Vyplakanie pred spánkom

monicm
29. dec 2015

Idem priamo k veci. Tie, čo nechávate dieťa pred spánkom vyplakať, prečo tak robíte? Aký máte na to dôvod? Lebo v poslednej dobe často počúvam čerstvé mamičky, ako nechávajú svoje ani nie ročné deti pred spaním samé a dieťa v postieľke plače. Som naozaj len zvedavá a nechcem rozvíriť nejako hladinu.

monicm
autor
29. dec 2015

@zita19 Máš pravdu, asi som stále nepochopila fungovanie tohto sveta (nielen koňa). Krásny deň. 🙂

sardinka335
29. dec 2015

inak ste si všimli? Ak dotyčna nedostava pripsevky ake chce počuť...tak tak rychlo ako sa zjavila tak aj ide preč...

@monicm ty nikoho nechceš pochopit lebo pre teba je to nepochopitelné uz teraz. Ziadna odpoved ti nebude dostačujuca.
Ja teda nepoznám zenu, matku, ktora si v kludne lakuje nechty a decko jej reve pošťaté, posraté, hladné v postielke...Položím dieťa do postele a uz mi akoze padla? A dalej si ho nevšímam...taku matku si myslela? Na plač dieťaťa je kazda matka citliva. Niektorá viac a niektora menej...niekto ma nervy počuvať to 10 minut, niekto 20 a niekto ani 2 minuty nevydrží. Ja kludne necham v postielke revat dieťa aj 10 minut...lebo moje dieťa je jedno čo s nou robím, proste ked reve tak reve a nepomoze ani svätená voda a exorcizmus...proste musi si tu svoju ,,davku, odrevať a potom zaspi - či na rukách či v posteli, či sa bude nosiť, dokonca na rukách mam pocit ze je to ešte horšie lebo tam sa šponuje a v posteli skor si najde prijemnu polohu.

mackamizjedlaskrecka
29. dec 2015

Presne ...bol asi 1,5 r.lahla som si vedla neho a nezmyselny plac ..co som mu mala susit slzy fenom????jaj chvala bohu uz pidrastol z toho.

kuceravasue12
29. dec 2015

@monicm a ak tie ich deti plaču tak čo nič? neprídu k nim? No ja som s týmto vyše roka problém nemala, malá zaspávala pekne so mnou väčšinou za pár sekúnd ale posledné asi 2mes katastrofa...niekedy ju uspávam aj hodinu a pol, niekedy som už tak mrtva, že zaspím skôr než ona. Skúsila som odísť z izby a nechať ju samu, samozrejme hneď plač, ale po chvíľke ticho...prídem za 15min a spí! už som to tak urobila asi 15x keď mi už došli nervy a zakaždým najprv veľký plač potom ticho a nájdem ju spať s hračkami ktoré si po tme nanosila do postele. Zase nenechala by som ju pol hodinu revať ale 4minutky plaču ju nezabiju, aj susedia sú isto radšej,keď nemusia do noci počúvať ako trieska hračkami o zem

hankaop
29. dec 2015

@zita19 s tym suhlasim (ze deti sa na rodicov vykaslu,nie kvoli vyplakaniu,ale kvoli tomu,ze im obskakovali zadky a nenaucili ich nic si vazit),ale to uz je o ovela starsich detoch. Asi nahodou mam vo svojom okoli vela ludi,ktori na jednej strane nechavaju dieta vyplakat,zavru ho same do izby,ked neposlucha,dokonca aj na zadok dostane (vsetko deti max 5rokov), detto dostavam take vychovne rady a pritom vychovavaju alebo uz aj vychovali z deti faganov,co si nevazia nic a nevedia sa spravat. Tym nechcem povedat,ze tam je priamy suvis,iba sa mi zda,ze ked raz rodic uprednostnuje svoje pohodlie (necha dieta polku noci vyrevat),potom uz stale uprednostnuje svoje pohodlie (kupi hracku,aby nebola scena,pusti cely den akcne rozpravky,aby mal klud,netlaci dieta do slusnosti,lebo vychova je namaha, nepyta sa,co bolo v skole,kam dieta v zivote smeruje atd.)...mne "nechavam dieta vyrevat" pride ako povahova crta rodica. Samozrejme,poznam aj jednu sebakriticku,ktora povie,xe nechavala dieta vyrevat a a pritom max.mohlo byt 10 minut,potom uz bola s dietatom. Toz,ludia su rozni.