Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

mimirinko
17. okt 2013

@ivaha ahojky, kocky, vy ste rychle, ja som tu za cely den nebola, normalne vam nestiham. ten napad s tymi palickami a obrazkami sa mi pozdava, to by som myslim mohla zvladnut. moc dakujem. ani sa mi to nezda nejako narocne na cas, je to fajn. este ma zaujima, kazdej spravim jeden obrazok, ci viacej a ake obrazky?
a este ma tak napadlo, moja mala ma 2 r a 8 m a pri pozorovani, co ju asi tak bavi, tak nejake navliekanie, tiez by sa mi pacilo, ak by niekto vedel spravit nieco s gombikmi, aby sa dieta naucilo treba gombik zapnut, popripade nejake take vkladacky ako tu dala jedna maminka. tak asi len tolko 🙂

mimirinko
17. okt 2013

@ivaha tak som si to pozrela, vyzera to super vsetko, moc sa z toho tesim. len teda, ake obrazky na tie palicky a asi by bolo super aspon tri obrazky.
je fajn, ze sa niekto dal na organizovanie 🙂

ivaha
autor
17. okt 2013

@mimirinko myslela som ze tri sady, vzdy obrazok z obidvoch stran a aby to bol par=teda den-noc,studene-teple, maly -velky,tak ako je na druhom obrazku, ak maminy suhlasia

ivaha
autor
17. okt 2013

@mimirinko a som rada, ze sa mi podarilo nieco, co budes stihat a paci sa ti

aj ja som rada vsetkym aktivitam a ze mame take sikovne mamicky 😀

avalsorim
17. okt 2013

baby tak ako to vyzerá. ja sa už v tom nevyznám. môže to niekto zhrnúť?

mimirinko
17. okt 2013

@ivaha to znamena, ze na jednu stranu nalepim treba slnko, na druhu mesiac? A ked poskladam jednu, zaroven bude aj druha postavena, ci nebude stacit len palicky pootacat, aby aj druha bola poskladana, ale druhu stranu bude treba zvlast poskladat? Rozumies, nie? A teda by to bolo 6obrazkov, 3 na jednej, 3 na druhej?

mimirinko
17. okt 2013

@ivaha a dakujem, si mila! Tie aktivity su paradne🙂

ivaha
autor
17. okt 2013

dievcata zhrniem to teda a poprosim, ktore ste nehlasovali aby ste sa ozvali v mojom albume https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyme...
k aktivitam, kore sa vam pacia a mohlo by sa rozhodnut o niektorych definitivne,myslim, ze mame velmi sikovne maminy a velmi sa tesim na super aktivitky
1. @avalsorim laminovana predloa s obrazkami-kruzkovanie
2. @sisi0211 strom alebo sova rozne gombiky a cvoky
3. @lindauciatko rybka s pokladmi-hladanie
4. @evkalv navliekanie na gombikové snurky podla tvarov alebo farieb
5. @sharonik sliepocka alebo hmatova kniha
6. @gega labyrint
7. @salonkaa retaz
8. @mimirinko puzzle na palickach
9. @uhlopriecka stonozka alebo navliekanie
10. @bartonka1auta znacky-alternativa vacsie,mensie
11.@ivaha farebne nanuky s cislami
12.@ivaha hmatove pexeso-ja by som obidve namiesto mojej sestry, ktora nestiha-takze za dve osoby ak suhlasite
13. @jossie3331 triedenie farieb alebo tangram s kockami
14. @weronnka18 dvozlozkove puzzle
15. @marusinka80 navliekanie na palicky a snurku, alebo palicky so suchym zipsom
16. @bajlinka plastelina ,alebo rozne tvary s otvormi na palicky
17. @alca123 skladanie motyla
18. @dia1810sa zatial neozvala
Ako vidite trochu sme sa rozrastli, uzavrieme skupinu na tomto pocte?

alca123
17. okt 2013

ja by som bola za uzavretie...resp. max 20 ludí viac uz by asi bolo mooc

gega
17. okt 2013

Co hovorite na toto ak nebudem robit labyrint tak by som rada toto alebo zahlasujte.

gega
17. okt 2013

Hlasujte 🙂

uhlopriecka
17. okt 2013

@gega ahoj, no mne sa zda abeceda pre dvojrocneho synceka zlozita vec. on nevie este ani poriadne rozpravat. skor ten labyrint, ak ti sitie nerobi problem 🙂

uhlopriecka
17. okt 2013

@ivaha
ja som urcite za uzavretie. pozeram sa na busy bag zahranicne stranky a tam hlasia idealny pocet do 12 ludi.
a tiez, netreba si stanovit financny limit? viem viem slovaci neradi hovoria o peniazoch 🙂 ale ide o zakupenie materialu, normalne doma nemam vsetko po 20+ kusov z kazdej farby a nemam ani laminator.
baby, co sa zucastnujete vymien, ake vydavky s tym su "standardne"? alebo sa snazite to prisposobit podla domacich moznosti??
vdaka za odpoved

avalsorim
17. okt 2013

@ivaha načo sú nám dve puzzle?

alca123
17. okt 2013

@gega ta abeceda je super ale suhlasim s @uhlopriecka ze pre nasich drobcov je to este "zbytočné" skor ak by tam boli nejaké farby alebo este mozno čísla do 10. Myslím ze na abecedu a čítanie máme ešte čas 😉

weronnka18
17. okt 2013

teraz rozmýšľam, že by som možno skúsila túto aktivitu - https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/vymena-vrecuskovych-aktivit-1-3-roky-2/ čo je aj v albume ako návrh, s tým priraďovaním - napíšem mamičke, čo to robila, či mi pošle predlohu a dám vedieť, boli by ste za?

ivaha
autor
17. okt 2013

ja beriem tvaricky od weronky, myslela som, ze jej navrhnem, aby robila aj pre nas tvaricky, ale niektore ich asi mate zprevej vymeny,alebo navrhni nieco weronke?

ivaha
autor
17. okt 2013

@weronnka18 myslis tu voda, vzduch, cesta?

gega
17. okt 2013

@uhlopriecka ak by nevadilo dame vsetkym zahlasovat a najviac hlasov to vyrobim hm?

weronnka18
17. okt 2013

@ivaha hej to

gega
17. okt 2013

@alca123 ak by nevadilo dame vsetkym zahlasovat a uvidime dobre?

gega
17. okt 2013

HLASUJTE ze date like pod obrazok ktory chcete aby som vyrobila.

ivaha
autor
17. okt 2013

niektore uz uzavreime ak suhlasite,niektore este treba rozhodnut

1. @avalsorim laminovana predloa s obrazkami-kruzkovanie
2. @sisi0211 strom alebo sova rozne gombiky a cvoky
3. @lindauciatko rybka s pokladmi-hladanie
4. @evkalv navliekanie na gombikové snurky podla tvarov alebo farieb
5. @sharonik hmatova kniha
6. @gega labyrint alebo abeceda
7. @salonkaa retaz
8. @mimirinko puzzle na palickach
9. @uhlopriecka navliekanie
10. @bartonka1 auta znacky-alternativa vacsie,mensie
11.@ivaha farebne nanuky s cislami
12.@ivaha hmatove pexeso-ja by som obidve namiesto mojej sestry, ktora nestiha-takze za dve osoby ak suhlasite
13. @jossie3331 tangram s kockami
14. @weronnka18 dvozlozkove puzzle alebo voda, vzduch,cesta
15. @marusinka80 navliekanie na palicky a snurku, alebo palicky so suchym zipsom
16. @bajlinka plastelina ,alebo rozne tvary s otvormi na palicky
17. @alca123 skladanie motyla
18. @dia1810 sa zatial neozvala

ivaha
autor
17. okt 2013

@uhlopriecka myslim, ze je tazke stanovit limit financny, nakolko niektore su jednoduchsie na material ako druhe a asi kazda sa snazime nejako prisposobit a vyuzit co sa doma da

ivaha
autor
17. okt 2013

@mimirinko asi tak nejako,len treba porozmyslat ako ten obrazok na druhej strane, aby sa to dalo ako s kockami, ze ked jednu stranu poskladas, staci kazdu palicku otocita bude poskladany aj druhy-asi ho treab dat hore nohami?

josie3331
17. okt 2013

@gega ja som za labyrint 🙂

ivaha
autor
17. okt 2013

@josie3331 prosim klikni pod obrazok na PACI SA MITO

alca123
17. okt 2013

@josie3331 tak ho "lajkni" 😉

josie3331
17. okt 2013

@ivaha
@alca123 rozkaz damy

pillinka
17. okt 2013

@ivaha hlasim sa ako nahradnik keby vam niekto odskocil 🙂