Ako často kúpete 15 mesačné dieťa?

5leni12
26. feb 2014

Ahojte, chcem sa vás spýtať ako často kúpete 15-mesačné dieťa? My sme najskôr kúpali každý 2.deň, teraz každý 3.deň no neviem či to stačí...

luba28
26. feb 2014

@5leni12 ja kazdy 2. den,v lete kazdy jeden,...

renatka4321
26. feb 2014

Ja kúpem svoju malú v stredu a v sobotu... keby bolo leto,tak by som ju určite kúpala častejšie (keďže je horúco a dieťa sa viac potí), ale myslím,že každý 3.deň je v pohode 😉

destra
26. feb 2014

my sa kupema kazdy vecer.

iwusik74
26. feb 2014

my sa kupeme 2x do tyzdna..ale vzdy ked sa pokaka, tak sprchujeme -🙂

dandelions
26. feb 2014

Mam o par mesiacov starsieho ale stale kupem kazdy vecer, neviem si predstavit po celom dni jasenia sa zeby som ho neokupala 😅 , je to taky predspankovy ritual a potom sup do pyzamka a pod perinu 🙂

anetkaadamko
27. feb 2014

občas kúpel, ale tam nechce sedieť iba vymýšla a stojí............tak rýchlo sprcha každý večer................

xevulax
27. feb 2014

Kazdy den, plus po kakani vzdy ritulku umyjeme pod vodou. My vsak nekupeme ale sprchujeme sa kazdu ky vecer. Kupkame kazdy den od Narodenia. S pokozkou problemy nemame aj napriek tomu, ze v dnesnej dobe sa neodporuca kupat deti kaZdy den. Neviem si to predstavit, ze by som deticky nepoumyvala denne bez ohladu na vek.

ikke
27. feb 2014

@5leni12
smrdi? je spotene? lepkave? ma podrazdenu pokozku pod plienkou?
nie?
tak potom staci tak ako robis.

ja kupem raz za tyzden, plus 2x v tyzdni sprcha.
tu nam radili uz novorodencov nemacat kazdy den vo vode, staci raz za 2-3 dni. aj pokozka sa potrebuje spamatat z vody, ktora dnes uz tiez zvacsa nie je supercista...

nigguska
27. feb 2014

@5leni12 Ahoj,ja kupem krpca kazdy druhy den.....sprchovat sa moc nechce....cez leto ho ale kazdy jeden den nakolko sa spoti a mame v bazene slanu vodu a to by mu podrazdilo pokozku keby som ho neumyla....ale inac staci kazdy druhy den...

5leni12
autor
27. feb 2014

Dakujem baby..samozrejme ze ju umyvam kazdy vecer..ale islo mi konkretne o kupanie. Tak zatial to asi necham tak a ked bude teplo bude vo vani castejsie 🙂

monicm
27. feb 2014

kúpali sme v tomto veku len výnimočne,boli už naučený na sprchu,v lete každý deň,nakoľko sme chodievali na ihrisko a lietali po vonku,takže pot a piesok=sprcha.inak cez týždeň tak trikrát do týždňa.samozrejme,každý večer sme riadne umyli tvár,ruky a nohy mydlom,ak bolo treba,tak aj zadoček.kúpanie bolo raz za čas,bud ked sme chceli vyplniť čas,alebo ako odmena,alebo...................kúpať každý deň je podľa mňa dosť zbytočné a zaťažujúce pre pokožku

lu2112
27. feb 2014

my kupe kazdy den je to sucast vecera a neviem si predsatvit ze by som nekupala 😀

lehumasova
27. feb 2014

My sprchujeme teraz kazdy druhy den a v letě denne 😉 a nekupeme lebo mame sprchovy a bez tak to nieje zdrave 😉))

stanulienkat
27. feb 2014

V pohode staci.

gaby21
27. feb 2014

Sak treba kupať podla potreby, ako sorry ale strašne mi prišlo smiešne, kupeme v stredu a v sobotu, to ako Bohuš, toš som sa kupal v sobotu 😀 . Ale nie, moji chalani su stale vonku, zahrabani po uši v blate a piesku, stale sa hrabu v špine, neviem si predstaviť ze by som ich neokupala. Ešte ma napadlo dodať, ze sa kupu radi, maju vo vani kadejake krhličky pohariky a tak, vyhraju sa tam aj pol hodinu, a neviem o tom ze by to bolo nezdrave
Niektore detičky chodia na prechadzky vyparadene, tak predpokladam, ze sa velmi nezašpinia, kupať sa asi kazdy den nepotrebuju. u nas je to nebyhnutnosť 😝

polacka
28. feb 2014

My len tak 2-3 krat do tyzdna, ako podla mna to bohate staci. ved dietatko musi mat aj svoj vlastny film na pokozke, nie ho drhnut furt. My ani neolejujeme, naozaj len ked citim nozicky suchsie tak vtedy natrem ale to je malokedy. ale tvaricku natieram stale lebo ma cervene licka...

zaza218
28. feb 2014

my kupeme 2-krat do tyzdna,v stredu a v nedelu,ale sprchujeme ich kazdy den,lebo su spoteny a ja ked som spotena tak mi to vadi,aj im to musi vadit

achojka
28. feb 2014

My tiez kupeme len raz do tyzdna + cez tyzden sprcha podla potreby. Kupat kazdy den nieje zdravepre pokozku. Moj maly ma strasne vysusenu pokozku, a nerobi mu dobre kazdodenne sprchovanie 😉

majka99999
28. feb 2014

kazdy den, ale nie je tam prilis dlho, rychlo poumyvat, zahra sa troska, zas ani vody tam vela nema, takze ma len nozky stale namocene. vlasy umyvame tak 2x do tyzdna.

luciaq
28. feb 2014

denne od narodenia

brady1
28. feb 2014

@dandelions tiež si to neviem predstavit, ale sprch.gelik použivame každy druhy,treti den.Dieta sa ma každy den sprchovat tak sa aj uči zakladnym hygienickym navykom. Mne v prodnici povedali akurat kozmeticke prip. nech nepouživam každy den koli pokožke.

alexia11
28. feb 2014

Kazde 2-3 dni ale okrem toho vzdy ked sa pokaka sup do vane vysprchovat ritulu a pisulu....takze tam dole je urcite cista kazdy den a kupanie ako take nie je potrebne denne, len to zbytocne narusuje prirodzeny mikrofilm pokozky......

amigad
28. feb 2014

denne a v horúčavách v lete aj 3x za deň sprcha a boli sme úplne bez potničiek