Kedy ste išli prvýkrát von s bábätkom?

simkarisko11trnava
15. sep 2022

Baby kedy ste šli prvý krát von s bábätkom?? dnes máme týždeň

veronikaszabova
15. sep 2022

@simkarisko11trnava hned na druhy den po prichode domov s porodnice.
A nepouzivaj ten pluralizmus. Je to strasne 🙂

viestta
15. sep 2022

Podľa počasia sa riad, ak sa vonku čerti nezenia, môžte ist

zooeynka
15. sep 2022

V den odchodu z porodnice. Bol silvester, ale bolo teplo,mne vonku stacila mikina.

henka123123
15. sep 2022

Pri prvom tyzden po prichode z nemocnice a to lrn koli tomu ze mne bolo zle..a pri druhom som mala sekciu a hned po prichode domov som sla do pod iku na kavu

hipuska
15. sep 2022

Čo sa týka babatka, nie je žiaden problém. Skôr ide o teba. Aj keď sa cítiš pri sile, treba si dať trosku pozor a pomaly sa vrátiť do života. Mne sa to vypomstilo teplotou a zimnicou

elizabet173
15. sep 2022

@simkarisko11trnava kľudne môžeš ísť

vilma7
15. sep 2022

Hneď na 5.ty deň, bolo 5.1.takže zima.

nikdenikto
15. sep 2022

Hneď na druhý deň po príchode ale až k večeru, dcérka sa narodila toto leto do najväčších horúčav.

tandariatko
15. sep 2022

@simkarisko11trnava Ahoj, deň potom ako nás prepustili z nemocky takže mal malý 5 dní.

miadi
15. sep 2022

2h po narodeni sme sli domov potom von sme sli tak s 5dnovou k midwife na kontrolu a odtial aj na nakup babatko mas vo vajicku Keby bolo zima das deku. S tyzdnovymi vo vajci aj v restike po kontrole spinkali .. Maly bol prvy x chory v 2r ked mala doniesla zo skoly covid .. ale mal len sople a kasel prvy x .. ist von je ok nemusis byt 6tyzdnov v bubline. Zas to nie je ako vo filmoch kde 10kamosov dofrci do porodice a pohadzuju si novorodenca. Cmukaju ho ..

janka1011
15. sep 2022

@simkarisko11trnava ty určite nemáš týždeň, len bábätko má týždeň ☺ to množné čislo je fakt od veci...
Dieťa nemá žiadne obmedzenia, odkedy môže chodiť von. Prakticky hneď po prepustení z nemocnice. Čerstvý vzduch mu len prospeje. Neboj sa, v kočíku mu nič nehrozí.

zorkahorka
15. sep 2022

Prvy syn bol letny, von sme boli na druhy den u dr a v meste. Mladsi je oktobrovca toho som si priniesla az v novembri z jisky po zapale pluc. Treti den spal v kociku pri otvorenom okne, stvrty den bol vonku

jana_eyre_2
15. sep 2022

Prvé dve deti mám zimné, to si nepamätám presne.. ale tretí sa narodil 5.9. a von som šla hneď na druhý deň po príchode domov.. cítila som sa fajn a on si pospal v kočíku..

simkarisko11trnava
autor
16. sep 2022

@veronikaszabova čo nemám používať??

veronikaszabova
16. sep 2022

@simkarisko11trnava pluralizmus na styl "papame, kakame...."

martul
16. sep 2022

@simkarisko11trnava no tak ale ty by si mala mať viac, o pár rokov minimálne...m