• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
vov :confused: , tak nas potom informujete

dani, diiik :dizzy_face:
7. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre monky:
"Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená.
Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí.
V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži." Sisi a Timi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaaazne........ vsetko najlepsie Monky k meninkaaaaam :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dievcata :dizzy_face: ...dnes mam zase po dlhsom case pekny den...aj hanka KONECNE nevystraja, aj sa jej rapidne polepsilo, aj sviatok mam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, tesime sa, ze je Hanke lepsie!!!
7. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, vcera si sa neozvala, ja som uz normalne rozmyslala, ci to na teba neprislo.... :sweat_smile:
7. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky, hanka asi vie, ze mas meniny, tak sa snazi :wink:
dala som nejake nove fotky, mozte kuk
7. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, Simonka je zlaticko, aka je milunka...a v tych satkach...wow :slight_smile:
7. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi neboj este nieeee.....dala by som Vam vediet, keby nieco bolo

monky Hanka asi citi, ze mas sviatok a tak poslucha heh
7. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, dnes je to konecne zase moje zlate mile slniecko :dizzy_face: ....lebo 3 dni bola neskutocne nezensitelna....aj ked tatino skypoval, neprisla ani k PC a kricala z druheho konca izby, aby som ho vypla, ze ho nechce vidiet....aj tetu, ktoru nadovsetko zboznuje, poslala domov.......bola neskutocne zla, stale mrncala, revala, jacala...no des a hruza.....som myslela, ze ma uz porazi........to z toho, ze po nociach nespala...bola unavena, vycerpana ...a ja s nou

ale uz je oki :dizzy_face:
7. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.. my mame asi koliku boze.. mala zacne jacat kazdy vecer presne o siedmej.. a take dve hodky jej to trva.. uz si nevieme rady.. co take pomaha? Skusame vsetko malo co pomoze stale jaci a jaci ah jaj.. pisem do temy kolika ale tam asi skapal pes.. zazili ste si to urcite tiez niektora poradte co vam pomohlo?
7. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra tak nezavidim...my sme tiez koliku mali cca do dvoch-troch mesiacov...pomoct moze masirovanie bruska, cvicenie s nozickami, nosenie a hojdanie na rukach, jedna kamoska mi odporucala aj prikladat teplu plienku na brusko (zehlickou po nej prejst a potom ju taku teplu dat babu na brusko)...a pod. ale nam pravdupovediac to extra nepomahalo, len obcas...
skus sa poradit aj s lekarkou...nam napriklad brala potom vyter z konecnika a zistili malej zmes bacilov, ktore si priniesla asi z porodnice :unamused: potom brala kvapky hylak a zlepsilo sa to, ale ona mala aj velmi zapachajucu stolicu, tak nam to bolo podozrive...
drzim palce, pevne nervy a mysli na to, ze to raz skonci :wink:

monky tak to nezavidim, hlavne, ze uz je oki
7. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano petra presne to co pise danielka, nieco z toho vyskusaj, nic ine mi nenapada
danielka tak co sa dialo na Svaboch?
My mame sluzbu na schodisku, tak sme boli popratat ........... a kysne nam cesto na sisky. Niekto vo vchode pecie kolacik a robi nam chutky mnamky :slight_smile:
7. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta: tak len pevne nervy a skusat nieco co uz napisala danielka :sunglasses: ja som to zazila s Terezkou akurat, ze ona plakala skoro non-stop a hlavne v noci, ale po 3 mesiaci akoby utal a bolo po kolike :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my mame maskovy den, gulasova polievka a bravcove rezne na prirodno - po lievancoch, spagetach a podobnych lahkych jedlach, ktore som varila bol muzik stale hladny, tak som zvedava ci sa dnes naje :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcataaaaaaa!!!!!!
...u nas sa spiiiiiiiii!!!!!!
...to je najkrajsi darcek :dizzy_face:

a Petre...este na brusko krem Pupik a kvapocky Sab Simplex - ci ako sa to pise...uz si nepamatam
ale uz tu raz bola taka debatka a aj sisa davala par linkov.....skus pozriet minule stranky

tufa, pridem aj ja :grinning: ...robis chute :wink:

my len tak poskromne - detska zeleninova polievocka s pismenkami a chcela som robit halusky s bryndzou, ale nemam tu srandu na halusky a tak robim inu verziu - nadrobunko zemiaky uvarene s fliackami a to s bryndzou....vraj je to fantasticke - neviem, este som neskusala a vraj rozdiel skoro vobec epoznat....SOM ZVEDAVAAAA :unamused: ---ale je tam presny postup, ako sa to vari, lebo vari sa to spolu v jednom hrnci - myslim ta cestovina a zemiaky
7. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky kludne prid :grinning: :grinning: :grinning: a inak vsetko najsamlepsie k meninam :slight_smile: :slight_smile: Hanka ti pripravila krasny darcek :sunglasses:
7. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra - tepla plienocka na brusko, masaze s smere hodinovych ruciciek, krem pupik, kvapky Sab Simplex - ale porad sa na davkovani s lekarkou, nedavaj nedajboze 10 kvapiek tak ako sa tam pise!!!
Vyssou radou je Espumisan alebo Infacol. Vsetko je na koliku u malych babatiek. Neviem vsak uz v akom veku. Tusim infacol az od 3 mesiacov.

Ja som skusala vsetky tri. Nezabralo nic. tak len hojdanie, mojkanie, kolisanie. Ak niec nezaberie, tak len trpezlivost a trpezlivost.... Drzim palce!!
7. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby hej danielka vcera sme jej prikladali tu plienku teplu tak to pomohlo trosku ale nie na dlho..no skusame fakt vsetko z toho masirovanie, hojdanie prestane plakat ale place dost dlho.. mam strach lebo to nie je plac ale az hikanie.. volala som doktorke tak mame davat vraj espumisan pred kazdym kojenim a ze do vecera vraj po probleme ta som fakt zvedava... inak tri mesiace no tak to ste ma nepotesili :sweat_smile: to je riadna doba.. no ale prestat to raz musi to je pravda.. dik za rady

tufa ahoj:slight_smile: a vy ako? mate klud?:slight_smile: ako sa vam dari?
7. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom to ujde. Dorotka je zlatucka, ta len spinka a papa :sunglasses: aj ked ma aj ona svoje dni a noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je podla toho co ja zjem. Terezka sa o sestricku prikladne stara, niekedy az velmi :sunglasses: dnes u nas strasne fukoty tak sedime doma, ale dufam, ze vybehneme s tatom aspon do obchodu, lebo som cely tyzden sama jak prst, ziadny clovek na okoli :cry:
7. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO a uz mam sisky napecene, v celom byte dymu :grinning: ....hlavne, ze mi dieta haja....inac by to islo straaasne pomaly...aj ked s cestom mi pomahala moja pracovnicka mala. Uz som aj ochutnala so slivkovym lekvarikom mnamky su. Potom by dobre padlo cierne pivko, ale muzik xce ist na stavbu a tak nepojde s nami, lebo potom by nemohol soferovat uz heh :grinning:
7. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi neviem co sa dialo....no mama vravela, ze tam videla aj auto markizy, tak mozno bude nieco v spravach... :unamused:
petra, aj my sme davali espumisan, no nejako som zlepsenie po nom nebadala...
7. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, aj ja som si po tych falosnych bryndzovych haluskach otvorila pivko :grinning: ...inak boli ozaj super :dizzy_face:
7. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako na zavolanie prisla babka, a ked videla, ze mala este spi povedala, ze skoci este do obchodu, tak som jej nakazala kupit to cierne pivko......juuuj ako sa tesim uz.
Takze vecer pozerame markizu... :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tufa tak je fajn:slight_smile: fuka aj tu prestrasne neda sa vyjst von to je fakt..
7. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz sme doma z prechadzky a zaroven nakupu :sunglasses: este sme sa vyblaznili na dvore na hojdacke popozerali ako nasi novy susedia - sykorky krmia svoje malicke a idem daco zjest, lebo o chvilku je Dorotka hore :slight_smile:
inac holky neviete kolko take mesacne babo vypije mliecka? mame dilemu, kolko sa zmesti do jednej cici :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tufa, simka ako mesacna vypila tak z jednej cici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale dobra otazka...som sa zasmiala...no nie je cica ako cica :sweat_smile:
tak baby a deticky, krasny vikend predlzeny zelame
7. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tááák, a môžem začať žúrkovať ... drobček spí, večer pred nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky tak prijemne zurkovanie :sunglasses: ja este prelozimi simi na postel a idem ochvilu k nej....nejaka aktivna dnes bola... :sweat_smile:
7. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dani, uz si zurkujem pri pink garden :grinning: :wink:
7. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky prajem prijemnu zurku,len to neprezen, lebo Ta Hanka zase zajtra ustve velmi rychlo :grinning: :grinning: :grinning: pekny vecer :slight_smile:
7. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok