Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
18. júl 2008

kubi ze sobota ma byt pekna, som pozerala Ilka v telerane az nedela bude uprsana

aneti78
18. júl 2008

Aleni, tak len pofot a daj link, omrknem, ci by nieco nebolo vhodne Jakubkovi 😉

kubanka
18. júl 2008

A dnes je na Sigorde country bal ake bude pocasie?

aneti78
18. júl 2008

Kubi, ja som nepozerala Ilka, ale pozeram predpoved na www.shmu.sk a teda nic moc, ale zatial je pocasie celkom ok na taky country bal, ale prehanky sa daju cakat. take onicom leto zatial.

kubanka
18. júl 2008

hej leto take aprilove.........zacalo sa skoro horucavami, teraz sa schladilo a uvidime ako bude pokracovat.

sarka211
18. júl 2008

ahojte kočky...dlho som tu nebola...ako sa maju detičky? 🙂

alcapalca
18. júl 2008

anet a aky je ten bratranec v bulharsku? chcu len take znackove veci, alebo nie su nejaky priebercivy?
lebo som troska potriedila par skatul a nasla som take veci co mam este rovnake pre dvojky, teplakove supravy, oteplovaky a vetrovky, ciapky saly, take od 1 roka do dvoch, nie su skarede, ale take by som nepredavala ani, len by som ich zadarmo dala, alebo to uz vyhodim nech si cigani poberu

kubanka
18. júl 2008

ahoj sarka, my sa tu mame vsetke skvele, ale ty sa nam pochval Viktorkou 🙂

aneti78
18. júl 2008

Aleni, urcite si nepotrpia na znackovych veciach. len oni asi cakaju parik. praveze zhanam od druhych,lebo nasi nemali vela veci, ked mali rok, rok a pol, kedze som mala pozicany mech veci od kamosky,co opatrovala dvojky v nemecku. a oni volali ocovi a pytali nejake veci (oco to posle po jednom kamosovi-podnikatelovi,co tam chodi pravidelne) teraz jej posielam svoje veci malicke a kamoska mi nieco lacno preda(urcite nechcem zadarmo) po svojom pariku - vacsie veci.
oni by ani nezhanali,ale ona ma uz teraz o tri tyzdne termin a len asi pred dvoma tyzdnami zistili,ze su to dvojicky, boli nejak za sebou, ci co.
ake mas vecicky? mohlo by nosit aj dievca?

sarka211
18. júl 2008

mala teraz spi...tak mam chvilku volna... 😉 http://sarka-viktoria.blogspot.com/

aneti78
18. júl 2008

Sarka, mala je kraaaasna 😵

sarka211
18. júl 2008

dakujem...ale dava mi zabrat...je to take male sidlo... 😀

aneti78
18. júl 2008

sidlo nesidlo, zlata je 😉

sarka211
18. júl 2008

musim aj album doplnit
😉

sarka211
18. júl 2008

a tvoje sidielka ako?
🙂 😉

aneti78
18. júl 2008

no moje sidla sa maju dobre, krati sa im cas nicnerobenia s mamkou doma, od septembra zacinaju uz aj im povinnosti 😀

sarka211
18. júl 2008

takze pojdu do skolky a ty do prace si oddychnut... 😉

sarka211
18. júl 2008

mala uz vstala..idem jej dat prvy krat hrusku 😉

kubanka
18. júl 2008

sisi a ty uz zbalena a odcestovana?
Vcera som isla 4x okolo vasho bloku a z toho 3x si bola na balkone, ale nepozrela si sa nikdy na mna. 🙂

sisi1
18. júl 2008

kubi, ta ty si dobra expertka, ta co si na mna nezakricala? Asi som hulila s braskom, co?
Nejako nemam cas pisat, v kuse som rozlietana, dnes odchadzame k nasim, ale zbalena este nie som 😝

Ale myslim na vas babenky, a u nasich si vas docitam, nejako ste sa rozpisali, ci co to....
Pa...

sisi1
18. júl 2008

Juj a bud. tyzden uz musime ist vecer von...uz aj muzik sa pytal kedy to ideme, bo len hucim a nic...takze naplanujme....od utorka v hociktory den...hmmm?

janazuza
18. júl 2008

Ahojte kočky. Včera som sa vratila domov z malým vrátila z nemocnice. Minulý týždeň v štvrtok začal vracať, potom hnačkovať a teploty boli strašné stale okolo 39 . V nedeľu sme boli na príjem a včera nas poobede pustili. Dufam, že už nikdy nebudem musieť isť do detskej nemocnice......

kubanka
19. júl 2008

Nooo ja som mala vcera narodeninky a s muzikom sme si spravili noc bez Lalky. Odnesli sme ju ku babke a dedkovi a o chvilku si ideme po nu. Boli sme na veceru, na kolacik, potom este kus do baru a domov, sampanske a ....spat. Rozmyslame ci ist na tu Siravu alebo nie.....zatial pocasie vyzera pekne a to nas laka. Skoda, ze mame auto v servise, inac by sme bez rozmyslania isli na otocku, lebo ostatny idu aj na noc a mne sa nexce stanovat a ubytko sa uz urcite neda zohnat. Lalka by zase spala s babkou.

sisi presne .....hulila si 😀 a piskala som aj cinkla na mobil....nemas zmeskany hovor? Taaa nic no.

Kedy ideme von? Spravime mensiu oslavu 🙂 Baby hlaste sa kto xce ist.

aneti78
19. júl 2008

ja chcem ist 😀 ale od stvrtka neviem ci nebudeme prec, takze tak ako pisala Sisi 😉

Kubi, vsetko najlepsie k narodeninam, nech si zdrava a stastna a nech mas stale tolko radosti v rodinke.

a stanovat chod, ja by som sla. a ked len na jednu noc, tak to uplne v pohode 🙂

alcapalca
19. júl 2008
alcapalca
19. júl 2008

a to som len vybrala cast veci, nenormalne daco kolko toho maju 😠

alcapalca
19. júl 2008

potom to hodim na bazos

aneti78
19. júl 2008

Aleni, ale neda sa tam dostat.

janazuza
19. júl 2008

ahojte, to bola ale burka.... strasne som sa zľakla

aneti78
19. júl 2008

Janazuza, nasich burka zobudila 😠 oni sa dost boja, ked hrmi.