Idem prvýkrát na poradňu. Čo ma čaká?

kamca93
15. jan 2013

cawte baby.... som v 11tt. a buduci tyzden idem prvý krát na poradnu. Čo sa vlastne na tej poradni robi? a ako to tam chodi???

lussi2
15. jan 2013

@kamca93 zober si zosebou hlavne moc, nemusis tam chodit po WC doma mas vacsiu pohodu. Moc sa nosi na kazdu poradnu, urobi ti sono, vypise knizku, myslim ze beru aj krv.drz sa 🙂

ivana149
15. jan 2013

Ahoj, tak ja som v prvom rade pekne pozdravila, potom ma pekne vyšetril "na koze", potom urobil ultrazvuk cez pošvu, popísal mi do karty, že som tehotna v ktorom týždni, zagratuloval mi a o tri týždne som na poradni bola zase, nič strašne, nie je sa čoho bať, držim palce a blahoželám

adelajda2012
15. jan 2013

@kamca93 vezmi si moc do nejakej
flasticky, odvaz sa (alebo ta odvazia u lekarky), budu ti brat asi krv kvoli krvnej skupine (alebo mozno az nabuduce), vypisu tehu knizku, dr.ta asi prezrie, urobi sono a ty uvidis tu malu skvrnku na monitore ;). V podstate sa to opakuje na kazdej poradni. Nemas sa coho bat.

kamca93
autor
15. jan 2013

aha, cize normalne jak kontrola. to mi hovorila ze moc budem musiet vzdy nosit, a na krv a sono ma uz objednal. este taka jedna otazka. chodite niekto na antolsku???....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre