Ako uspávate dieťatko?

meggieerika
13. dec 2011

ahoj.......... ako uspavate vy vase male ratolesti???? mne maly ked bol este v perinke spal pekne v postielke, potom mi zaspal len v kociku, neskor len na nasej velkej posteli a teda spal s nami v posteli, teraz sme boli v nemocnici a tam musel spat v postielke, cize sa mi naucil konecne v nej spat.... problem je, ze ho predtym natriasam na rukach, cize mi tak zaspava.... lenze to niekedy trva aj hodinu a predsa 6kg babo je uz pomerne tazke.....skusam mu uz aj pustat CD s uspavankami.... mozno ked si na to CD zvykne mi zaspi aj sam...... ako to robite vy???? bo take nieco ze len ho ulozit do postielky povedat mu dobru noc nefunguje..................

gemini2
13. dec 2011

@meggieerika mojich cez den uspavam v kociku a poobede ocino, lebo si ich rozmaznal spieva im na rukach, hladka, natriasa...a ja neviem co este...a pri mne nechcu spat, len v kociku. tiez by ma zaujimalo, ako sa dari inym uspat v postielke. rada nad zlato 😀

luciferkax
13. dec 2011

Trojročný zaspáva už na posteli, držžím ho za ruku , alebo pohladkám, poležím pri nom, kým zaspí a spíííííííí 🙂
Toho devaťmesačného 10 kilového zaspávam na rukách, musím ho zaspať aj predtým,a ko ho vlastne do kočíka vložím 🙂 . večer pre moju fyzickú vyčerpanosť zaspáva tatík 🙂 🙂

mija777
13. dec 2011

Ja som moju občas uspávala tak,že som ju mala v postieľke a ja som bola pri nej,hladkala som ju a tak.Alebo na veľkej posteli,tiež hladkať alebo držať za ručičku 🙂 Aj keď u nás sa tiež najlepšie osvedčilo uspávanie na rukách a našťastie si od toho sama od seba odvykla,lebo časom by mi asi ruky odpadli 😅