a vsetci musime zatvarat oci a hadat.dakujeme Kopa nam este zostala nerozbalenych, postupne ich vytahujeme.
Poprosim vas, aby ste aj vy, ak budete mat trosku casu zhodnotili aktivitky, pripadne aj napisali, ktore najviac boduju. Citaju toto aj ine maminky a mozu sa napr inspirovat pri svojich vymenach, co sa detom paci a co vyrabat,dakujem
ps verim, ze uz nikto nebude mat problem s balickom, ak vam este ani v pondelok neprisiel, napisem vam cislo zasielky, abyste to mohli hladat.

Zelam vsetkym prijemne a pokojne sviatky, malo zhonu ,vela pohody a vela krasnych darcekov a najma tych najkrajsich-usmevov vasich deticiek Ivaha

marusinka80
16. dec 2013

Ahojte, my chceme dať dcérke hry až na Vianoce, ale už sme nevydržali a dali sme jej rybičku - tú si dokonca zobrala aj do postele večer a prevliekačky sa jej tiež veľmi páčili - s nimi sa hrala celý deň, chvíľu prevliekala a potom si z tvarov robila rôzne obrazce. Naozaj vidno, že deti potrebujú hlavne kreatívne hračky. Keďže prvé dve hry mali veľký úspech, predpokladám, že aj ostatné budú mať.

gega
16. dec 2013

@ivaha velke dakujem patri vam za zaslanie tolkych balikov a nam sa pacia vsetky maminky ste sikovne a zelame vam pozehnane sviatky.

uhlopriecka
16. dec 2013

@ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @salonkaa @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
balicisko dorazil uz minuly tyzden, ale komplet som to prezrela vsetko az dnes. treba ti @ivaha podakovat aj 20x za manazment "par excellence" 🙂 !!
no a parada, uz sme davali kruhy na drevene palicky, sice farby halabala ale nevadi, vesali na stromcek jablcka a kukali Masu, Fidlibum a oslika vo velkostnom pexese. Masa u nas teraz velmi leti, tak super ze je tam. hmatove pexeso tiez zaujalo a ta krasna vysita rybicka, kukal na to ako na obrazok 🙂 motylikov a farebnu retaz mam na plane zajtra. dakujem baby este raz vsetkym velmi pekne za vsetku snahu a obetovany volny cas, ktoreho je pri detoch naozaj malo!

evkalv
16. dec 2013

Ahojte aj my uz balicek mame vyse tyzdna len nestiham reagovat lebo pecieme a behame stale hore dole 😉 velmi sa tesime zo vsetkych aktivit niektore odlozime na neskor a tiez postupne vyberame...hrali sme sa voda zem vzduch ale mala to este nechape no aj napriek tomu si tie karticky ukladala davala do kabelky vozila v kociku a pod. 😉 hmatove pexeso je uplne super to vybera kazdy den...tienove pexeso sme sa tiez hrali a to jej super islo...prevliekali sme kruzky na palicky ale tiez nam to nejde podla farieb no nevadi naucime sa ved nato tie hracky su...takze my sme velmi spokojne a dakujeme vsetkym sikovnym mamickam ktore sa podielali na tejto vymene a vsetkym vam zelam krasne a pohodove Vianoce 😉

ninison
16. dec 2013

@ivaha jeeej, strasne sa tesim ze sa telicko paci 🙂
moj balicek je zatial na poste...dnes konecne dorazil listok. v pondelky a utorky som v praci, ale v stredu ho vyzdvihneme a uz sa neuveritelne tesim. mala uzasne nasava akekolvek kreativnejsie aktivitky. urcite poslem info 😉
krasny predsviatocny tyzden vsetkym kockam a detickam

josie3331
17. dec 2013

my sme zatial s chlapom pozreli spolu zopar aktivit, este nam zostava par a uz sa tesim, ako sa s nimi bude hrat dcerka..su perfektne!!!!
ale chcela som sa spytat, ako je to telo a pridavaju sa tam organy a kosti...medzi kostami mala byt aj chrbtica? lebo tu nemame ☹

ninison
18. dec 2013

@josie3331 ahojky, chrbticu som nerobila, kedze by to bola len taka uzka tycinka, ale mas pravdu ze na obrazku je. obrazok som robila skor ako som potom kostru vystrihovala. asi som to radsej nemala davat ani do obrazka, ze? ☹ mrzi ma to.

josie3331
18. dec 2013

@ninison nieeee, v pohodicke...ja som si len myslela, ze nemam a ostatne maju...to je uplne v pohode, aj tak je to neskutocna aktivita..uznanlivo sme kyvali hlavou, ze musela dat riadne prace...

ninison
21. dec 2013

@josie3331 dakujem krasne 🙂 snazila som sa..hlavne nech sa deticky tesia...

bajlinka_tn
7. jan 2014

@ivaha

Ahojte.... Mozem rozposielat. Spytam sa. Staci vam to obycajne? Alebo mate niektora skusenost, ze neprichadza posta???

Ivaha, teba velmi pekne poprosim o pomoc...

sharonik
7. jan 2014

@bajlinka_tn Ahoj, je to úžasné. Už sa tešíme. Mne môžeš poslať obyčajne. Adresy máš od ivahy, či Ti máme poslať?

bajlinka_tn
8. jan 2014

@uhlopriecka @ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @salonkaa @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
babule, poprosím o vyjadrenie či vám môžem aktivitku poslať aj obyčajne. neviem ako máte skúsenosť s poštou, ale nech sa mi zbytočne zase nenavyšujú náklady, ak nemusia. ďakujem 🙂

bajlinka_tn
8. jan 2014

@sharonik písala som ivahe a čakám na odpoveď ohľadom adries

avalsorim
8. jan 2014

@bajlinka_tn podľa mňa stač obyčajne. síce to príde trošku neskôr, ale príde. aby sa ti nenavyšovali náklady, aj tak ich budeš mať dosť :(

mimirinko
8. jan 2014

@bajlinka_tn mne staci tiez obycajne 😉 dakujem.

evkalv
8. jan 2014

@bajlinka_tn aj mne to staci obycajne ...

gega
8. jan 2014

@bajlinka_tn aj nam staci obycajne dakujeme tesime sa 🙂

gega
8. jan 2014

@bajlinka_tn pozeram ze ste z tn ak chcete ja by som si to prevzala osobne 🙂

salonkaa
8. jan 2014

@bajlinka_tn pozeram aktivitku, ja som povodne pisala, ze taku istu uz doma mame. tak neviem, ci si s nami ratala.

belucio23
8. jan 2014

@bajlinka_tn stačí obyčajne

bajlinka_tn
8. jan 2014

@salonkaa mrzi ma, ja som to asi prehliadla. mám 20ks, to je asi pre všetky, že?

natabun
8. jan 2014

@bajlinka_tn dakujeme, staci obycajne...

salonkaa
8. jan 2014

@bajlinka_tn nas je 21, ak si dobre pamatam. mas aj pre seba? ak nie, tak nechaj sebe alebo daruj niekomu. vyzera to velmi dobre 😉

weronnka18
8. jan 2014

@bajlinka_tn stačí obyčajne 🙂