Záchvaty plaču pri prsníku

katka4u
24. apr 2016

Mamicky poradte prosim...moj 2 mesacny syncek chyta zachvaty placu len co sa priblizi k prsniku ☹ napapka sa jedine v polospanku, ak je hore tak place uz len co si ho pripravim do polohy (uz som vsetky vystriedala a vsetky uz ma zapamatane v hlavicke 😕 ). Bola som uz aj u laktacnej a vraj strajkuje, ze ma pomaly tok mliecka a preto mam co najcastejsie prikladat. Lenze ako, ked on stale place, uz len co vidi prso?? ☹ uz fakt neviem, co s tym spravit, trva to uz tyzden a zacinam byt zufala ☹ ...flasu mu zatial nechcem davat, chcela by som ho dojcit co najdlhsie 😔

amairim
24. apr 2016

tak ma napadlo, ci prave nemenstruujes uz. Vtedy sa zmeni chut mliecka. Mne to robila dcera pravidlne 2-3 dni, ked mi zacala menstruacia

mia265
24. apr 2016

Jaj tie laktačné vševedky .... Čo ti ona vidí do prsníka aký máš tok? Neviem ti poradiť, môj plakával tiež večer pro papaní,potom neplakával, stále sa to menilo. Akurát viem,že to bude lepšie a lepšie.

maxiva
24. apr 2016

joj to ti nezavidim,to musi byt tazke.na pomaly tok je dobra tepla sprcha a masaz pred kojenim.a kojit po leziacky z boku.ale to asi vies 😒 mozem ti popriat len pevne nervy 😉 moj takto plakal po 5 min kojenia.a doteraz neviem,ze preco.potom som ho pred kazdym kojenim masirovala po brusku,cvicili sme s nozkami a davala som ho na brusko.a po case to fakt pomohlo.ja si myslim,ze mojho bolievalo brusko.a ked deti piju,tak vtedy ich to vraj najviac boli ☹ tak snad som pomohla

menatko
24. apr 2016

@katka4u nuz znama mala podobny problem..ale ich plakala vkuse ..a bola to intolerancia na laktozu.

mily7
24. apr 2016

@katka4u priklanam sa k intolerancii na laktozu! skús pediatra neviem či robia nejaké vyšetrenie či len nasadia um! ale keď už vidí prsnik a plače,tie deti sú mudre, môže mu to mlieko robiť zle a ono to vraví!

nyusika
24. apr 2016

Dať mlieko na rozbor. Môžeš mať streptokoka/stafylokoka

katka4u
autor
25. apr 2016

Jeejda, to ste ma velmi nepotesili😢 ale ta intolerancia a strepzokok by sa aj nejsko prejavili, ci nie? Nevyhadzal by sa alebo nieco? Lebo ked ho po spiacky nakojim tak pekne spinka dalej a nic podivhodne nebadam 😐

horseshoe
25. apr 2016

@katka4u pocuj pridaj sa do skupiny Dlhodobe dojcenie a prirodzene odstavenie, tam ti adekvatne poradia. Na 95% ide o strajk babatka - znizeny tok mlieka ( kojim vyse 3 rokov), takze to pznam.