Prvé strihanie dieťaťa

17. júl 2023

Dobrý večer,

zaujímalo by ma, kedy ste strihali prvýkrát svoje dieťa?
My sme chceli po roku...no zatiaľ ostalo len pri plánoch...

Strihali ste nožnicami ci masinkou? Svojpomocne ci kaderník?

Ďakujem🙂

snehulak77
17. júl 2023

Ešte pred rokom, to by mal vlasy po pás 😂😂
Strihala kaderníčka, strojčekom a nožnicami
Najskôr som skúšala ja, ale hrôza, ofinu mal ako z blbý a blbší, takže sme to riešili s kaderníčkou 🙂

petamich
17. júl 2023

prvykrat sme ho dali strihat mal asi 10M a chodime detskej kadernicke

katesocka
17. júl 2023

Syn mal asi rok a pol, strihali sme ho doma strojčekom.

rachel36a
17. júl 2023

Syn mal 9 mesiacov...strihala ho holicka noznicami

pribinak
17. júl 2023

Mal asi 14 mes a strihali sme ho doma strojčekom.
Posadili do vane, dali hračky a zvládli sme to

vreckovka2
17. júl 2023

Ma 2 roky a este sme nestrihali. Teda odstrihla som mu kusok dlhych vlasov vzadu este minuly rok. Odvtedy mu velmi nepodrastli 😅.

mimi3008
17. júl 2023

Starsi mal asi neceleho 2,5 roka, manzel strojcekom, mladsieho som asi pred mesiacom (teraz ma 21 mes.) ja noznickami, ale to len vpredu pramen, co mu padal do oci a vzadu na krku mal dlhe.

kris_tin257
17. júl 2023

Syn mal 23 mesiacov (do 1 roka nemal žiadne vlasy), a do detského kaderníctva. Teraz chodíme každý mesiac ku kaderníčke s ním má veľmi husté vlasy a rýchlo mu rastu 😊

ukulela
17. júl 2023

Starší mal do 2r holú hlavu. Paperie.. Plesku som mu v lete opalovakom narierala. Ovlasil sa až potom.... Striha ich muž doma strojčekom. Ale staršieho 1x fakt asi až ako 3 ročného. Ale teraz má vlasov za dvoch.

veronika_sk000
18. júl 2023

my sme v roku a pol isli kadernicke, mal dlhe kucery a velmi sa uz potil, nechceli sme ho uplne dohola, tak sme zvolili kadernicku, sice to dost oplakal, ale bolo to rychle od profesionala 😂 ja som sa mu doma mordovala dovtedy len s ofinou a stacilo mi, to bolo ako lovenie aligatora

zenulkaaa
18. júl 2023

V 9.mesiacoch. Mal uz take dlhe tie vlasy, ze sme museli

majlo1234
18. júl 2023

Ma dva roky, uz som ho strihala tri krat vo vani, noznicami, ofinu a okolo hlavy, ma jemne vlasky a hned sa spoti, tak preto

maryetta
18. júl 2023

Moj prvy syn bol 2roky holohlavy.
Dcerke som len ofinu kedze tiez nemala dlhooooo vlasky. Teraz treti ma 2,5 roka uz bol minimalne 5-6x strihany. Masinkou.
Prvykrat som bola s nim u kadernicky. Lebo som sa bala sama. Nakoniec doma to dalsie strihanie zvladol este lepsie.

beata_k
18. júl 2023

Okolo roku strojcekom 2,5 cm. Za 5 minut bol vybaveny.

zuzanka.zuzu
18. júl 2023

mám syna, cca okolo roku, nožničkami, ja som strihala a odvtedy strihám len ja... prvý krát sa vrtel za nožničkami tak to bolo komické, ale teraz ho to už vôbec nezaujíma len keď sa mi podarilo raz strihnúť nad jabĺčkom a mal ho ochlpené tak sa rozčuľoval 😀 inak strihám celkom pekne, iba raz som odstrihla ofinku v štýle majky z gurunu 🙈 striháme cca raz mesačne lebo mu rastú tak rýchlo ako mne