Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ninison
8. jan 2014

@bajlinka_tn ahojky, nam takisto staci obycajne...posta chodi u nas perfektne 😉

ninison
8. jan 2014

@bajlinka_tn vyzera to fantasticky! 🙂 tesime sa

uhlopriecka
8. jan 2014

@bajlinka_tn aj mne obycajnou postou, dakujem! poslem adresu cez IP?

bajlinka_tn
8. jan 2014

Babule, ivaha sa neozyva. Poslite mi prosim adresy do ip....

marusinka80
9. jan 2014

@bajlinka_tn tiež obyčajne

bajlinka_tn
9. jan 2014

@uhlopriecka @ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko

@salonkaa a ako teda vyriešime to tvoje? čo by si si priala? ked tuto aktivitku nemusím posielať.... 🙂
@gega môžme aj osobne 🙂))

všetky ostatné baby poprosím adresy do IP, ivaha sa zatiaľ neozvala, asi sa nedá. Tak nech môžem poposielať.

salonkaa
9. jan 2014

@ v pohode, to sa stava, nechame to tak 😉 nic nechceme za to 😅

ivaha
autor
9. jan 2014

@bajlinka_tn @uhlopriecka @ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
ahojte, velmi sa ospravedlnujem, ze som neodpovedala, ale sa mi nedalo, lebo som bola zo zdtavotnych dovodov v Bratislave,mimo internet a docestovala som az teraz. Este som dost mimo a zle sa citim,ale ak nieco potrebujete ktokolvek, kludne napiste.Bajlinke som pisala, ze by mi bolo jednoduchsie, keby ste jej poposielali adresky sami. Dik cauko
@mamkabeika este musim poslat to cislo uctu na to postovne

avalsorim
9. jan 2014

@ivaha a čo sa ti stalo? dúfam, že nič vážne

bajlinka_tn
13. jan 2014

@ninison poprosim ťa, od teba mi neprišla do IP adresa, pošli mi ju.. ďakujem

bajlinka_tn
13. jan 2014

@mamkabeika tiež poprosím o adresu do IP

bajlinka_tn
13. jan 2014

@mamkabeika teba tiež poprosím o adresu do IP, ďakujem

bajlinka_tn
13. jan 2014

@evkalv adresku do ip poprosim

mamkabeika
14. jan 2014

@ivaha Prajem skore uzdravenie

uhlopriecka
15. jan 2014

@ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
dnes prisiel balicek od @bajlinka_tn , nadherneeee! pochvala velka! vyzera to ako kupene z obchodu, dakujem velmi pekne 🙂

bajlinka_tn
16. jan 2014

@uhlopriecka @ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko babule pre všetky, aby som nemusela písať každej osobitne.... čo sa týka aktivitky, rada by som, ale žial až taká dokonalá nie som, že by som ju sama vyrobila. aktivitka je kúpená. riešila som to s ivahou pred kúpou, nakoľko som precenila svoje sily a vedela som že nebude možné svoj sľub splniť. ako posledné riešenie bola táto kúpa, aby som splnila aspoň to, že aktivitku dostanete a ja budem môcť dostať tú vašu. to, že nie je mojej výroby ma mrzí, ale inú možnosť som už naozaj nemala... dúfam, že napriek tomu aj tak vás poteší. ľahké by bolo sa tu zamlčať a už nikdy neozvať, ale to by mi svedomie nedalo. takže sa dodatočne ospravedlňujem..

marusinka80
16. jan 2014

@bajlinka_tn ahoj, ďakujem za úprimnosť a nič si z toho nerob, určite si do toho nešla so zámerom, že to budeš kupovať a skúsila si to, verím tomu že niekto iný by už nikdy nenapísal a nemusel nič riešiť...o to viac si vážim, že si našla toto riešenie. maj sa pekne a nabudúce si vyberieš niečo jednoduchšie. Ozaj, chcela som sa opýtať, či nadáme 2. kolo?

mimirinko
16. jan 2014

@bajlinka_tn ahoj, este som si tak hovorila, ze wau, aj taska je k tomu, ako kupena hracka, perfektna praca, ze si sikulka velka, a ono je to ozaj kupene 🙂 ale nevadi, je to krasne, malej sa to velmi paci. dakujeme velmi pekne 🙂

ninison
16. jan 2014

@bajlinka_tn ahojky, nas urcite aktivitka potesi a potesila aj uprimnost. naozaj si to velmi cenim. jedine co ma mrzi, tie naklady co si s tym musela mat spojene.... a po organizacnej stranke to urcite nebolo jednoduche zohnat aspon relativne cenovo prijatelnu alternativu.
krasny den prajem a dufam ze ta ostatne aktivitky potesia 😉

ninison
16. jan 2014

@marusinka80 ja by som dala druhe kolo az pred vianocami 🙂 nasa mala ma 13m. a zatial dostala len rybicku (I spy). Teraz sa chystam dat tvoju aj ked nie zatial na farby ale len na motoriku.
ja uz pracujem a tak nejak by toho bolo moc 🙂 ale pred vianocami by som sa chcela zapojit.

ivaha
autor
17. jan 2014

@mamkabeika dakujem velmi pekne

ivaha
autor
17. jan 2014

@avalsorim ahojcek, nastastie nie je to vazne a dlhodobe, len je to neprijemne a bolestive a momentalne este aj zapalene tak to treba doriesit a doliecit dakujem

avalsorim
17. jan 2014

@ivaha prajem skoré uzdravenie 🙂

lindauciatko
19. jan 2014

@bajlinka_tn aj mne tá taštička k tomu vŕtala v hlave! Ale hračke je to perfektná, mojim deťom sa veľmi páči. Ďakujeme 🙂

uhlopriecka
19. jan 2014

@bajlinka_tn ty si ako ja 😉 este raz vdaka za krasnu aktivitu, malemu sa to paci!

ivaha
autor
20. jan 2014

@bajlinka_tn @uhlopriecka @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko @gega ahojte maminy, prosim ak uz mate doma aktivitku od bajlinky, prosim napiste mi, staci kliknut na paci sa mi, aby som vedela, ze mozem jej odoslat balicek s nasimi aktivitkami,dakujem.
pisali ste aj ze by ste uz niektore aj prijali dalsiu vymenu, ale momentalne sa este doliecujem a aj doma sa snazim dobehnut zameskane aj dokoncujem vyrobky do jednej vymeny, kde som sa prihlasila este v novembri, tak by som to odlozila az na februar, ked budem viac stihat. zatial ahoj

marusinka80
21. jan 2014

@ivaha ja by som sa pripojila do ďalšej výmeny určite, tiež mi vyhovuje február / marec. Prajem skoré uzdravenie! Ešte som chcela napísať, že hračky sú pre nás veľkým prínosom - naozaj sa s nimi skoro každý deň zahráme 🙂

ninison
21. jan 2014

@ivaha my este nemame ale ja som za aby to slo aj skor... 🙂 urcite to pride. na nas cakat netreba.

gega
23. jan 2014

@bajlinka_tn krasne je to a dakujeme za mile stretnutie 🙂

ivaha
autor
28. jan 2014

@mamkabeika @bartonka1 @sisi0211
prosim maminky, prisla vam uz aktivitka od bajlinky?dakujem
@salonkaa ahojcek, nejako si sa mi vytratila v predoslej sprave,co som pisala tak sa ozyvam ohladne aktivitky od bajlinky, lebo ju uz posielala,ci prisla v poriadku, chcela by som jej uz odoslat balicek. Dakujem

sisi0211
28. jan 2014

@ivaha Ahoj, je asi na poste, ale este sa mi nepodarilo tam zajst. Pojdem v stredu 😉 Pekny den zelam.