Ako vaši drobci znášajú zmenu času?

gledis
2. nov 2011

Ahojte babenky ako vaši drobci znášajú zmenu času na zimný? myslím také malinké babatinká tak do jedného roka.Moja je z toho nejaká vykolajená 😒

medyna
2. nov 2011

U nas je to zatial vsetko po starom, ale doslova, po starom case. Takze vstava o hodinu skor, obeduje o hodinku skor, spinkat ide o hodinku skor. Pomalicky sa ale snazim troska natahovat cas, aby sme sa posunuli o tu hodinku, zatial to funguje 🙂

babul83
2. nov 2011

Ahoj, obe moje deti sa s tým bezproblémovo vyrovnali od narodenia. Nikdy som nepostrehla žiadnu zmenu a to starší je dosť senzimický a celkovo citlivé dieťa.

bosoriak
2. nov 2011

Znasaju to velmi dobre, idu stale podla stareho casu. 😀 Horsie je to pre mna, kedze normalne vstavali o siestej a teraz zrazu o piatej. Takze jedine postupne ucit na prechod a ked sa to konecne podari, tak zas pride zmena na letny cas. To aby sme sa nenudili na tej materskej dovolenke :-P

romcag
2. nov 2011

akurát dneska som sa to pýtala 😀 noo moju malú sa pekne snažím udržať do pol 8 podľa nového času hore, kým ju dám spinkať, ale vstáva podľa starého :-/ nie a nie spinkať dlhšie 😠

koralinka
2. nov 2011

my tiež stávame o hodinu skôr, predtým sme akurmikur okolo 8-9 a teraz už pred 7mou 😖 a večer chodi o hodku skôr spať
by to mali zrušiť 🙄

malinovka333
2. nov 2011

som dost prekvapena ale v pohode tak isto chodime spat aj vstavame ako aj predtym

anjelicek26
2. nov 2011

Nasi automaticky idu podla noveho, ani to nezaregistrovali.

cikyta
2. nov 2011

V pohode...hodina hore dole 😉

lenka.s
2. nov 2011

nasa to znasa priserne 😖

ellenie
2. nov 2011

no moja malinká to neznáša velmi dobre. Snazim sa ju okupat a nakrmit medzi 7-8 podla noveho casu, ale nejde to. Napr. dnes som ju musela kupat uz o 18 hod, lebo bola unavena a strasne zla. Potom som ju cicikala do 19 hod, lebo sa jej nedarilo zaspat. Rano mi zacala vstavat skor. Po starom mi vstavala medzi pol 7 a 7, teraz uz vstava medzi 5-6 hod, co je skoro, vonku je este tma. Neviem ako jej mam predlzit ranny spanok aspon do pol 7.

luciferkax
2. nov 2011

nijako... len chodia spať o pol hodinky skôr, nejako si to spriemerovali🙂 čiže to nevnímame

ruthke
2. nov 2011

Snad to nebude take tragicke, s dcerkou som nedavno preletela 7 casovych pasem a raz dva si zvykla. Hodinka hore dole.

lenka268
2. nov 2011

vecer zaspava maly o taku pol hodku skor a rano je hore raz normalne raz skor, inokedy neskor.

nelicefo
2. nov 2011

Nikajo 😅 😀

titkovamiriam
2. nov 2011

nikdy nas to doma neovplyvnovalo-hodina sem hodina tam 😉

iinuska
2. nov 2011

podla mna to horsie znasame my dospeli, ak nase detusky 🙂

danka.k
2. nov 2011

nas to zvladol uplne v pohode.... vecer sa ide o hodinu skor spat 😀 😀 uuuuzas a rano sa spi podla stareho casu.. takze obaja spia o hodinu dlhsie 🙂 🙂 🙂

adri2211
2. nov 2011

nejak to neregistrujeme, prve rano ked zmenili cas vstala o hodinu skor,teraz uz v pohodicke 😉

salma22
2. nov 2011

nasa si nic nevsimla ...sidlo je stale aj ked ma ist buvat 🙂 a aj mne sa rata zmena casu mne sa paci tma a este ked napada sneh a osvetlenie poulicnych lamp na snehu trblietky .....a ked pojdeme na prechadzku s malou = cista romantika 😀

ajca123
2. nov 2011

Ahoj kukala som ze tvoja dcerka ma iba 6 mesiacov, a ta urcite nema este pojem o case 🙂 aj ked ma svoj harmonogram
Moj druhy syn ma 20mesiacov a zmenu zvlada na 1ku
Skor si myslim ze tvoja dcera citi ze ty zle zvladas zmenu casu 🙂 ,take male deti su velmi vnimave a vycitia ze sa zle citite

hoogy
2. nov 2011

nas maly to od malicka zvlada uplne v pohode. v den ked sa zmeni cas menime aj jemu a hotovo. tentoraz dokonca on si to nejk sam poposuval uz asi tri dni dopredu takze sme nemali problem.prvy krat mal 6 mesiacov a vtedy sme na neho isli troks apostupnejsie,ale on to zvladol lepsie ako sme si mysleli a posunul sa za 3 dni

edie63
2. nov 2011

Moja dcera to tusim nikdy nezaregistrovala, teraz ma 13 mesiacov a stale ziadna zmena. Chodi spat a vstava presne v rovnakom case ako predtym. 🙂

mirka907
2. nov 2011

ked bola mensia, absolutne sme zmenu casu nepostrehli....teraz uz je to ine a pre moju "velku radost" vstavame medzi 4tou-5tou...predtym medzi 5tou-6tou....

zdenush88
2. nov 2011

My sme boli v nedelu este taky posunuty - lebo rano chodievala spinkat o 9 v nedelu isla uz o 8 a tak ale v pondelok to uz bolo pekne krasne po starom, uz sa prestelovala a v utorok uz bolo tak ako keby sa cas ani nemenil.. tiez som chcela ist na nu pomaly ze jej budem posuvat kupanie atd ale nakoniec si to ona prestelovala sama 😀 😀 😀

zebra41
2. nov 2011

Nas to zvlada v pohode. Ja uuplna hroza 😒

katka3012
3. nov 2011

Uplne v pohodicke 😅 Ide buvat okolo 20 hod a prebuva mi celu noc a vstava okolo 6:30,takze ja sa stazovat nemozem 😉

abbie
3. nov 2011

moj si to ani nevsimol, vsetko je tak, ako pred

renatka100
3. nov 2011

my sme stále podľa starého ☹ ráno by bola už aj o 5 hore. 😝

melonik7
4. nov 2011

fungujeme podla stareho..vstavali sme predtym pekne o siestej rano, teraz o piatej..a uz sa mu spinkat nechce..zacina prenho den 🙂 a pre maminu sebazaprenie to akceptovat.. ale vecer (chodieval okolo siedmej spinkat) sa nam to uz pomalicky dari dat do starych kolaji..

angie267
4. nov 2011

My nastastie hned od prveho dna velmi dobre. Ide spinkat o osmej vecer a rano sa budi o siedmej, takze super 🙂