Na aké wc má ísť otec, keď je vonku s dcérou?

amy2408
3. júl 2015

Ahojte. Uz dlhsie nas s manzelom trapi otazka na ake wc ma ist otec a dcera 2-4roky. Ked je s nou napr.v nakupnom centre a dcera sa vypyta cikat, nikdy nevie ci na damske alebo panske. Na damske mu je hlupe ist,vraj aby na neho zeny nezazerali co tam lezie ocumovat a na panske zase koli tomu aby chlapi necumeli na dceru, kedze niekedy je kabinka tak mala, ze musi mat otvorene dvere ked ju dava cikat.
Vacsinou potom skoncia vonku na travniku 😒

lajlilinka
3. júl 2015

Mh, dobrá otázka!
Za mňa asi na to dámske.... Však my ženy všetko vykonávame v uzatvorenej kabinke, takže muž je svedkom akurát tak toho ako si umyvame ruky a upravujeme make-up. Za ďalšie, myslím, že naše wc sú čistejšie...
Mne ako žene by vôbec nevadilo, keby som na našom wc stretla muža - samozrejme ak by sa naozaj jednalo o otecka s dcérkou a nie uchyla 😀

Na mužskom by mohlo byť dievčatko svedkom mocenia do pisoara. Čo by asi pekný pohľad nebol a o mužských zachodoch ani nehovorím...

Som zvedavá aký názor majú iné zienky na to...

nefertitka
3. júl 2015

Podla mna vzdy podla dospeleho...

bonaqa2013
3. júl 2015

ja by som navrhovala dámske....

wena
3. júl 2015

Vo všeobecnosti je asi skor zvykom ist podla dospelého, aj matky zvyknú ist so synmi na dámske WC. Mne by ale nevadilo keby chodili ockovia s dcerami na damske WC, ved tam nemajú co vidiet.

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nair
3. júl 2015

Do WC pre imobilných - to je predsa univerzálne a malo by byť už v každom novom nákupáku 😉

Inak, nemyslím si, že dámske wc sú čistejšie.. Dosky sú určite čistejšie na pánskych záchodoch, kľučky zasa na dámskych 😝

siska53
3. júl 2015

Moj otec chodil s nami do muzskeho wc..
Ja zas 5r.syna vodim,ak s nim.idem.ja do zenskeho..

Takze podla mna by ju mal vziat normalne do muzskeho.

luliu
3. júl 2015

Podla mna urcite podla dospeleho 😉

lilimoni
3. júl 2015

Manzel berie na wc pre imobilnych 🙂

dzejn80
3. júl 2015

So synmi chodim na damske.

ukulela
3. júl 2015

2 ci 4 rocne dievca nepotrebuje vidiet hoych cudzich pindulakov. ved ako chlap tam nema co ocumovat - kabinky su zavrete- nikoho v nich nevidi, je tamvacsie sukromie ako na panoch.

sue
3. júl 2015

HM, ja byt otcom, s dvojrocnou dcerou idem na panske a od kedy chodi do skolky ju poslem na damske samu a stojim pred dverami...
Syn chodil cikat sam od troch rokov na panske wc, kakat som ho brala na damske, ked mu nahodou bolo treba von - cca do styroch rokov...

acer11
3. júl 2015

a čo tak detské vecko pri prebaľovacích pultoch? 😉

moni73
3. júl 2015

samozrejme podla dospeleho. "nepotrebuje vidiet holych cudzich pindulakov..." 😀 zase jej to ani neublizi 🙂

alaguema
3. júl 2015

podľa dospelého. Ale inak vonku na trávniku je celkom zdravý kompromis. A ešte aj čím menej nákupných centier 😎

tova
3. júl 2015

Ani necitam odpovede, to sa vazne pytas ci na zenske toalety ma ist dospely muz????? Samozrejme ze na muzske a co ze sa nevojde, my zeny vojdeme stale? Kto dospely bude zizat na dieta na wc ked sa pred nu postavis a nechas otvorene dvere??? Este nikdy v zivoet som nestretla chlapa s dietatom na zenskych wc. OMG ze von na travniku??? ako psik? co je to za kultura?

viera77
3. júl 2015

a tu sa mi ziada dalsia otazka.....v pripade, ze otec ide/potrebuje prebalit dieta a prebalovaci pult je len na damskych toaletach? mame taku skusenost, manzel isiel prebalit dcerku, kym som este narychlo zbehla do jedneho obchodu a bezala za nim, tak stihol uz prebalit a vsetko zbalit do tasky a do toho prisla jedna zenska a ked tam zbadala muza, tak sa samozrejme nezdrzala komentu a prevracania ocami: " A tento pan tu co robi"?.....tak som jej len povedala, ze potreboval prebalit......nuz 😕

pixma321
4. júl 2015

Na damske v žiadnom pripade....a na panske len v pripade že je tam samostatna kabinka s WC.... Inak by som odporučila vždy navštivit kabinku pre invalidov. Take WCka su všade, a v nakupnych centrach su samozrejmostou.
A suhlas, take školkarske dieta sa vie už same vycikat, umyt ruky...tak potom aj same.

moni244
4. júl 2015

Ja invalidne, aj ja tak chodim 😉 alebo do prebalovacieho kutika, vo vacsine nakupakov su

jamira
4. júl 2015

Damy, ale nejedna sa len o nakupne centra, kde je wc pre imobilnych a prebalovaci pult, su aj ine zariadenia kde toto k dispozicii nie je, takze moze ist skutocne len na damske a panske wc... to len tak na okraj..🙂

veronikasa
4. júl 2015

Ja by som povedala na panske. Muz tak isiel s dcerou ked bolo treba. Samu by som nepustila ved treba to prkienko najprv pripravit - predsa su to verejne wc. Ale uz ste zazili otecka s dcerou v damskych satniach na kupalisku? Lebo ja ano! 😒

petinkaaa
4. júl 2015

Urcite na damske. Ved su tam kabinky takze kazdy ma svoje sukromie. Ak to nejaka fuchtla nepochopi preco je tam otec s dcerou tak nech ona ide na panov. ja na tom skutocne nevidim nic zvlastne

alusha
4. júl 2015

moj nazor, ze podla dospelého, kym to dietatu nevadi... tiez som vzdy brala synov na damske, no neviem si predstavit, ze by som s nimi vosla do panskeho, to by bolo trapne pre mna neskutocne, takze chapem tvojho muza, od istého casu to chlapcom zacalo vadit, tak uz chodia sami do chlapcenskeho, ja na damske, spravia co treba a pockame sa navzajom 🙂

bianca
4. júl 2015

urcite podla dospeleho ale skor by som hladala wcko pre handicapovaných,kde je jedno kto pojde a je tam aj viac priestoru.... ..................a akoze posla dieta skolkarske same na wcko moze len magor.Fuj.Spina,hnus,casto nast...a nas.... v tom lepsom pripade len v porcelane.O kvalite a cistote dosky ani nehovorim.Chlapca posla k musli budis,ale dievcatko same v ziadnom pripade

cmulinko
4. júl 2015

kym deti boli mensie tak sme ich bravali na wc podla dospelého.teraz je situacia taka,ze chlapci chodia sami na panske a dcerku musim brat ja na damske,lebo ona ku chlapcom cikat nepojde,ale nema problem vojst na panske skontrolovat ocka a chalanov ci su uz hotovi 😀

peneloppe
4. júl 2015

Ja mam dvoch synov, vek 6 a 8 rokov a ked som s nimi vonku ja tak chodia so mnou na damske. Uz sa zacali burit, najma ten starsi tak ho pustim aj sameho na panske WC, s tym ze cakam vonku. Ale ked nam treba vsetkym trom tak musia ist so mnou.
Takze u vas by som povedala ze na panske ju bravat. Ked bude vacsia tak nech ide sama na damske a on nech caka vonku. Podla pohlavia dospeleho teraz.

sladkasue83
4. júl 2015

NO, malokedy chodieva muz s detmi, i ked ja mam obchod chlapcov 🙂 ja s nimi chodim na damske. dojde mi divne, keby som mala ja, ako zena chodit napanske. takze odpoved na tvoju otazku: urcite volba podla pohlavia dospeleho.
Ale ja osobne prednost davam vzdy Wc, ktore je na prebalovanie alebo vozickarov. vo velkych obchodoch sa nachadza vzdy. taketo wc ma vela plusov:
+ je pre muzov i zeny
+ chodi tam menej ludi
+ je neporovnatelne cistejsie
+ velky priestor (vojde sa tam samozrejme aj kocik)

horana
4. júl 2015

Moj muz ked je nahodou sam s dcerou, ide na pre postihnutych, ak nie su tak s nou ide na panske. Teda ano, u nas podla dospeleho, syn 10r uz chodi uz sam na panske, predtym chodil so mnou na damske. Dcera ma uz 7r. vedela by si zajist aj sama, je to hranicny vek, ale ja vacsinou este trvam na tom, hlavne ked nie je isty stav konkretnych wc, aby tam ked su sami siel s nou a vypodlozil jej misu papierom na ktory si sadne, lebo nechcem aby sedela priamo na mise. Sama ju instruujem, aby ked ide sama, sadla si bud na zlozeny pepier alebo nar rub nohavic, kotre si stiahne tak akurat. V zahanici ked sme, a viem ze o hygienu sa staraju chodi sama, ked sme na SK a wcka su uz dopredu podozrive, veru muz to isti.
Mm vravi ze na damske by nikdy nesiel, ze je to neslusne. Tak chodia na panske (fakt velmi zriedkavo), zatial nebol problem, dcera si ziadne pipiky nevsimla, nezaregistrovala, muz ju vzdy sikovne vmanipuluje a zastiti telom. A ze panske wcka su necistejsie nez damske je blud, skor tak psychologicka predstava nas zien, ale nalejme si cisteho vina, kolkokrat som dceru pratala so zachodkov ked som si vsimla ten stav co tam mile damy po sebe zanechali, aby sa len na to nemusela pozerat.

zuzin78
4. júl 2015

take male dievcatko nema co kukat na cikajucich ujom pri pisoaroch. Ved moze tvoj muz kuknut do zenskych wc, a ked tam vela zien nie je sup vycikat dcerku a ist vonku . Ja som to uz videla na benzinke a ziadny problem som nemala . Hadam 2-4 rocna nepojde sama na wc.
moj raz bol sam s dcerkou na benzinke a jasne , ze trebala ist cikat a na panske ju nechcel brat , tak kukol na zenske wc , spytal sa od dveri co tam niekto je a sup vycikat ..
Minuly rok cestou k moru za Zagrebom v pohode bol otecko s dcerkou na zenskom wc a tam bolo "milion " zien , skor sa usmievali ako by sa pohorsovali

erifl
4. júl 2015

ja si tiež myslím že by to malo byť podla dospeleého a čo ked malá uvidí holých .... nechápem čo na tom je, môj manžel sa pred dcerou neschovava, dokonca sa spolu aj kupu...a bola tu aj reakcia že vraj to my vykonávame do uzavretej kabínky, ved nikde nie je napísane že malu ide dávať cikať do pisoára proste tadial len prejde a zavrie sa do wc-ka normálne či muži nekakaju? 😀