Poraďte jednorázové plienky

misuka05
16. jan 2013

Podeľte sa o skúsenosti s plienkami rôznych značiek ako pampers, huggies, tesco, babylove, a i... Ďakujem za každú odpoveď 😉

graceful9
16. jan 2013

@misuka05 my sme donedavna kupovali tie zelene tesco.boli super.pruzne a save ako pampersky a za polovicnu cenu.potom ich zmenili a su strasne.malej sa z nich vyhadzala ritka.bolo to strasne.huggies sme mali raz a nikdy!!! viac.pravidelne sa v noci budila na precikanie.mokre brusko a nohy :/ babylove sme nemali ale citala som pozitivne referencie ;)

strihalka
16. jan 2013

Novorozenecke uplne prvni jsem mela huggies newborn a boli perfektne, pote jsme pres,i na pampersky bile a aok, stridali jsem je s new baby....obcas jsme vyzkousela ine, ale vzdy se vratila k pampers....
Posledni mesic pozoruji zmenu na pmapers...maji kratsi saci vlozku, hrube casteck v okoli, kde je brusko, a zapachajuci vlastnost jiz po jednom procikani.....(nejsem citliva matka, ktera dite po jednim nacikani meni plenku)
Takze dodelavam psoeldni baleni pampers actvie baby 4 a prechazim na babylove 4 🙂 a teda zatim spokojnost....
jeste me napadlo..mala nesutale nekde cestuje a ted apampersky sjou sice skvele spruzne, ale je to i na ukor toho ze plenka pruzi az tak moc, ze pokazde po noci jsem ji ansla uplne jinde nez mela byt....proste nedri ☹
@misuka05

martina_uk
16. jan 2013

To co sme vyskúšali:
Huggies- iba prvé pre novorodenca, potom hroza
Pampers active baby- super ale drahé
Pampers sleep and play -hroooza
Lidlacke toujours- porovnateľné v pampers, nemali sme problém, cena ok
Babylove- trocha lepšie ako lidl ale nieje veľký rozdiel, nevidím rozdiel medzi pampers active baby a baby love, teda až na tu cenu :D používame už iba babylove
Tesco zelene- hroza, mala z nich mala podrazdenu pokozku, ako keby vysuchanu, sú tvrdé ako papier. Po 3 plienkach som ich viac nepouzila, nemala ich ani cely 1 den a videla som že nič moc, už na dotyk sú tvrdé.

bosacka
16. jan 2013

mne sa napr. tesco zelene pacia asi najviac a su to presne rovnake ako albert quality z hypernovy... niekde som sa o plienkach dost rozpisala, skusim najst, kedze sme ich dost poskusali

danka2105
17. jan 2013

@misuka05 My používame Babylove a nedáme na ne dopustiť. Aj cenovo sú super. Vyskúšali sme už rôzne, tesco sme používali len 1 a 2 babyborn, tie boli super, také žlté balenie, aj pampersky sú výborné, no Sleep and Play nie sú moc savé, Active baby sú ok., len drahé 😀

sanym
17. jan 2013

My sme pri oboch deťoch používali toujours z Lidla a bola som maximálne spokojná. Sú často v akcii a podľa mňa sa kvalitou vyrovnajú oveľa drahším. Chvíľu sme používali aj Pampers active baby a tie boli tiež super, čo mi na nich vadilo bolo, že sú príliš aromatické a mladší syn s tým mal problémy (kožné reakcie), tak sme sa opäť vrátili k tým z Lidlu. 🙂

janka9898
17. jan 2013

my sme kupovali v dmke babylove super su
potomniekedyajtie zelene tescove alebo z lidlu alenajviac somspokojna zo znackouDADA alenasvknekupiteiba v pl a suako babylovebapovedala bysomze este lepsie acena jesuper 8eur zabalenie:_DDDDnonekup to tak kupujeme uz iba tam i ked cez den latkujemetak mameibananoc😀

kristiii
17. jan 2013

moj malý bol odmalinka hrozne citlivý na plienky, jediné z ktorých sa nevyhadzoval boli pampers active baby ale ako som čítala že sa vraj odvtedy zmenili tak neviem posúdiť..ale fakt je že sú brutálne drahé..a neskor sme prešli na babylove z dmky-tie sú super aj majú dobrú cenu alebo ešte gaga z tesca, nie tie zelené tesco plienky. tie gaga kupuje aj vela mamičiek z mojho okolia a sú s nimi velmi spokojné a sú myslím jedny z najlacnejších

ssassi
17. jan 2013

a co zkusit bezplenkovku? to je pak skoro jedno, kterou plenku pro jistotu dostane 😉
ale k otázce - za mě pampers active baby - i když se nějaká nehoda stane, jsou perfektní. zapínání vydrží celý den a nežmolkují se 😎

ivkake
17. jan 2013

babylove aj pri dcerke a aj taraz podla mna najlepsie.A Pampers su dobre len ked som ho isla rano prebalit mal velmi studenu ritku mokru nie lebo su super save to ano ale strasne studenu ritku mal a babylov vydržia tolko co pampers a nemame studenu ritku a ani sa neprecikavame a to ho v noci neprebalujem vobec až rano.Tolko moj nazor 🙂

zvedavamt
17. jan 2013

Ja som zatial rozhodnuta pre tieto
http://www.ekomarket.sk/eko-plienky/bio-degrado...
ale urcite vyskusam aj anionove plienky, mozno prestriedam.
Urcite uz nekcem ziadne umele gumaky bielene chlorom. A kolko trva kym sa rozpadnu ? Zevraj 4OO rokov, tak k tomuto ja uz prispievat nebudem.

lubica78
17. jan 2013

u nás vyhrávajú pampers 🙂 sú drahé ale vždy "snorím" nejakú akciu, tak sa to dá

mafeska
17. jan 2013

Používáme jen pampers active baby, když jsou akce kupuju za 350,-Kč / balík. Tesko plíny jsem zkoušela a jsou strašný, nám nevyhovují. Premium care jsem měla jen novorozenecké a pak jsem přešli na active baby. Jiné nekupuju, v akcích jsou za skvělé ceny.

martinaxx
17. jan 2013

my kupujeme z Poľska DADY su super

asocial
17. jan 2013

v porodnici bol maly vyhadzany z pampers...aj nam povedali a nezavisle od toho aj pediatricka, ze pampers su najvacsie humusacke plienky, na ktore vela deti reaguje zle...
potom sme im dali druhu sancu, vyhadzany uz nebol..ale smrdia otrasne..
huggies - precikane...aj kolegov syn to iste, slo to nejako mimo tie cikanice..
tesco - tie newborn boli ok, teraz som im zas dla sancu, mam tie zelene a tie smrdia ako pampersky, fuj..miniem, potom ich uz nechcem

babylove - zatial najlepsie, aj ked tiez tie trojky velkost smrdia, neviem preco..

zvedavamt
17. jan 2013

takze po chvilke hladania vidim, ze je toho uz viacej v ponuke
zaujali ma aj tieto
http://www.bioterra.sk/wiona/
Detské jednorázové plienky Wiona sú šetrné k detskej pokožke aj k životnému prostrediu. Ekologické plienky Wiona nie sú bielené chlórom. Sú dermatologicky testované, hypoalergénne a biologicky odbúrateľné. Umožňujú pokožke dýchať. Na ich výrobu sa používajú prírodné materiály z obnoviteľných zdrojov. Pre zlepšenie absorbcie je použitý špeciálny gél s výťažkom z čajovníka. Obal plienok je z recyklovateľného materiálu.

slundo
17. jan 2013

Od narození jsme používali pampers a byli jsme spokojený. Jednou jsme zkusili huggies a nic moc. Kolem roku jsme zkusili babydream a nemůžu si je vynachválit 🙂

megan_
18. jan 2013

My používame bella baby happy. sme maximálne spokojní, neprecikajú sa. Používali sme papmers ale tieto sú tak isto super a lacnejšie. teraz ich majú v akcii v ich eshope 2+1 keby si chcela www.bella4you.sk

edeltraut
18. jan 2013

Já jsem u všech dětí používala zelený Pampersky k tomu Pampers ubrousky. Nemazala jsem ničím a děti nikdy nebyly bolavé. Jakmile jsem zkusila experimentovat, tak byl "ohýnek". Jediné co jejich zhýčkané prdelky snesly byly ještě Fixies a Huggies. Moje sestra používala zase jenom Huggies - po Pamperskách se malej osypal. Teď si chválí BabyLove z DM.