Na aké wc má ísť otec, keď je vonku s dcérou?

amy2408
3. júl 2015

Ahojte. Uz dlhsie nas s manzelom trapi otazka na ake wc ma ist otec a dcera 2-4roky. Ked je s nou napr.v nakupnom centre a dcera sa vypyta cikat, nikdy nevie ci na damske alebo panske. Na damske mu je hlupe ist,vraj aby na neho zeny nezazerali co tam lezie ocumovat a na panske zase koli tomu aby chlapi necumeli na dceru, kedze niekedy je kabinka tak mala, ze musi mat otvorene dvere ked ju dava cikat.
Vacsinou potom skoncia vonku na travniku 😒

ali08
4. júl 2015

Ja si myslím že v nákupných centrách už ani pisoare nemajú.a poznám ženy aké sú keď im tam vbehne chlap zažila som keď som bola na dámskych z 5rocnym synom.

fra
4. júl 2015

inak ja som asi do svojich 18 rokov na pánske vobec nikdy nevkročila, ani do mužských šatní a tie ich očúrané mušle na mňa doteraz pôsobia veľmi nepríjemne až strašidelne 😀 (a to nehovorím o chlapoch s holymi pindurmi, toto fakt nie je dobrý pohľad pre malé dievčatká, to už myslím by mohli skor zniesť dospelé dámy chlapa s dcérkami na dámskych) ... spomínam, ked som mala asi 4-5 rokov šli sme s ockom na plaváreň a samozrejme som do pánskych šatní nechcela ísť, tak som si všetko musela urobiť sama- jediny problem som mala že som nevedela zamykať skrinku, no nejaká pani mi pomohla a hotovo 🙂

jana_eyre
4. júl 2015

fiha, vies ze som nad tymto nikdy nepremyslala? ja s deckami /mam aj chlapca aj dievca/ chodim na damske.. ked ide muz sam s deckami von, tak su na prechadzke, takze malu dava cikat na travu..

ale napr. vcera sme boli v takom malom nakupnom centre a ked dcera chcela cikat, muz ju zobral vycikat sa von.. ak sme niekde, kde sa neda ist len tak von na travu, vacsinou sme spolu, takze muz ide so synom na panske a ja s dcerou na damy..

ale ak by bol sam, asi by najskor vyhladal toaletu pre handikepovanych, aj ked v niektorych centrach je to spravene tak, ze aj tie su rozdelene podla pohlavia.. ale uprimne, neviem si predstavit, ze by sa odvazil ist na damske, zeny su na toto citlive, hoci mne by bolo uplne jedno, aj keby boli toalety vsade spolocne, ved sa zavriem do kabinky, nikto ma tam ocumovat nebude..

len ma napadlo, ze ked som bola mala a chodila som s otcom na plavaren, tak sme vzdy isli do muzskych satni a teda ziaden muz sa predomnou neprehanal len tak nahy, zrejme, ked tam uvideli dieta, tak boli hanblivi a viac sa shovavali, alebo ja som to jednoducho nevnimala..

stanislavao
4. júl 2015

Zena tiez nejde so synom na panske wc, nie? tak muz ma ist na panske s dietatom a zena ide na damske aj so synom. Podla mna je to uplne jasne a neni nad cim uvazovat.

janka279
4. júl 2015

Ja sa tiez priklanam k nazoru, ze podla dospeleho. Mne vadi dospely chlap na zenskom wc.

norikasirotka
4. júl 2015

za mna na dámske wc ide cikat ona a nie on. a sama by to nezvladla sama si myslim. maminky to vzdy taketo veci pochopia

maja2039
4. júl 2015

Podla mna na damske zeny su v kabinkach zatvorene tak v pohode nemalo by im vadid ze je tam nejaky pan no na panskom su pri pisoaroch vo volnom priestore nie je to vhodne pre dievcatko 🙂

nintu
4. júl 2015

Moj nazor ze lepsie na damske.nakuknut a nech povie zenam ze musi s dcerou cikat.lepsie ako curajuci chlapi v pisoaroch.podla mna kazda zena-matka pochopi ked tak pride otecko s dcerou.
Inak by som volila keby bola moznost pre imobilnych.a mozno to bude zniet cudne ale ja najradsej davam malu vonku,urcite je to cistejsie a hygienickejsie pre male dieta ako doska na wc kde si sadne milion ludi (ktovie akych)

lucianka222
4. júl 2015

Podla mna na damske. Osobne by mi to vovec nevadilo. A nema tam co vidiet, ved mame kabinky.

ivca88
4. júl 2015

Urcite damske ! 😉 😉 😉 aj moj bude chodit aj keby traktori padali ..
Ved chlapom to tam vždy dobre smrdí ... a nahodou mala este uvidi nejakeho pri pisoári a bude mat traumu 😀 😀 😀 😀
Mne osobnr by to vobec nevadilo ak by som videla muza na damskych ( samozrejme s dietatkom) 😉 este by som si pomyslela aký dobry tatino ! 😉

mircalla
4. júl 2015

isteze na panske - co ma chlap co robit na damskom wc, nikdy som tam ziadneho nestretla

emita
4. júl 2015

Niektore tu pisu o traume. Nasa dcera chodi s manzelom na plavaren. Jasne ze do panskych satni a teda ziadnu traumu nema.

meusicka
4. júl 2015

zienky ja som normalne rada ze sa tu riesi tato otazka. sama mam 3 dievcence a ked cestujeme tak vecne s nimi musim behat ja, lebo muz ich nechce brat na muzske WC. ale uz sa nam stalo v nakupnom centre ze musel ist s jednou malou a siel teda na panske, lebo nevedel vymysliet nic lespie. ale sama by som bola asi tiez uprednostnila keby bol siel na damske, od dvery sa predsa da slusne spytat ci tam nejake damy su a ci moze vojst s malou na WC. naozaj na damskom su zeny v kabinkach a nie je tam nic pohorsujuce vidiet. inac mne sa paci ked cestujeme a vidim prebalovacie pulty casto aj znacene na muzskych toaletach. kolko krat som mala problem, hlavne ked som musela prebalovat nase dvojicky ze manzel mi stal predo dverami lebo dojkocik sa tam samo nevosiel a jednu babu strazil, kym druhu som prebalovala.
ja sosobne keby som stretla otecka na damskom WC, ktory odprevadza dcerku, nemala by som s ytm ziaden problem, lebo viem, kolko krat by to bola aj pre mna pomoc keby som nemusela s kazdou ojou slecnou behat ja.

dkethe
4. júl 2015

V kombinacii otec dcera urcite na damske. Male dievca nepotrebuje vidiet pipiky u pisoaru okolo ktorych sa chodi vzdy ku kabinke. Male dievcatko nemusi vidiet vsetko. Dospela zena uz vsetko videla a len hlupana by frflala na otca na damskych. Matka dcera zas na panske. Detto. Takze vlastne tvrdim opak ked vy vravite ze vzdy podla dospeleho :D

katarinamarkova
5. júl 2015

jednoznacne na damske 🙂 ci uz dievcatko s otcom alebo chlapcek s mamou. dovod?
lebo na damskych su len kabinky 🙂 tam nikto nebeha s obnazenym zadkom 🙂 a povedzme si pravdu vacsinou to tam aj krajsie vonia 🙂

althejka
5. júl 2015

Ja myslim ze aj chlapi maju na svojich weckach kabinky aby mali kde ist na velku 😀 takze s tatom na panske, s mamou na damske. Trepat chlapa na damske hehe asi nie, co komu spravil? 😀 sak zase dcera to urcite prezije v psychickom zdare a nebude mat dozivotnu traumu 😀 😀

jvlo
5. júl 2015

Urcite na damske ved je to dievca, z toho,ze otec stretne cudzie zeny na chodbe damskeho wc sa hadam dotycne nezblaznia.

bibistec
16. júl 2015

moj muz chodi s dcerou na damske. V chlapskych su totiz pisoare a to je dost nevhodne ak tam je niekto a dcera by ho uvidela a pod. aj ked su tam kabinky . na damskom su vzdy kabinky a zeny sa zamykaju nie je mozne ju tam prekvapit. A aj ked by niekedy divne pozerali ved treba povedat ze samu ju nepusti. Takze urcite na damske

anucha27
16. júl 2015

Ja byt nim tak idem urcite na panske

gretocka
16. júl 2015

no pravdupovediac moj muz toto este neriesil, zatial sa nam nestalo, ze by bol s malou niekde sam.... keby sa tak stalo, prepokladam, ze by ju zobral na muzsky.
Ked idete same so synom na plavaren tak ho poslete sameho do muzskej satne? Nebude mat traumu ked uvidi hole zeny? Beriem to vzdy podla dospeleho.
Ked ideme niekde vsetci, tak maleho berie muz na muzsky a ja malu na zensky. Ked som s nimi sama, ideme vsetci traja na zensky. Ked je v obchodaku invalidne WC, chodime tam.

luciferkax
16. júl 2015

Jasne ze na panske...sak.chlapi su pri pisoaroch otoceny chrbtom...ja.chodim s chlapcami na damske...malo by sa riadit podla dospeleho

alexanotbad
16. júl 2015

Najlepsie do imobilnych, ak nie je k dispozicii, tak urcite podla dospeleho. Potom uz je len na manzelovi, aby dcerku previedol na WC tak, aby sa vyhla pohladu na inych pritomnych panov 😉

frak
12. nov 2015

dnes som si spomenula na tuto diskusiu ked som čítala toto 😅
https://www.facebook.com/mmcabicar/posts/122072...

jankako
12. nov 2015

Moj chodi s dcerou na panske.

chmurkaxy
12. nov 2015

Ja by som povedala na dámske. Sú tam kabínky,nič nevidieť,čiže nikoho nevyrusi a neprekvapí a zase ženy pochopia,lebo majú k materinskym veciam bližšie.

mimina00
12. nov 2015

Moj na travu 😀