Skoro trojročný syn vypije v noci necelý liter mileka

tendergirl1224
9. okt 2015

Ahojte žienky,prišla som si pre radu tak len v krátkosti...Náš synček bude mať v januári 3 roky a v noci sa stále budí,vyžaduje totižto mlieko,vypije skoro liter mlieka každú noc...ešte ani raz nam neprespal celu noc,samozrejme aj plače kym sa mu mlieko zohreje...máme popritom ešte aj 3-týždňovú dcerku ktorú svojimi ´´vystupmi´´ v noci budí...ako ho odučiť?Máte nejaké overené napady?za každú odpoved a radu dakujem! skušali sme už dať aj menej mlieka do flaše ale on sa nedá oklamať avyžaduje toho mlieka viac...som už upne vyčerpaná z neho.....

mirkaandrej
13. okt 2015

@timea7 ja sa mu snazim vysvetlit ze na noc by nemal pit tolko vela vody alebo ze ked bude chciet cikat nech ma zavola...snazim sa najst riesenie a hlavne sposob aby to jeho mala hlavicka pochopila...a spravne je to len moja vec a moje dieta. 😉
Ale dakujem za nazor vzdy si vazim a rada precitam co mi druhy napisu.

lucikusik
14. okt 2015

Super veľmi sa teším, že sa vám to spoločne podarilo a relatívne hladko. Trojroční chalani sú už super parťáci, dá sa s nimi rozumne rozprávať. Prajem celej rodinke všetko dobré. A manžela ukľudni, že zachvíľu sa posúva čas, tak aj drobec bude možno ráno trochu posunutý 🙂

andreasiskova3
14. okt 2015

@tendergirl1224 super, malý je šikovný 😉

timea7
14. okt 2015

@lucikusik máš ho vidieť, že si posunie čas!!! Mala som doma ranostaja, ten si ho teda neposunul, vstávali sme ako ku kravám.... 😎 😎 😎 😎 😎

penn
20. okt 2015

@tendergirl1224

Baby nemusite tak zhurta, kqzdy nejako vklzol do zloVykov, ani sa nenazdal.

Skoda, ze ste neskusili oburat este pred narodenim dcerky, alebo pred rokom. Bude to tazsie teraz.

timea7
20. okt 2015

@penn mýliš sa, je to veľa mamín, ktoré si nechcú dobrovoľne na seba pliesť bič.