Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
3. máj 2009

Ahojte,
aky ste mali den?
My normalka, nic vynimocne, len sme boli von tu v okoli....nedelna pohoda, tesim sa na lets dance...

petra: vitaj 😉

monky: ako sa ma Hanka?

kubi: ty kde si? Flakate sa?

kubanka
3. máj 2009

Ahojte my sme boli dnes na obed u svokrovcov a prave sme doma docistili akvarko s rybkami, lebo uz mali nie najlepsiu vodicku heh 🙂 ...........no teraz moze ist na vystavu, krasne vyumyvane je.
Mna cely den pobolieva pod pravou lopatkou..........no vlastne uz cely tyzden po troske, ale dnes najviac.......neviem sa nijako ulozit.

monky1
3. máj 2009

kubi, vydrz!!!!! uz to mas co by kamenom dohodil 😉 ...i ked viem si predstavitm ako sa citis

sisi - kasle, sopli....ziadne zlepsenie 😒

my sme uz 2.den nevytiahli paty z domu...uz mi z toho hrabka 😀

monky1
3. máj 2009

...idem drazit jeden kompletik, tak sa tajne modlim, aby vsetkych 27 ucastnikov, co sleduju aukciu, sledovalo Lets dance 😀

monky1
3. máj 2009

sisi1
4. máj 2009

Dobre ranko.. 🙂

ivana82
4. máj 2009

Aj my Vam prajeme krasne slnecne ranko...Sissi, co ste tak skoro hore? 🙂

sisi1
4. máj 2009

Ivi, maly dnes buntosi od 5,15 skoro ma slak trafil....neznasam tie jeho ranne excesy.....co clovek narobi.... 😒

monky1
4. máj 2009

Aj z trojky sa praje dobre ranko 😉

ivana82
4. máj 2009

Aj na trojku prajeme krasne slnecne ranko 🙂

Sissi - pre nasho maleho je to normalny cas vstavania okolo 5:30 🙂

sisi1
4. máj 2009

Heh, skoda, ze to nie je aj moj normalny cas vstavania...potom uz by to bolo idealne. 😅

kubanka
4. máj 2009

Dobre ranko aj zo Svabov......trosku vas posteklim??? My sme spinkali do 8:30 😀 ......... ja bola som hore uz aj o siedmej a pl osmej, ale preco si este trosku nepospat, ked mozem heh?

sisi1
4. máj 2009

Kubi, ty to aj potrebujes viac ako my.....takze v pohodicke 🙂 ...super, ze Lalka tak spinka...my sme vcera do osmej spali, ale to den predtym nespal...ked sa vyspi cez den, tak vstava skoro... 😒

danielkapo
4. máj 2009

Dobre ranko
Simus buntosi medzi 5:15 a 5:45 uz asi stvrty den...uz som si aj zvykla 😅
Dnes mame posledny den ze 11 mesiacov a x tyzdnov...od zajtra uz 1 rok... 😵
Monky tak co, kompletik ti uchmatli? ☹

sisi1
4. máj 2009

dani, tortu mate objednanu? Ci budete piect? Joj, Simka uz bude "velkacka"...ako to leti...

kubanka
4. máj 2009

sisi ja ked si xcem rano dlhsie pospat, co sa mi uz daaavno nestalo, lebo ked idem na wc, tak sa preberiem, tak necham Lalku vecer dlhsie hore a potom rano potiahne aj do osmej. No dnes som tahala aj ja s nou heh. 😀

Tak Simka uz bude veeelka kocka jednorocna 🙂

sisi1
4. máj 2009

kubi a do kolkej ju nechas hore? Nas siel vcera cca o 21,15 spat...ale cez den potiahol 2,5 hodinky.

danielkapo
4. máj 2009

Sisi tortu upecie moja mama,oslavu spravime az v nedelu, dufam ze dovtedy aj sopliky prejdu
To tak zletelo..... 😕

kubanka
4. máj 2009

O 21:30 dame mliecko, ale zaspi az o 22:00

kubanka
4. máj 2009

my sme spali na obed o jednej 5 minut, potom sme rychlo utekali vypiskat a bolo po spani..........stiahla druhu flasu mlieka a lezala do druhej........zase sme utekali na nocnik, trosku sme sa pohrali a isli sme tiskat kaku. Takze dnes z obedneho spanku nic, len sme si pekne polezali hodinu a pol.

sisi1
4. máj 2009

Tak my este spime, deti sa vybehali na Svaboch na preliezkach, stretli sme aj Simonku, je to kocka... 🙂

kubi: aspon ste si polezali...heh

tufa
4. máj 2009

ale aj to sa rata, furt lepsie ako keby behala po byte 😉
kuby uz sa ti to krati, taska zbalena ? 😀 😀
u nas este trva obednajsi spanok. V noci sa Terezka budila, asi na nu ide nejaka choroba, lebo je taka nijaka 😒 pri takomto pocasi ani neviem ako ju obliekat, vonku je teplo, ale sem-tam pofukuje. Tato ju furt zoblieka, ved sak je teplo 😠
my sme cez vikend boli doma, aj sme sa vyberali v piatok ku konikom, ale na schodoch nas prepadla navsteva tak sme zostali doma ☹ a v nedelu to iste, ozvala sa kamoska, ze nas pridu pozriet, ale to sme sa aspon boli prejst a deti sa vysantili 😀 a ja som si mala s kym pokecat. Teraz len sedim doma ☹ , teda na dvore, velmo sa mi nechce chodit do mesta, lebo predsa len s kocikom a neposednou Terezkou je to fuska ist niekam. Ale hadam buduci vikend niekam vyrazime, aj ked na taky vyletik ako mala sisi si este chvilku musime pockat 😝

danielkapo
4. máj 2009

No tak mne Sima zaspala na rukach, ked som ju prekladala na postel, bola hore... 😖 no dufam, ze sa pohra trosku a pojde este pospat 🙂

kubanka
4. máj 2009

tufa, do tasky som si akurat pred chvilkou zbalila zopar zakladnych veci heh.......zajtra idem do poradne......viem, ze uz sa mam balit, ale nexce sa mi nejako. Uz nech som naspat doma aj s babom.

tufa
4. máj 2009

tak si este uzi kludu kym je v brusku 😀 a hlavne spi ked mozes 🙂
a Terezka uz je velka slecna 😀 konecne sa nam nestavaju ziadne "nehody" pekne sa pyta na zachod, dokonca zacala jest lyzickou a nie rukami ako doteraz 😀 😀

danielkapo
4. máj 2009

tufa, no ved terezka uz je velka sestra, tak ide prikladom 😉

monky1
4. máj 2009

ahojte mamicky

nam sa zase nedari - v noci poplach, rano sme boli u dr., potom na krcnom....na porazenie!!!!!

a o 17h mi Hanka od vycerpania "odpadla" - tak som ju prezliekla a uz spi v postielke - som zvedava dokedy 😖

danielkapo
4. máj 2009

monky ☹ tak nech Hanka je co najskor oki...

ivana82
4. máj 2009

Ahoj monky, prajem vela sil, Dani zajtra hned na rano budeme tu a budeme prvi gratulanti... 😀

monky1
5. máj 2009

Dobre ranko sa praje 😉

Danka, takze Simonka ma presne rôcik? 😵 😵 tak to je uz velka slecna a cochvila moze zacat randit 😀 , princeznicka moja nadherna......od Haninky k Vam leti pusinka a od mamky zdravicko, stasticko, usmev na tvaricke a vela bezstarostnych dni 😵

...ja som ako z ineho sveta....neviem, ci sa to este niekedy da do starych kolajiiiiiii ☹
....asi potrebujem dovolenku!!! 😀