Obliekanie mesačného bábätka

18. júl 2022

Ako obliekať v tomto teplom počasí také mesačne bábätka keď idete na prechádzku? Ja sa snažím ísť ráno keď ešte nieje moc teplo a aj fúka takže dávam vtedy body s dlhým rukávom plus nohavice ale občas musím napr na postu a tak v priebehu dna a vtedy už je dosť teplo tak dam krátke body a nohavice alebo aspoň ponožky ... Nechala by som aj len v body alebo krátkom overale ale zdá sa mi ze ma potom studené nožičky

pribinak
18. júl 2022

V tomto teple? Body a ponožky.

evabb35
18. júl 2022

do horúčav sú dobré také tie košielky, čo sú vzadu na zaviazanie, tie sú tenšie ako body a prikryť len bavlnenou plienkou alebo osuškou bavlnenou tenkou a ráno košielku + dupačky bez rukávov.

autor
18. júl 2022

@pribinak to som hlavne chcela vedieť či dávate aj ponožky alebo bez čiže uplne holé nožičky ...dakujem

pribinak
18. júl 2022

V piatok hlásia 37 C. Kľudne hole nožičky

pribinak
18. júl 2022

Ja mam sesternicu v Londýne, narodil sa jej chlapec v auguste.
Prišla ju na 2. deň pozrieť zdravotná sestra domov a mal oblečené body a ponožky. Vonku bolo nejakých 30 C čo je na ich pomery dosť a sestrička jej povedala, že mu má dať dole ponožky

petamich
18. júl 2022

maly je julovca a tiez chodim body, ponozky a pripadne tenka ciapocka a prikryty takou muselinovou plienkou alebo nicim 🙂

anavixy
18. júl 2022

No 37 bude, ale to dieta to snad nezazije na vlastnej kozi. Ponozky podla mna ano vzdy u tak maleho.