Ako trávite leto s malými deťmi?

29simona29
4. jún 2019

Milé mamičky,

zaujimalo by ma, ako trávite tieto letné dni s malými deťmi okolo roka, najmä nápady a inšpirácie. Mám 14 mesačného chlapčeka, spáva mi raz za deň cez obed také 3 hod, čiže tých možnosti na nejaké celodenné výlety je malo, lebo v kociku nevie spat tak dlho a potom má narušený režim. Minule leto bol ešte malé babatko, tak sme k vode nechodili, len do parkov, na prechadzky a pod..Toto leto by som si s nim rada užila viac, do parkov a na prechadzky chodíme stále, to mi už vzácne nie je..
Ďakujem veľmi pekne za Vaše skusenosti.

beky1813
8. jún 2019

@marion09 divny dovod. Nic podložené

girlie_konik
8. jún 2019

@marion09 chcela by som vidiet ten vyskum, na zaklade ktoreho k tomu prisli

zeytin
8. jún 2019

@marion09 Niekedy je potrebne pouzit taky zdravy, sedliacky rozum... Praveze sa plavanie babatkam velmi odporuca.

12345anna
8. jún 2019

My sme si na kupaliska, či akcie brali so sebou maly stan, taký, čo sa rýchlo rozloži, malého som počas obeda dala spinkat do stanu a režim sa mu nenarusil. Z clupkania sa vo vode bol vždy taký vystavený, že ten spánok aj potreboval. Nevadil mu ani hluk a ruch v okoli. Po vyspinkaj sa jasil až do vrcera.

mogaa
9. jún 2019

Tak s tým kúpaním treba používať zdravý sedliacky rozum.....Určite do roka- dvoch rokov nie sú kúpaliská veľmi vhodné - jednak priveľa chlórovej vody a jednak u detí sa stane že si glgnú z tej vody....premelie sa tam množstvo ľudí, tá voda nie je už ani čistá ani nezávadná, veľa ľudí (hlavne detí) sa vo vode aj vyčúra a dieťa sa v takej vode kúpe a aj sa z nej nechtiac napije....tá voda do bazénov sa napustí, je tam síce nejaký chlór na dezinfekciu, ale naozaj sa tam premelie aj 100ľudí, aj s kožnými ochoreniami aj s rôznymi mykózami, aj hnisajúce ranky....ja osobne by som volila verejné kúpalisko až ked dieťa má vybudovanú akú-takú imunitu...až 2-3roky

alexandraalexandrova
9. jún 2019

@marion09 neskorsi vek znamena co? 10 rokov? Dospelost? Staroba?