Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 3 až 4 roky

ivaha
10. mar 2014

ahojte maminky, otvaram druhe kolo aktivit pre nase deticky.Nejake maminky sa nezucastnia, takze mozno budu aj nejake volne miesta.Mozte sa prihlasovat a pridavat navrhy na svoje aktivity.V mojich fotoblogoch zalozim album, kde si budeme ukladat nase inspiracie,takze sem mozte posielat ulohy, ktore sa vam pacia, ale si ich netrufate vyrobit a zaroven zalozim aj album prac ktore by ste ponukli do vymeny,teda by ste ich mohli vyrobit.Mozte pridavat do diskusie aj viac navrhov a potom by som pridala do albumu 2-3 vase ,za ktore by sme hlasovali a ak bude nadpolovicna vacsina u niektorej z nich tak tu aktivitku budete vyrabat.Pripadne po dohovore je mozne, ze maminka moze vyrabat aj dve aktivitky, ak bude ochotna, kazdej mamine tu, ktoru si vyberie.Ono je to aj zaujimavejsie ako robit 20 ks toho isteho. Ale to samozrejme zalezi na kazdej z vas ako sa rozhodnete.Takze sa tesim na dalsiu spolupracu s vami 😉

sliver
11. mar 2014

urobím každému taku aktivitu ktorú si zahlasuje 😉 viac ma to baví 😀 ako robiť 20 rovnakých 😀

salonkaa
11. mar 2014

Ivanka, a kedy bude deadline?
P.S. este to vyuctovanie 😉

sliver
12. mar 2014

ČÍSLO 3: koho sú to nohy? koho sú to uši? zalaminované ČB obrázky z fotky, 12 zvieratiek na priraďovanie nôh a tak isto 12 zvieratiek na priraďovanie uší

lenka_l
12. mar 2014

No tak ja si neviem vybrat, paci sa mi asi vsetko 😀 a co ostatne maminky?

sliver
12. mar 2014

môj sen, neurobí niekto?

sliver
12. mar 2014

@ivaha tie kolečká z podpivníkov by som hned brala!
@lenka_l myslím že rybky už má asi každý 😉 tá druhá aktivita mi príde taká lahká pre nich... možno to pinzetovanie ale nie som si istá...
@mamkabeika pizzu už máme, budeš mať aj niečo iné?

lenka_l
12. mar 2014

@sliver no rybky si asi musime spravit sami, kedze my este nemame 😀
tak neviem, mozem este porozmyslat, co by som vedela vyrobit.... tieto sendvice vyzeraju super, akurat nemam laminovacku a neviem z coho by sa dali vyrobit tie "ingerdiencie", z machovej gumy?

sliver
12. mar 2014

ďalšia vec čo by som fest chcela... ako kvoli mojej dcerke sa mi neoplatí kupovať na to matroš...
nie je to nič hrozné podľa návodu... síce je pravda že obrázok vyzerá že sa nedostriháte 😉 ale strihaju sa tam iba 2 tvary v 5 veľkostiach...
http://codyandchelseagroves.blogspot.sk/2011/09...

alicka7
12. mar 2014

Návrh č. 1 Priraďovanie tlačených písmen, malé alebo veľké, urobím podľa želania. Nemám problém urobiť napr. polovicu malých a polovicu veľkých písmen.
Veľkosť podložky 2 x A4 (viď. foto). Aktivita na obrázku nie je úplne hotová, minuli sa mi laminovacie fólie, ale takto nejako by to vyzeralo, je to moja vlastná fotka. Obsah aktivity: 26 čiernobielych písmen na zalaminovanej podložke a 26 farebných písmen zalaminovaných a podlepených machovou gumou pre lepšiu manipuláciu.

alicka7
12. mar 2014

Foto:

alicka7
12. mar 2014

Návrh č. 2: Stereognostické vrecúška. Vo vrecúškach sa hľadajú páry podľa hmatu. Aktivita by obsahovala bavlnené vrecko, drevený kvet, drevenú kocku, drevenú guľu, drevené vajíčko, drevené koleso a drevenú golfovú tíčku (x 2). Je to drahšia aktivita, predbežný cenový odhad je 3,20 €. Rozmýšľala som, že ak by ste sa rozhodli pre túto aktivitu a súhlasili by ste, mohli by ste mi ku vašim aktivitám každá pribaliť 1 €.
Foto je len ilustračné, vo vreckách by boli vyššie uvedené veci. Ďakujem za inšpriáciu Monte s Evi.

sharonik
12. mar 2014

@sliver ja som teraz robila deťom túto abecedu, neviem aké veľké je to v pôvodnej verzii, lebo sa mi tonedalo tlačiť, tak som si prispôsobila aj niektoré písmenká som upravila, lebo sa mi nepáčili tie pôvodné. Dala som dve písmená na A5 a je to fajn. Robila som z machovej gumy a ešte musím vytlačiť na tvrdý papier tie predlohy. Prihodím prípadne foto. Robila som toľko kúskov, aby sa dali všetky písmenká vyskladať naraz a len machovka ma vyšla 1,5-2eurá na 1 aktivitu, takže dosť financne náročné a plus tvrdý papier a tlač☹ Ak by ste chceli môžem aj toto dať ako alternatívny návrh na moju aktivitu, s tým, že by som ale, že by som urobila menej tých častí a teda nedali by sa naraz postaviť všetky písmená.

sharonik
12. mar 2014

@sliver je aj alternatíva nerobiť z machovej ale z tvrdého farebného papiera, ale to sa mi nezdá príliš trvácne

sharonik
12. mar 2014

@sliver tu je sľúbené foto abecedy🙂

mamkabeika
12. mar 2014

@sliver Chcela som spravit aj tieto sendvice 😀 ale akosi som stratila foto a nemohla ju najst 😀

ivaha
autor
12. mar 2014

maminky uz som zalozila album s aktivitami

sharonik
12. mar 2014

@ivaha mne prosím Ťa daj aj tretiu aktivitu- tú abecedu z machovky

ivaha
autor
12. mar 2014

@salonkaa
maminky tu je link na album hlasovania, prosim, ktora aktivita sa vam u maniky paci, kliknite k nej a ak bude nadpolovicny pocet hlasov, aktivitka sa bude vyrabat.Ja a sliver sme ochotne vyrobit tu aktivitu, ktoru si oznacite aj ked nebude vyherna.Zaroven vas prosim, ak chcete, aby ste k svojej fotke napisali popis svojej cinnosti a pod, aby bolo jasne ako bude aktivitka vyzerat a ako sa bude pouzivat.Kedze nas je este malo, tak zatial len hlasujeme, az neskor, ked nas bude viac bude jasne ako to s aktivitami vyzera.Zaroven je este tazke urcit datum ukoncenia, kedze nas je tak malo, ale ja navrhujem predbezne niekedy v maji.
@ivaha
@mamkabeika
@lenka_l
@sharonik
@sliver
@alicka7
https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vrec...

josie3331
12. mar 2014

ahojte, mozno by som sa aj ja pridala
co tak taketo nieco?

josie3331
12. mar 2014

kukla som do vedlajsej temy a este viac sa mi pacia tieto aktivity...

ivaha
autor
13. mar 2014

@josie3331 ahpojcek, som rada, ze sa zapojis,fotky som pridala do albumu

ivaha
autor
13. mar 2014

@josie3331 ahojcek, som rada, ze sa zapojis,fotky som pridala do albumu

weronnka18
13. mar 2014

Ahojte,ja sa tiez rada znova pridam,ale ešte nemam navrh,co by som robila,popozeram a dam vediet 🙂

josie3331
13. mar 2014

@ivaha dakujem...a v albume...mam v nicku len jedno "s" 😀

marusinka80
13. mar 2014

ahojte, tiež sa teším na túto výmenu, len teraz nemám čas hľadať čo by som mala spraviť. V priebehu budúceho týždňa sa k tomu snáď dostanem. Kedy je predbežný termín odovzdania?

ivaha
autor
13. mar 2014

@josie3331 sorry,opravujem
@marusinka80 super, zatial nie je stanovene, moj navrh bol niekedy v maji

mamkabeika
13. mar 2014

@ivaha Ahoj 🙂
Prosím ťa, pridala by si mi do albumu aj tú aktivitku, ktorú pridala @sliver? Mám na mysli sendviče na tejto strane prísp. včera 13:55

sliver
15. mar 2014

@ivaha ideme zháňať maminky? zatial nás je 9? a iné maminky nehlasujú, či ešte čakáme?
@lenka_l nemohla by si ešte niečo pohladať? akosi si neviem vybrať....

ivaha
autor
15. mar 2014

@sliver ahojcek, ja myslim, ze mozme este trosku pockat asi vsetci boli vonku, ked bolo tak krasne, alebo ak o niekom viete, mozte prizvat

sliver
15. mar 2014

inšpirácia ak by niekto chcel robiť....