Zaspávanie pri dojčení

8. okt 2022

Dievčatá, vy čo robíte proti zaspávaniu pri kojení? Takto v noci je to naozaj sila.. Neviem už čo robiť. 🙄 A nie.. Nemyslím tým zaspávanie môjho krpca.. Ale myslím tým MOJE zaspávanie 😂😂 ale bez srandy.. Snažím sa piť studenú vodu, pozerať na mobile všetko možné, niič nepomáha furt ni tá hlava sprostá padá 😂 už mam rozkusane vnútorné strany líc čo som si kusala nech nespím 😂😂

majuska161
8. okt 2022

A kojiť v ľahu si neskúšala? Ty môžeš spať a drobec papať 🙂

basska_b
8. okt 2022

Ja som si citala na mobile v nocnom mode eknihu alebo archiv online gynekologicko porodnickej poradne doc. Zahumenskeho na Mama a ja, su tam tisice otazok 😃 Kojenie v lahu mi nevyhovovalo a teraz mi hlasi kamoska, ze jej mlady pan 3 mesacny sa chce kojit LEN v lahu a polospanku, tak ja radsej budem aj 3. dieta privykat, ze koji sa pri mojom sede na kojacom vankusi

natalala
8. okt 2022

Ja som kojila v noci po leziacky a zaspala som skoro vzdy, ked bola mala vacsia uz sa ani neobtazovala ma budit a sama sa obsluzila 🤷🏼‍♀️

majah212
8. okt 2022

Koj v lahu, ty sa vyspis a dieťa keď sa naje tak sa odpojí a spi ďalej. Neboj mozog aj telo fungujú v režime že tušíš že kojis ale pritom spis a ráno ani nevieš koľkokrát si kojila (keď je už dieťa väčšie tak samo sa v noci otočí a pricucne)

zapalkazapalkova
8. okt 2022

Tiez odporucam kojit v lahu. Po sediacky som sa bala ze mi vypadne z ruk ked ma vypinalo. Ale od kedy po letmziacky kojim som v pohode a menej unavena

dada0902
8. okt 2022

Aj ja kojím v ľahu keď docucle pusti a otočí sa tak ja drieme pri tom tiež

nikasmile
8. okt 2022

Kojila som v ľahu.

thoughtfulweirdo
8. okt 2022

Môj syn začal akceptovať kojenie v ľahu až okolo pol roka, dovtedy som mala rovnaký problém. Najviac pomáhalo niečo v hlave počítať alebo spievať, proste aktívne riešiť, ale teda bolo to utrpenie. Určite odporúčam aj ja dopracovať sa ku kojeniu v ľahu

danusa64
8. okt 2022

Lahnut spolu do postele a kojit v lahu, babatko sa koji a ty driemes.....takto fungujem uz rok, sice som sa zo zaciatku bala tak zaspat tak som tiez bola na mobile len aby som nezaspala, no casom zacalo svetlo malo rusit a vzdy ju to prebralo tak som uz nesvietila, len sa pricucla a spali sme dalej. Teraz ma rok a sama sa pricucne napije a spi dalej....tiez som najprv kojila po sediacky, ale ta unava bola silnejsie a bala som sa ze zaspim a mala mi vypadne z ruk

svetlonos
8. okt 2022

Nic nenarobis, kojenie je super na uspanie babatka aj mamy 😂 Uzivaj si to.

christinka1
9. okt 2022

Joooj veru je to sila v noci kojit,ja môjho kojim tiež aj 3,4x za noc ešte... A to sa hupem na posteli so zatvorenými očami jak mŕtvola🤣🤣🤣🤣
Alebo ako baby píšu už keď sa mi "nechce, nevládzem" tak sa zvalim na bok a tak ho kojim a zaspím hneď ako mi pustí prso 🤣