Dievčatko - chlapček blíženec

labutienka333
26. feb 2019

Ahojte Baby,

o chvíľku sa nám má narodiť dievčatko blíženec
aké su to detičky?
viem že to nieje o znameniach ale aj o povahových črtách, genetike, a pod.
Len ma zaujíma aké máte detičky vy doma, robím si taký menší prieskum 🙂

Ste zlaté za vaše odpovede 🙂

mirola
26. feb 2019

@labutienka333 ja mam blizenca, zatial len 9 mesacneho a je to velky smejo, vobec neplace, no ma tazke noci, cez den sa krasne hrajka, vsetko papa chuti mu, a uz teraz aj pospi denne take 3 hodky, ked bol mensi mali sme problem aj s dennym spankom. Ale nemyslim si ze je to o znameni, no som zvedava co napisu ine mamicky. A este je velmi spolocensky ma rad ludi aj deti. A aj psov zatial.

erickatt
26. feb 2019

@mirola ja mam dcéru blíženca. Hmm sa čudujem ze nesedim za vraždu. Čistá schyza 🤣🤣. Za 10 sekund dokázala z plaču tancovať a opačne. Zbalena na vylet a medzi dverami jej preplo ze nejde. Kokos. Fest blíženec... Uz má 23 a skludnila sa...

lusinda1989
26. feb 2019

@erickatt moja ma len tri roky ale presne ako píšeš reve a do toho sa smeje čistá schiza

labutienka333
autor
26. feb 2019

takže to bude daabel :D

erickatt
26. feb 2019

@lusinda1989 a nic na tie hysaky nezabera. V ,,krásnom "veku to dostalo otacky. Odchadzala z domu, ona ide byvat k otcovi a druhej babke a pod most....

lusinda1989
26. feb 2019

@erickatt nestraš... mám sestru blíženca tak čo to mám s nimi odzite 😂

pininka
26. feb 2019

Ja mám muža blíženca teda je to riadne niekedy na porážku.

karkulka111
26. feb 2019

@erickatt toto mam doma a to ma 5 rokov

jankastraskova
26. feb 2019

@erickatt no moja 18 ročná dcéra to.isté, mali sme naplánovanú túru, všetko ok, všetko som pochystala, aj ona ze pôjde aj s priateľom, a ráno 10 min pred odchodom.zahlasila ze ona nikde nejde 😶 a toto mám stále, syn ten sa len smeje co stále jeho sestricka vymysla 😀 no a to mám mamu aj ocina obidvaja blízenci, teda aj dcéra a synovec blízenec a este aj švagriná je blízenec, blízenci su dvojtvárny mozem to potvrdit z vlastnej skúsenosti, jeden deň ok a potom dva dni nie je ok, potom príde tornádo a potom je klidecek na pár hodín 😂😂😂

jana2679
26. feb 2019

Moja najmladšia je blíženci ako ja,sme v jeden deň a je to večne usmiate a spokojné dieťa, veľmi poslušna úplne bez problémov, aj ja som vraj taká bola. Takže nie vždy je to o presnej definícii znamenia. Aj moje kamošky majú dcérky blíženci a sú to fajn dievčatá, nemajú s nimi problémy .Určite by som nemala obavy.

deti95060810
26. feb 2019

dcéra chodí do ZŠ...ach jaj...tie jej stavy....hysterické záchvaty... slečna nám dáva zabrať...uvidíme aké to bude v puberte....

s1m.one
26. feb 2019

ahoj, chlap blizenec je iny ako zena, zeny su velmi sikovne, prirodzene mudre, dotiahnu to svojou cielavedomostou daleko, blahozelam 🙂 teda taketo mam kamosky blizencov, nepamatam si uz ake boli ked boli deti, ale zda sa mi, ze uz vtedy vedeli co v zivote chcu 🙂

miadi
26. feb 2019

Moja mama je blizenec a je super 😍ked bola mala vraj bola zlota holu ritku strkala v 3r rodicom a surodencom na hlavu 😆to ale robila aj moja mala račica to bude geneticka vec😆mama bila v skolke ciganečku🙈to bude znamenim 😆zrušila celu školu prisla prva 6r a kazdemu oznamila ze dnes skola nie je 😆v školke jej zalepovala učitelka usta že bola moc ukecana ked mali spat 🙈ked som bola dieta vedela sa zdut a byt urazena aj 3dni za malickost. Uz z toho nastastie vyrastla. Je snou vela smiechu kazdy den a je najuzasnejsia babina na svete.’Blizenci su super ( a chlapa blizenca co som poznala bol total pod papucou 🙈😆)

elenita
27. feb 2019

Ja Ti len mozem povedat, ze mam dvojicky - parik v znameni Blizencov. A su ako den a noc, alebo jin a jang 😀 Povahovo, crtami, danostami, maximalne odlisni 🙂 Tak si vyber 😉