Prečo sa deti tešia viac z otca ako z mami?

zuzka153
27. okt 2014

Mile mamicky chcem sa s vami podelit o moju skusenost a zaroven prosim o radu.Mam 2,5rocneho a 8 mesacneho syna .Som s nimi ja doma cize na MD staram sa o nich venujem sa im atd .Moj manzel dost pracuje a ked dojde z prace no idu sa zblaznit s neho dokonca ten 8 mesacny uz zacina aj plakat ked ho vidi odchadzat .Neviem ci je to normalne dost ma to trapi lebo mam stale ten pocit ze nie som dobra matka a je mi do placu ked to vidim .Tak vas prosim napiste mi svoj nazor dakujem

beva_z
17. feb 2018

Ahojte maminy...ma ten isty problem zhruba rok. Syn 2-rocny je stale nalepeny na tatovi /starsie 2 deti preferuju a preferovali mna/. Ale najmladsi chce aby ho tato uspaval..fukal bolacky...ked sa boji len k nemu..u dr tiez...v spolocnosti.....Proste v najdolezitejsich situaciach preferuje otca. Ale nie je to preto, ze je s nim malio..je s nim vela a odkedy som na par hodin tyzdenne zacala pracovat,je to este horsie. A nie je to sranda..kto nezazije nevie. Aj kamosky vraveli..uzivaj si to.ale ked to videli.polutovali ma...

mita27
17. feb 2018

Moj 8 mesacny syn sa tak tesi manzelovi ked pride z prace normalne ked ho uvido vo dverach zacne sa tak smiat ze mu az slinka obcas zabehne 🙂 ale popravde nikdy som sa tym nezapodievala ze preco ... proste som rada ze sa mu tesi nikedy ma to az dojme ako sa jeden druhemu tesia .. podla mna je to prirodzene na jednej strane nieje s nim vkuse a na druhej mozno aj tie deti citia ze ich niekedy mame vyse hlavy, ze sme unavene z toho stereotypu alebo nervozne ... ja sa smejem sama natom ze mu uz isto leziem na nervy .. zaspava vidi mna, vstane vidi mna, papa vidi mna, hra sa vidi mna atd. Takze neviem no 🙂