Moje dieťa mi nevonia

eliska96
26. apr 2016

Ahojte,

mam tak y problem ze dieta mi od narodenia nevonia, ma 5 mesiacov. aj ked ho kojim musim mat rusko aby tu vonu necitila. kamaratka vravela ze poznala tiez taku holku co jej dieta nevonalo. ako to riesit

moni244
26. apr 2016

@eliska966 to uz mas dalsi nick? Ty mas viac diagnoz 😉

niky21
26. apr 2016

@katka1981 kriste, to tu ani nepíš, lebo nejaká bláznivá ženská to nepochopí ako srandu, ale ,,švacne,, si dieťa do octu, alebo sava... Tu sú ozaj super IQ občas 😀

eliska966
26. apr 2016
Používateľ eliska966 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eliska966.

STE OBYČAJNE TUPE KRAVY VŠETKY A ADMINI SU KOKOTI , A TERAZ MI MOŽTE ZMAZAŤ PROFIL NECH VIEM ZA ČO ASPOŇ!

lubkavargova1
26. apr 2016

@eliska966 myslela som ze tvoj cas zacina az okolo polnoci ako som si vsimla...co, zacali prasky ucinkovat vecer?

moni244
26. apr 2016

@eliska966 takze este aj vulgarna 😀 no chuda dieta, pri tomto vyrastat

eliska966
26. apr 2016
Používateľ eliska966 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eliska966.

@lubkavargova1 S PIČOU SA BAVIŤ NEBUDEM

lubkavargova1
26. apr 2016

@moni244 co vyrastat,...chuda dieta za poriadne zosrat. To "mamicka" nahodi hotovu plynovu masku 😀 😀

moni244
26. apr 2016

@lubkavargova1 by som jej dopriala moje dieta, ked zje hrasok, to je smrad 😀

moni244
26. apr 2016

@eliska966 takze samomluvou netrpis, fajn, jeden priznak mozeme.vyskrtnut

katka1981
26. apr 2016

@eliska966, ale ked si sem niekto ide robit zartiky, mal by to ustat a nie sa vytacat. Ved ty ani nemas na com, ked si si to vymyslela. Chod s tym do vecernych sprav ze ti decko nevonia. Bude to udalost roka. Co tam po Ficovom bypase....

katka1981
26. apr 2016

@eliska966, to nie je normalna otazka.

lubkavargova1
26. apr 2016

@eliska966 joj, a ja ze kde si sa stratil vecerami...a bolo tak kludno az nam to bolo divnuo 😀 😀 A on sa z vecernej sovicky premenil na ranne vtaca 😀

emilia25
26. apr 2016

Neviem ale pride mi to podobne teda aspoň z toho vyjadrovania tá pani co malá nevlastnu dcéru isto si ju psmetste tá sa tiez tak vyjadrovala.a aj ked to je fórum takto vyjadrovať by sa zena nemala je to škaredé a take pubertslne ako ked som sla dnes pre syna prvsks a 9 chalani pána boha volali tam by som to pochopila ze puberta pliesks o sto sest.

mydvajarodicia
26. apr 2016
Používateľ mydvajarodicia je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mydvajarodicia.

Chudak holka no maš problem

misel0806
26. apr 2016

Ako moze svoje vlastne dieta nevonat... Ved okupani naolejcekovani vonavi cistucky cloviecik ved je to kusok steba.... Ani sa nehnevaj na taketo reakcie ale tema ozaj nie vhodna ani komentara☺

stardust
26. apr 2016

@eliska96 niektore ochorenia sa prejavuju typickym zapachom. Napriklad trimetylaminuria. Ak ti dieta smrdi aj napriek kupaniu, chod s nim k lekarovi 😉

1tatiana137
26. apr 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@misel0806 presne v tomto mas pravdu, to nepochopim ako niekomu nemoze voniat svoje dietatko. Este som nezazila ziadne male babatko ktore by pekne nevonalo, vsak oni maju svoj pach a to je to krasne na nich 😉 Uz sa neviem dockat toho nasho malinkeho cloviecika 🙂

bluka2
26. apr 2016

@jana_eyre Inak nie je ziadna veda pisat z roznych IP adries...

jana_eyre
26. apr 2016

@bluka2 tak taketo veci ja neovladam a nepoznam..

anjeli_k
27. apr 2016

Ahoj, mnohe maminy tu pisu o olejcekoch a podobnych veciach, no ty asi myslis tu jeho prirodzenu vonu, ktoru ma kazdy z nas.mozno je to este poporodnymi hormonmi.ale ked mam pravdu povedat, tak vona vlastneho dietatka je pre kazdu matku ta najkrajsia.teda aspon pre mna.znie to divne, ale ja si od narodenia rada ovoniavam synceka a on mna tiez☺je to take prirodzene si myslim.

katka1981
27. apr 2016

@bluka2, my mame IP, kt. sa stale meni napr. a nie sme jedini

nadhernanadrea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatalia77
27. apr 2016

@nadhernanadrea no ideeeeš 🙂 🙂 🙂

tobnuf
27. apr 2016

Niekto tu riadneho magora vypustil z psychiatrickej liecebne ale tam namotnovali wifi..

katkabg
27. apr 2016

Kokos otvorim stranku a aka rysava skatula namna vyskoci 😀 a ze stranka o detoch,no admin neviem neviem... @admin

katkabg
27. apr 2016

To ake pripady sem chodia

ivankaberrynka
27. apr 2016

@katkabg Niektoré by mali chodiť k lekárovi, nie sem.

timikaj1
27. apr 2016

V poslednej dobe, čo téma to perla!🙂

luciferkax
27. apr 2016

@katkabg tiež som sa vydesila riadne 😀 😀 😀 😀

katkabg
27. apr 2016

@luciferkax ina burina 😀 😀 😀 panabeka to ma niekto vkus