Tankovanie s drobcom v aute

24. aug 2022

Poradte mi prosím, idem na dlhšiu jazdu sama s 9m slečnou, plánujem aj tak zastávku na pumpe aby som ju vybrala z vajka a prebalila no ale budem aj tankovať, to ju mam nechať samu v aute kým natankujem a pôjdem dnu vyplatiť, a potom sa presunúť na parkovisko ju vybrať von? Alebo mi rozbiju okno kým vyplatim dnuka tankovanie? Ako to riešite vy?

kulumulu123
25. aug 2022

@andrejka1974 no koment 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

kate_cs
25. aug 2022

Veľakrát som tankovala s krpcom v aute. Keď spal, nechala som ho tam. Keď bol hore, kým som tankovala, robila som na neho cez okno kukuk a keď som šla zaplatiť, brala som ho so sebou na rukách. Lebo som nechcela aby začal plakať, keby zostal v aute sám. Potom by sme mali pokazenú celu cestu a nikdy mi to za to nestálo. Teraz mám už deti dve a tak starší zabaví mladšieho a v aute ich nechám, ale vždy zamknem.

maryetta
25. aug 2022

Baby ona sa len pyta ci moze nechat auto pri tankovacom panely. Ma ist zaplatit.
Preparkovat a az potom vybrat dieta. Ako tiez by som sa necudovala ze ak by dieta revalo a matka sama “narabala” s dietatom tak sa najde vodic za niu ktory bude nervozny lebo…
Takze nie kazda nepotrebuje navod. Len sa chce poradit aby zbytocne nezdrziavala.

stary_ujco
25. aug 2022

Ako to riesim ja?
Dieta ostava v aute v sedacke. Na kazdej pumpe vidiet na auto cez okno. V dnesnej dobe pribudaju samoobslužné platby, takze sa od auta ani netreba vzdialiť. Ked mam v aute 3 male deti a idem sam, tak tiež ich všetky taham z auta ku pokladni a potom nazad? A okno na pumpe este nikdy nikomu kvoli dietatu nerozbili. Ved to nie je parkovisko supermarketu.

kiki234
25. aug 2022

Boze na co jej tu davate debilne rady aby si davala nosic a nevirm aku mariu. Po prve jr to nebezpecne pocas jazdy davat nosic! Nrverim vobec ze matka nieco taketo vobec vypusti z huby. Po druhe pokial natanmuje je pri aute, zamkne auto ide vyplatit.. V praxi tak 30 sekund bude prec. Chod na stojan odkial vidno od pokladni a bude vsetko ok. Zase nie sme vo filme ze pocas 30 sekund ti niekto rozbije okno a vezme dieta.. To sa ani neda srihnut. Nestresuj malemu sa nic nestane, ved nejdes na nakupy

chouette0157
25. aug 2022

@maciatkolulu záchod a zaplatiť toľko netrvá a nikdy sa mi nestalo, že by niekto čakal, na malej benzínke nie je traffic, na veľkej je toľko stojanov,
že to nie je zásadný problém (teda nie som z BA, hovorím za svoje lokalíty) ... Plus ak by aj čakal, tak myslím, že pochopí, že s dieťaťom to nie je úplne plynulé ako keď je človek sám...ja osobne dieťa v aute samé nenechávam.

simca06022011
25. aug 2022

@stary_ujco presne, alebo ked dieta v klude spi, alebo je kludne, nadrapovat ho a vlacit kvoli plateniu von a potom znovu preparkovat a zase to isté.
To uz radšej vezmem to dieta, zaplatim, prebalim a az tak pojdem preč.

stary_ujco
25. aug 2022

@simca06022011 tak to zase prrrrr.
Pridem na pumpu. Bežné su 4 dvojstojany. Na opačnú stranu sa mi tankovat nechce, takze mi ostavaju 4 miesta. Vidim 3 tankujucich a jedno opustene auto, ktorého majitel uz siel zaplatit. Tak sa logicky postavim za neho, lebo očakávam, ze sa vrati ako prvý. Ale mam smolu, lebo panko sa siel vyvencit, kupuje si kavu, hotdog a este potrebuje flirtovat s babou za pokladňou...

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
25. aug 2022

Ja by som podstupila tu torturu s vyberam a znova nalozenim do vajca. Dieta by som bez dozoru nikdy nenechala. Na niektorych cerpackach su uz stojany,kde sa plati oriamo tam kartou. Ak je moznost,tak vybrat si taky stojan

sundew
25. aug 2022

Zaparkujem co najbližšie k budove aby som videla na auto pri platení. Nikdy som syna nevyberala z auta

maciatkolulu
25. aug 2022

@chouette0157 každý sme iný, ale ja osobne neblukujem zbytočne stojan, ak chcem záchod, nákupy atď, posuniem auto a potom to vykonávam, čo keď stojí za tebou ženská s vrieskajucimi deckami v aute a musí čakať, kým ty si v pohodicke porobíš svoje. To je fajn, že sa to ešte nestalo, mne sa už teda stalo, že som stála ako debil a čakala, kým....

simca06022011
25. aug 2022

@stary_ujco no to je šťastie 😁

zuzanaete
25. aug 2022

@andrejka1974 Co take najde v aute dieta, ktore je priputane v sedacke? Pri tychto strachoch by rodicia doma nic neurobili a ani na wc neisli, lebo sa nieco moze stat. Treba byt opatrni, ale netreba to prehanat.

majlo1234
25. aug 2022

Presne, moje dieta v aute ruci ako tur, pretoze je vacsinou same na zadnych sedadlach otocene do protismeru a priputane na doraz, cize nedociahne na nic😀ani na svoje hracky vecne padajuce mu z ruk. Ale toto je podla mna cisto o preferenciach a miere uzkostlivosti

veve14789
25. aug 2022

Nestresuj normálne si natankuj pozri dnu koľko tam je ľudí potom chod dnu vezmi kávu zaplať a ideš. Na benzínke si každý rieši aj tak svoje a neriešia deti v autách ved rodicia sú max.dnu a nikto nestojí na benzínke hodinu dve ...prebaľovanie môžeš vyriešiť otvoreným kufrom a dekou a prebaľovacou podložkou.

andreatytler
26. aug 2022

Tie zeny co pisu ze nechaju dieta v zamklnutom aute kym platia a pozeraju na auto ako cakaju na to platenie... co by ste robili, keby tam na pumpe cakal clovek len na tento moment, vlupal sa do auta, schmatol dieta, naskocil do svojho auta a usiel. Toto vsetko by sa dalo spravit za 20 sekund. Ja viem, sance su velmi male, ale predsa...

autor
26. aug 2022

@andreatytler si prehnane úzkostliva a zbytočne máš strach

maciatkolulu
26. aug 2022

@andreatytler neviem si osobne predstaviť, ako by niekto za 20 sekúnd otvoril auto. Je to extrém. Ale to je potom toľko životných situácií kedy by ti vedeli dieťa skôr za 20 sekúnd zobrat, že neodporúčam chodiť nikam. Každý nech si robí ako uzná. Ale ja by som ocenila, ako šofér, aby pokiaľ chce niekto absolvovať takúto procedúru, nech potiahne auto ďalej, vytiahne dieťa, zaplatí a potom prebaluje, nakupuje atď.nic viac. Ja sa nepamätám ako to bolo keď bol malý taky malý a baby už vôbec. Teraz ostáva v aute, tiež by mohli vytiahnuť.... Ale mame pumpy na platbu kartou.

sundew
26. aug 2022

@andreatytler ty snad nechas otvorene auto??? Rozmýšľaš trochu?

sense
26. aug 2022

Počas tankovanie bola v aute, keď som šla zaplatiť som ju vybrala. Alebo som zaplatila kartou na stojane vonku

matkahelka
26. aug 2022

ach, poniektore by ste mali pozerat menej americkych krimi serialov. zeny, pumpy maju tolko turbokvalitnych kamier so sirokych rozlisenim, ze na pumpe by vam nikto ani nitku z kabata neotrhol, aby to nebolo vidno na kamere. a pumpy su napojene priamo na policiu, tam staci maly signal z pumpy a dotycny by neurobil ani 5km a uz by ho chytila policia. to pisem pre tie, ktore tvrdia, ze sa dieta z pumpy da ukradnut. no nie, neda. ani okno vam na pumpe nerozbije.
moj muz so svokrom boli tankovat, muz isiel na wc, ze svokor pojde zaplatit. svokor stretol znameho, zakecal sa, nezaplatil. prisiel moj muz, neopytal sa svokra ci zaplatil, sadli do auta, presli 5km a uz ich zastavila policia, ze odisli z pumpy bez platenia.
mojej kamoske oskrel na pumpe dvete na aute nejaky motorkar s prilbou. do 20 minut vedela, kto to je aj jeho ECV.

matkahelka
26. aug 2022

ani nahodou by som dieta z auta netahala na tu minutu, kym zaplatim. mam 8 mesacnu, od jej narodenia som s nou milionkrat tankovala a nikdy som ju z auta nevyberala. zaparkujem vzdy tak, ze na nu vidim.a ked je predo mnou viac ludi na platenie, slusne poprosim, ci ma uprednostnia, ze mam male dieta. nikdy s tym problem nebol.

zuzanaete
26. aug 2022

@andreatytler Situacia - mama je ma ihrisku s dvoma malymi detmi. Jedno spi v kociku a na druhe treba davat este pozor, takze mama je s nim a obcas mrkne na kocik. Takze nemala by sa pohnut od kocika, lebo za plotom ihriska moze niekto prave cakat na tento moment?

elis248
26. aug 2022

Natankujem, drobca zoberiem bez vajca na ruky, ideme zaplatiť a naspäť do auta. Čo si myslí šofér za mnou, či zdržiavam alebo čo, je mi úplne jedno. Dieťa nenechám samé v aute. Je to benzínka, palivá sú horľavé a nikdy neviete, či vedľajšie auto, ktoré tankuje nezačne náhodou horieť kvôli zlej manipulácii pri tankovaní alebo nejakej inej náhode.

maciatkolulu
26. aug 2022

@elis248 inak mam rada tento pristuo"je mi jedno co si mysli druhy"ides ty, basta. Lenže stať sa to môže aj tebe a bude si niekto robiť niečo iné, pre neho dôležité a ty budeš čakať s vrieskajucimi deckom pekne. Nehovorím teraz o vybratí dieťaťa so sedačky, ale o prebaľovani, nakupovaní a tak.

elis248
26. aug 2022

@maciatkolulu vieš už koľkokrát mi dieťa vrieskalo v sedačke? A nielen v sedačke. Mám veľmi náročného drobca, takže už som vycvičená. Áno prístup,, idem ja a basta" na benzínke aplikujem, lebo je to moje dieťa a moja zodpovednosť. Ak sa nepostarám ja, nikto to za mňa neurobí.

maciatkolulu
26. aug 2022

@elis248 jasne, vybrať dieťa a zaplatiť a ideš, slr pardon WC, prebaľovanie a nakupovanie je trosku cez

elis248
26. aug 2022

@maciatkolulu nechápem to prebaľovanie a nakupovanie. Prebaľujem buď v aute na sedačke alebo v kočári a pri nakupovaní akože niekomu prekážam, keď mám dieťa v košíku a nakúpim podľa zoznamu, zaplatím a idem? Alebo ako?

maciatkolulu
26. aug 2022

@elis248 čítaj diskusiu.... Keď niekto natanjuje, zoberie dieťa, ide s nim na pumpe ho ptebalovat, na WC, nakupovať, káva a tak, tak je to za mňa sebecké. Keď niekto vyberie dieťa zo sedačky a ide zaplatiť, to nie, rozumieš? Pokiaľ mu zase nezačne obliekať overal a tak na tých 5 metrov🤣