Dcéra nechce doma spať. Je to zlou energiou v byte?

zuzkaremiaska
15. feb 2011

Ahojte, prosím vás, môžete mi pomôcť??? Mám 6 mesačnú dcérku, ktorá mi od narodenia doma vôbec nechce spať, je dosť nervózna, v noci je každú hodinu hore, v postieľke absolútne nechce spať,aj keď som už menila aj polohu postieľky, pospí len vonku v kočiari. Zaujímavé je,že na návštevách je kľudná, dokonca aj im v byte zdriemne, no proste úplne iné dieťa. Známa mi povedala, že to môže byť aj zlou energiou v byte a napätou situáciou, nakoľko sú u nás časté hádky, svokra a suseda ám neprajú, dokonca nám suseda povedala,že nás prekľaje!!! Nemáte s tým niektorá skúsenosti? Ako to riešiť? Ja sama to tak tiež cítim.Keď som mimo domu, som v pohode,akonáhle prekročím prah domu, zovrie mi hrdlo a žalúdok. Prosím pokúste sa mi poradiť, budem za každú radu veľmi povďačná.

nikuskabee
15. feb 2011

@zuzkaremiaska neviem,ked si veriaca,mohli by ste vyskúšať dať si vysvetiť dom.Alebo,ked tam už niekto býval,či niekto tam nezomrel.My sme si dali pozrieť,prišiel jeden pán a pozeral tými paličkami alebo čo to je a podľa toho som dala aj posteľku i ked najlepšie zaspí na manželovej strane.

zuzkaremiaska
autor
15. feb 2011

dom pol začiakom roka posvätený,ale tiež som premýšľala zájsť za farárom sa na to opýtať. Nikto tu nezomrel (našťastie)Ale pod nami bývajú svokrovci a piííííp svokra nám nepraje. Teda mne a mojim deťom, 😠

lublana1
15. feb 2011

@zuzkaremiaska ...mojej znamej sa to stalo tiez a ona bola s malym za takym liecitelom, alebo neviem, ako to mam nazvat, taky pan, co odraba aj urieknutia a tak a ten im pomohol... presne im povedal, ako maju rozmiestnit nabytok v spalni a co urobit preto, aby "odohnali zlu energiu prec"... len im sa stalo, ze v tom doma im aj niekto zomrel, tak to bolo aj kvoli tomu... ja na tvojom mieste si vyhladam niekoho takeho vo vasom okoli a pojdem za nim...

berus222
15. feb 2011

nemam s tymto skusenost, aj ked verim, ze nieco na tom je, ze ako sa citis podla rozmiestnenia nabytku a takych veci. skus si nieco na nete pohladat o tom. a svokre a susede povedz par slov skutocne od srdca. ked to nepomoze, tak ich niekam posli. tebe bude lepsie, ukludnis sa a tvoja dcera to bude z teba citit.

macik27
15. feb 2011

@zuzkaremiaska možno to vôbec neni zlou energiou v byte ale ako píše berus222 malá cíti nervozitu a nepokoj s teba poznám to podľa seba 😒

danula.ch
15. feb 2011

@zuzkaremiaska mam osobnu skusenost s tym, ze som mala postel v blizkosti vodovodneho potrubia, nemohla som odvtedy spavat. mamina mi poradila nech si dam postel inak a od prvej noci som nemala problem zaspat
asi je vas pripad trosku o inom, ale to rozmiestnenie nabytku urcite ma nieco do seba a ked ti mala inde bez problemov spi, tak by som to urcite riesila. neda sa vam odstahovat sa aspon 300 km od svokry?
😀

benne
15. feb 2011

My sme bývali prvých 5 dcériných mesiacov u mojej babky.. vôbec nespávala, len v kočíku... (bola som z babky hrozne na nervy...), potom 5 mesiacov u svokry, tak to bolo so spánkom ok, len nás bolo ako hadov... a ked konečne vo svojom, tak už spala ako v bavlnke - doma, v postieľke.. - po týchto skúsenostiach, som ani neverila, ale fakt to zo mna cítila tú nervozitu (voči babke), aj ked somsa snažila pretvarovať (kvôli babke 😉 ), aj tak to vo mne bolo.. inak si neviem predstaviť, ako mohla začať cez den normálne spávať hned ked sme sa presťahovali k svokre

cora73
15. feb 2011

skus feng suej,rozmiestnit nabytok na svetove strany,napr spat s hlavou na sever-aj kebyze je to v priestore,krystaly do okna,nie je to financne velmi narocne,a aj to da aj tvojmu podvedomiu signal,ze si nieco pre to urobila a uz to musi byt lepsie 😉 mala je nervozna podla mna z teba,takze hlavne ty sa musis ukludnit..dalsia moznost je vpustit do bytu psa,a kde si lahne a lezi-aspon chvilu,tak tam umiestnit postel-psy vyhladavaju miesta s pozitivnou energiou,ak mate macku,tak kde si lahne,tam postel nedavaj,macky su presne opacne..ak nemate zviera,popros znamych,co maju,nech pridu.. 🙂
nervy zo svokry poznam,viem ze je to obrovska psychicka zataz,i ked u mna to je naopak,ja mam najlepsiu svokru na svete,ale absolutne si nerozumiem s matkou,uz sme si vykricali vsetko na svete,a taha sa to uz dobrych 10 rokov,dobre to uz nebude nikdy,no a matka byva o poschodie nizsie ako my.byvame v rod.dome.a tiez,ked je doma,citim sa zle a neprijemne..mozno by bolo najlepsie sa s nou uplne uz vyhadat,vsetko zo seba vykricat a dostat,malo by sa ti ulavit,podla mna,ked taketo nieco zela tebe a aj detom 😠 pekneho slova uz pre nu mat nemusis..hlavne tie nervy zo seba dostan von..najjednoduchsie je samozrejme odist,ale nie kazdy ma take moznosti,a a preto je najlepsie si to vydiskutovat vo svojom vnutri,vsetky pocity voci nej,pripadne jej to potom aj dat najavo-hlavne tebe sa musi ulavit,aby deti netrpeli-prenasas to na ne..drzim palce 😉
zabojuj,nedaj sa,ja som sa postavila voci matke a vykricala take veci,ze no 😀 a je mi ovela lepsie,i ked ma to vnutri stale trapi -ale svokra je vlastne muzova mama,cize az take vycitky ty mat nemusis.. 😀

ani3012
15. feb 2011

som našla na nete takýto obchod-už robím nákupy 😀

http://www.feng-suej.sk/nastroje/kua-cislo

a baby,čo to je to kua číslo ?

amunet
16. feb 2011

baby prestante s tymi kravinami a fararmi 😠 v prvom rade treba zmenit spravanie alebo odist niekam inam, zla energia je tam de su zli ludia a ziadni farari a kamene nepomozu......Deti su velmi citlive...nemaju radi zmeny

ivett1
16. feb 2011

@zuzkaremiaska Ahoj...ja by som sa skor snazila dostat do pohody, lebo naozaj to dietatko vyciti, ze mamicku nieco trapi...najlepsia obrana je utok, mozno postaci, ked tak polohlasne bez hnevu a zlosti povies, ze svokre a susede zelas len to, co oni tebe😀...ak sa ti podari obratit ten zly pocit na lahostajnost, tak si vyhrala...alebo, potom uz len to, co radili mamicky, radikalne si vsetko vykricat a mozno napatie povoli (ak nebude este vacsie 😅 ...)...a ak si veriaca a myslis si, ze v byte je zla energia, tak staci pouzit svatenu vodu a urobit krizik na dvere do vasho bytu 😉 (nemusite hned volat knaza...)...co sa tyka negativnych energii (geopatogennych zon) v dome, byte, tak s tym nemam az take skusenosti, ale je mozne, ze mate postielku nevhodne umiestnenu a to rusi dietatko ...ale o tomto perfektne pisala cora73 ...😉 drzim vam palce 🙂

nattou
16. feb 2011

@zuzkaremiaska ahoj, tak podľa mňa malá cíti Tvoj nepokoj...a čo na svokru a susedu? Svokru nech porieši Tvoj manžel, veď je to jeho mama, hádam od neho prijme kritiku...a ak je na to mäkký, tak jej z plného hrdla vykrič, čo si myslíš, aspoň sa Ti uľaví...tú vnútornú nervozitu, čo pociťuješ...som názoru, že to nie je nijaká zlá energia, ale jednoducho Tvoj podvedomý pocit krivdy. A tá suseda ježibaba...ak sa Ty pevne rozhodneš, je ju máš v "paži", žiadne prekliatie ani nič podobné Ti neublíži, lebo tá zlosť sa jej vráti ako bumerang. Zrejme je to nešťastný človek, ktorý si chce budovať pocit spokojnosti tým, že chce prispôsobiť celé svoje okolie svojim želaniam...ale to sa jej nikdy nepodarí, kým Ty sama nepovolíš...a ju tá jej zloba zvnútra sama zožerie a evidentne aj zožiera, keď sa chystá preklínať 😝 . Treba ju poľutovať, pomodli sa za ňu aj seba, ak si veriaca a hoď to za hlavu...budeš kľudná a malá začne pekne spávať. 😉

erikaka
16. feb 2011

ahoj, aj podla mna je maličká nepokojná z toho, že cíti to napätie a nervozitu teba. Na navšteve je pokojnejšia a pospinká si lebo ti sa trošku "odreaguješ" a si pokojnejšia lebo myslíš aj na iné veci ako doma. Detičky veľmi reagujú ne napätie v dome. Je to ťažké ale skús stále nemyslieť a problém a uvidíš. Ja mám tiež susedu, ktorej všetko stále vadi, a vždy nám robila zle. Ale len dovtedy dokiaľ nepretiekol pohár mojej trpezlivosti a povedala som jej svoje. Odvtedy si ju vôbec nevšímam a uplne ju ignorujem. Ona ked prišla na to že j si od nej nedám sa akoby upokojila. Hoci z času na čas "to ešte na nu príde" ale ja sa jej ž teraz iba spýtam, či nemá čo iné na práci ako sa starať do čoho jej nič nie je.

pavucatko
16. feb 2011

"Ja sama to tak tiež cítim.Keď som mimo domu, som v pohode,akonáhle prekročím prah domu, zovrie mi hrdlo a žalúdok."

Ale veď si si sama odpovedala, ty sa cítiš zle a malá má byť v pohode? Jasné, že je to napätím, ktoré cíti z teba. Tam nepomôže žiadne premiestňovanie nábytku, ani vysvätenia, ani amulety.... Jediným riešením je usporiadať si vzťahy, keď to nejde prijať radikálne riešenia, napr.zmeniť bydlisko.

vodnarky
16. feb 2011

@zuzkaremiaska -zevraj aj sol v miske z vodou pomaha polozena v miestnosti,alebo s nou mozes posypat kuty a odriekat pri tom otcenas...len tak trocha pomedzi prsty...a ked budes upratovat,tak tu staru povysavaj a sprav to nanovo... 🙂
a co sa tyka tej susedky,tak skus toto:napis jej meno na kusok papiera,vloz do zavaraninoveho pohara,napusti vodou,dobre uzavri a vloz do mrazaku na nejaku dobu...zevraj potom by sa ta osoba mala ukludnit a prekliatie pomynut.. 🙂

vodnarky
16. feb 2011

@zuzkaremiaska -a co sa tyka svokry,nech to skusi vyriesit manzel,ako to tu uz bolo spominane...
a hlavne na svojej pohode musis zapracovat aj ty..nemozes sa neustale zamyslat nad tym co ti rozpravaju,alebo co ti robia ludia z ktorych nic dobre nejaasa...nestoja za to...da sa to naucit,len treba vela trenovat...tzn:mysliet len na pekne veci,tesit sa z malickosti aj zo svojou rodinkou,stale si pripominat ako moc sa milujete,rano sa spolu vsetci pojasit a vybozkavat este v posteli..atd...,lebo existuje aj silnesia vec,ako su kuzla,kliadby atd...a to je LASKA.. 🙂 ...funguje to..ver mi.. 🙂

nice203
16. feb 2011

Ahoj, ja verim na zlu energiu v byte. na zle geopatogenne zony skor. mne kupila stara mama toto http://www.orgonit.sk/ neviem ci to funguje, ale odkedy to mam pod postielkou malej, tak mi spi kludnejsie. z tejto stranky si to mozes aj objednat http://shop.merkaba.eu.sk/kategoria-ORGONOVE+HA.... ja som to neobjednavla, lebo som to dostala, ale mozno si kupim este jeden do obyvacky

vodnarky
16. feb 2011

@nice203 -zaujimave a aj velmi pekne... 😉

zuzkaremiaska
autor
16. feb 2011

Milé babenky, veľmi pekne vám ďakujem. Každý príspevok mi dal niečo pozitívne a verím,že vďaka tejto sptránke a vašej pomoci to zvládneme. Ešte raz-veľká vďaka!!!! 😉

jaaj
26. feb 2012

skuste vyumyvat setky sklenene pohare co mate v byte poriadne ich vylestit