Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

zvalka
27. máj 2014

dievcata, mate niekto tuto laminovacku? rozmyslam kupit aj s touto rezackou, teraz je v metre 🙂
http://aukro.cz/skvely-laminator-sigma-el142-01...

sigma el142 starter kit
http://www.zlacnene.sk/detail/sigma-el142-start...

sliver
27. máj 2014

@zvalka nemám takú... cena je koľko?

zvalka
27. máj 2014

@sliver tusim 24 eur a aj ta rezacka k nej. tak asi kupim.

sliver
27. máj 2014

@zvalka ja isto napíšem ale ešte to spracovávame 😀 teda ešte sa malá nedostala ku všetkému... tipujem že cez víkend ked budem mať viac času a tiež už nejakú skúsenosť s aktivitami...
ešte všetky nedržala v rukách, zatial ju najviac oslovili rybky od @ivaha , motýle od teba 😉 a cestičky s princeznou od @slniecko379

zvalka
27. máj 2014

@sliver to sa tesim 🙂

lenka_l
27. máj 2014

@katka159 @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety @sharonik
Dievcata, tak nam este neprisiel, neviem, ci mam este cakat, alebo sme uz posledni, co nemame a mam sa ist opytat na postu, kde sa to stratilo 😖 Dufala som, ze dnes, ale nic, tak mozno zajtra....

sliver
27. máj 2014

@lenka_l asi by som počkala do zajtra a ak nie tak poobede by som išla... spýtaj sa Ivky či ti vie dať číslo balíka pre kontrolu 😉 to sa dá aj na nete kuknúť že kde je... ved ich posielala všetky v štvrtok, to by už malo byť najneskor zajtra u teba...

vmb
27. máj 2014

@zvalka ja tú laminovačku s rezačkou mám. Laminuje v pohode, všetko ok, len rezačka už začína haprovať 🙂

zvalka
27. máj 2014

@vmb presne tuto? no tak to som rada, ze laminuje dobre, rezacka nie je az taka dolezita, dakujem za info.

branki
autor
27. máj 2014

Ja hodim postupne komenty, momentalne nemame chut sa s nicim hrat. 😒 Starsi chytil crevnu chripku, takze som zatial len ja v rychlosti prezrela vsetky aktivity. Velmi sa tesim kvalite a prevedeniu. Neskor napisem, co zaujalo najviac, aj ked to je tazko urcit, lebo v kazdom veku bavi dietatko nieco ine, a samozrejme deticky su rozdielne.

sharonik
28. máj 2014

@emily_666 prasiatka vyskúšané, dokonca sme nemuseli ani vlka odkladať🙂 fakt vydarené, ďakujeme 🙂

zvalka
28. máj 2014

@moninka1 monika, ktory recept je podla teba naj? vyskusali by sme bublifuk 🙂 dakujem.

ajabaja
28. máj 2014

@vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety @sharonik

ahojte dievcata. tak aj nam dorazil balicek. velmi sa tesime. mame ale chory dom, takze dokladnejsie az neskor. prosim vas, je tu niekde navod na prasiatka? vdaka za napady a namahu a vobec 🙂

emily_666
28. máj 2014

@ajabaja myslíš moje prasiatka? na jednom hernom pláne je na zadnej strane 😉 Dala som to tam naschvál, aby sa vám nestratil 😉

emily_666
28. máj 2014

@sharonik teším sa 😉

katka159
28. máj 2014

ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety @sharonik baby fakt všetko super teším sa len som dosť nepochopila bublifuk to su len tie paličky nič viac? ako určite sa to cenovo nevyrovna iním ale ok nebudem rýpať

lenka_l
29. máj 2014

@ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety @sharonik tak vcera sme si konecne boli po balik aj my, postar nam ho nedoniesol, ani nenechal listok, ale ten, co nosi baliky to takto robi pravidelne, ze ich nenosi.... dakujeme za kopec krasnych vyrobkov, pacia sa nam takmer vsetky, niektore trosku menej, ale snazili sme sa hadam vsetky vyrobit aktivitu najlepsie ako vieme. Niektore su fantasticke, takze verim, ze tak ako mne sa budu pacit aj deckam. 🙂

sliver
29. máj 2014

@katka159, @ivaha, @emily_666, @komzikosaurus, @cvety, @sharonik - perfektné!!!!
@moninka1 - máš typ kde by som zohnala ten glycerin? zatial neúspešne 😒
@marusinka80 - veľmi pekný nápad aj prevedenie len také maličké... a možno by bolo aj fajn keby to nebolo obojstranné ale zaujímavá aktivita
@vmb - super super super, veľmi som sa na ne tešila a samozrejme si nesklamala ako vždy 😉 si veľmi šikovná
@jonki - klobuk dole nad tými kolečkami, robíme s PC veľa a viem že písať text do kruhu aby to všetko sedelo je riadna námaha, paráda! Ďakujeme, je to super
@branki - dcerka je unesená z tých kvietkov a ja tiež 😉 krása a prvý krát vidím matnú foliu 😉 ešte som sa s nou nestretla a sa mi zdá krajšia ako lesklá 😉 kde si kupovala?
@zvalka - motýle bodujú, perfektné
@ajabaja - tu mi je trošku luto tých fľakov, teda to majú asi všetci, či? viem že si niečo spomínala ale už si presne nepamätám... tie nápisy asi nalepím na obrázky lebo sa bojím že sa mi také malé postrácajú a spojím s našimi zvieratkami lebo niektoré nevie určiť...
@iivkaa1 - knižku poznám 😉
@miskanasa - tu sme mali ten žltý žaludok popísaný čiernou fixou od čoho sa nám všetko došpinilo, teda tie ostatné časti, aj to zalaminované aj dcerka 😒 ....
@slniečko379 som prekvapená ako sa jej to veľmi páči, každý den si chytí princeznu a chodi na prechádzky, je z toho unesená
@lenka_l - paráda, klobuk dole... ani by ma nenapadlo že to bude tak perfektne urobené... teda karton v tej veľkosti a v tom počte ste museli riadne hladať :( neviem kde by som ho zobrala.... trošku som si to zlepšila že som kraje prelepila lepiacou páskou lebo hned začala riešiť že sa tam dá strčiť prst 😀 ale fakt paráda

Všetky dievčatá VELIKÉ ĎAKUJEME, úžasná výborná, vydarená výmena, neviem aké ešte pozitíva napísať... som šťastná!!!! PARÁDAAAA
ĎAKUJEM za Váš čas čo ste tomu venovali a hocikedy znova 😉 Teda rada pôjdem do ďalšieho kola ale môžem najskôr september/október 😉

branki
autor
29. máj 2014

@ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety

chcem vas poprosit, hadzte uz kometny ku aktivitam do nasho albumu, aby ostatne mamicky, co sa inspiruju, mohli vychutat muchy a mozno sa aj poucit z nasich chyb, lebo tu sa im isto nebude chciet listovat. Vdaka 😉

branki
autor
29. máj 2014

@sliver ahoj, som rada, ze sa paci, bola to celkom zabava vyrabat 😀 folie mam este od svokrovcov, uz som ich minula, boli stare, neviem, kde by sa dali este kupit.

tomaskovamaminka
29. máj 2014

@branki 🙂 Ake mile, ze tak myslis aj na ostatne mamicky, ktore vobec nepoznas🙂 Mas zlate srdiecko🙂

lenka_l
29. máj 2014

@sliver no veru, hladala som, kde sa dalo 🙂 ten obal som prelepila lepidlom na papier, ale asi nevydrzalo, lepiaca paska mi nenapadla, verim, ze to vydrzi, co najdlhsie, pripadne si kazdy prelepi, ak sa mu obal odlepi... inak suhlasim s tebou aj co si popisala k ostatnym maminkam

sliver
29. máj 2014

@branki to ti verím ale je to naozaj kráááásne, ako si robila tie kvietky? sme na to čumeli ako puci.... že WAU WAU WAU

niektoré aktivity fakt úžasné a perfektné až sa cítim trápne čo som ja poslala....

katka159
29. máj 2014

@iivkaa1 ti si mi poslala aj knižku od fufiny1 či je to všetko od teba?

branki
autor
29. máj 2014

@sliver kvietky su z modelarskej hmoty, vykrojene vypichovatkom, ci ako sa to vola 🙂 nafarbene a nalakovane. Dufam, ze vydrzia uzivanie, ale hmota, ked dobre vytvrdne, tak by to malo vydzat.
A kazdy urobil, urcite podla svojich moznosti a schopnosti aktivity, preto som rada, ze o nich diskutujeme aj teraz po funuse, aby sa mamincky vyhli nasim chybam, popripade,a by ich este vylepsili. Lebo chyby clovek zisti az pri prouzivani 😉

branki
autor
29. máj 2014

@tomaskovamaminka tak ja sa vzdy potesim, ked mozem niekde nacerpat napady , tak dufam, ze niecim pomozme aj ostatnym mamickam 😀

branki
autor
29. máj 2014

@sliver a prave pozeram na nete aj tie matne folie, maju ich vo viacerych obchodoch, ale su o dost drahsie ako leskle. Mne osobne sa tiez pacia matne, a aj sa s nimi lepsie pracuje.

ajabaja
29. máj 2014

@sliver ahoj, spinave, hm to nie je, je to efekt papiera. akoze priroda, hlina, stopy.. a je to profi tlac.
na kontrolu sluzia vzadu farebne nalepky. 😉

sliver
29. máj 2014

@ajabaja viem že su tam značky ale dcerka nevie niektoré určiť že čo to je...
zaujímavé, to som ešte nepočula o takom efekte... to by ma teda vobec nenapadlo...

ajabaja
29. máj 2014

@sliver neviem ako pomoct tomu, ze to nevie urcit. to je len cvik, resp. z inych zdrojov (porovnavat dalsie stopy) a efekt je z povodnej predlohy. tiez by ma to nenapadlo, ale tak to proste je : ) Je to ok, alebo si s tym vyslovene nespokojna? je to pre vas pouzitelne?