Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
26. sep 2008

hehe no s tou fazulkou to nema chybu, ja polievkua vy privarky
inak tie cestoviny su fantaaaazia, mnam, ze ma nikdy nenapadlo zapekat na sladko cestoviny, su perfekt
a dnes prisiel Tedymu riflovy overalik, jeeeeeeeeeej aky pekny 🙂

alcapalca
26. sep 2008

anet blahozealm k zakladom 🙂

aneti78
26. sep 2008

Aleni,dik. odkial si objednala overal? uz som dnes take male babo videla v overale zimnom, ale vikend vraj ma byt pekny.
dneska dvojky povedali,ze chcu babo, Tamarka sestricku a Jakubko bratceka, zeby dalsie dvojicky??? 😨 😀 😀

alcapalca
27. sep 2008

hm, kde nik, tu nik........... 🙂

alcapalca
27. sep 2008

objednala som nakoniec z quelle, cena bola rovnaka ako na mmb ale postovne je zdarma, a tiez preto ze ak by sa mi nepacil, mozem ho vratit
ale to nehrozi, lebo paci nam 😀 velmi

Anet mala by si s muzickom pocuvnut deticky a splnit im prianie 😵

aneti78
27. sep 2008

jaj, Aleni, keby sme my ich pocuvali, to by sme dopadli 😀

boli sme na Podhradskej a Canakym a bolo super, nasi tancovali a ked sa malo ist domov, revali 😖 😀 a Tamarka rozpravala, ze zajtra ide zas.

kubanka
28. sep 2008

Hm same fazulky? Zeby som aj ja niekedy urobila?
aneti, nespravis detom radost, ked xcu babo? 😀

My ideme dnes k nasim na obed a potom ku dedkovi na hostinu. Uz sa tesim ako si tam cela rodina posedime vonku v altanku....hlasia teplo. Vcera sme tam boli upiect tri kolaciky.

aneti78
28. sep 2008

Kubi, nemozu mat predsa vsetko, chapes.... 😀

peknu nedelu vsetkym, my sme teraz poslali deti sa vyspat a potom ideme na nasu "chatu", prejst sa po okoli, po dedine, este sme neboli a potom do kosic za kamosom, muz od neho nieco potrebuje. tak asi prideme domov az vecer.
deti sa uz maju dobre, ale dam ich az od stredy do skolky, pre istotu, v stredu som objednana k dr., tak ich uz dam, nech nemusi mama k nim chodit, tiez je prechladena.

sisi1
29. sep 2008

Ahojte,
my sme este u nasich, vecer dojdeme domov, pocko je nejake divne, hadam nejake slniecko vykukne 😒
Mali sme celkom fajn vikend, Timo sa vysantil, behal v novych gumacikoch, bol cely nadseny, ze mu ziaden teren nezakazujeme 😀 Vcera sme boli troska s kamosmi, aj sa prejst, Timo sa uchodil, zaspal vecer ako dudok.
Tak pekny den zatial....
Kubi a daj vediet ako bolo na uzv! 😉 🙂

sisi1
29. sep 2008

Jaj, Anet, tu chatku budete mat krasnu, deturence sa budu vytesovat 😉 A isto nielen deti 😀

kubanka
29. sep 2008

ahoj sisi 😉 kuk

alcapalca
29. sep 2008

Kubanka 😵 😵 😵 blahozelam z celeho srdiecka

alcapalca
29. sep 2008

a to len tak na preventive ti zistili xixixixi 😀
inak Sisi sa ti nezda ze si na rade? zo skalnych prispievateliek uz len ty mas ze 1d

kubanka
29. sep 2008

alenka dakujem........preventiva, ale tusila som to. Presne tak, to bolo aj pri prvom...preventiva a na sone kuk mala bodecka.

Sisi tak co ty na vyzvu od alenky?

alcapalca
29. sep 2008

kubi ale vytesujes sa ze?

kubanka
29. sep 2008

no jasne, ze sa vytesujem.....my sme sa s muzikom dohodli, ze bud teraz alebo potom zase o rok pocneme. Xcela som, aby na narodilo v jari, tak preto.

aneti78
29. sep 2008

Kubiiiiiii, to je super sprava, gratulujem a prajem ti krasne tehotenstvo, lahky porod a zdrave babo 😵 fakt sa strasne tesim.

aneti78
29. sep 2008

Aleni, esteze mam dvojicky, lebo po Sisi by som nasledovala 😀 ale niee, my kebyze mame len jedno, isto by sme hned chceli aj druhe, hoci je lepsie pre rodicov mat vacsi odstup,ale ja by som sa asi prekonala a mala po sebe, lebo je to super ako sa spolu hraju...

sisi1
29. sep 2008

No, ja som to tusila, wow, gragulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

Hmmm, my este pockame, ale nepodpichujte, lebo stat sa moze vselico 😅 😀

aneti78
29. sep 2008

Sisi,ale cim dlhsie tym menej sa ti bude chciet vratit sa ako clovece nezlob se 😀

sarka211
29. sep 2008

ahojte...kooooooolko vela som zameskala......kubi gratulujem a prejem ti , aby tieto mesiace boli pre teba a tvoju rodinku krasne, hladky porod a zdrave babo......a aj viky sa pripaja 😉 🙂

kubanka
29. sep 2008

Dakuejem Vam kocky.

Sisi no podpichujem este raz 🙂

aneti78
29. sep 2008

Kubi, takze vy ste planovali 😵 no super,ze vam to tak vyslo....ake mate mena? 😉
a ako sa citis? neni ti zle?

kubanka
29. sep 2008

mena est nemame ani tak skoro nebudeme asi mat, lebo pri prvom sme mali vybrate od zaciatku a potom sa nam osuchalo.
A ako sa citim? Stale mam kamen na zaludku.Staci, ze vypijem pohar vody. Pri prvom som nic take nemala.

aneti78
29. sep 2008

ja som mala Tamarku od svojich 14tich rokov a ine sa mi uz nevedelo zapacit, ani ta Tatiana az tak nie, to som len musela nadiktovat,aj tak som vedela,ze to bude Jakubko 😀
a ake meno ste mali,ked ste cakali Laurinku?

alcapalca
29. sep 2008

kuk do mojho albumu traja princovia.........co som stvorila 🙂 🙂 🙂

sarka211
29. sep 2008

alcapalca je to velmi pekne... 😉 🙂

aneti78
29. sep 2008

Aleni, super a co nekricis,ze si dala nove fotky? 😉 super, krasni su tvoji chlapci 🙂
len neviem,ci ta neupozornia admini kvoli tym tickerom a roznym blikajucim veciam v albumoch, v pravidlach je, ze to nema byt, zrejme im to zatazuje servre.

my sme boli v maxe kupit muzovi veci, odchadza pozajtra, podarilo sa nam zohnat vsetko co potrebuje, ja som si kupila celenku 😀 ale ja pojdem v klude, ked deti budu v skolke 😉 stale rano zakaslu parkrat, tak ma to odradza ich dat, hoci od stredy mam tolko roboty,ze neviem, co si pocnem, ked budu doma.

alcapalca
29. sep 2008

ahojte, tesi ma ked sa vam to paci, to som len tak narychlo skusila, potom sa s tym pohram este

Anetka v podmienkach je ze mozes si dat do kazdeho albumu max tri tickery, takze vyhovuje

Branko musi ist vyberat nosnu mandlu, skoro 5 rokov som sa tomu vyhybala a nakoniec s nim tak ci tak musim ist ☹ tak ma to mrzi, som myslela ze z toho vyrastie

aneti78
29. sep 2008

Aleni, ale ved teraz s tym robili take halo, ze ziadne blikajuce nadpisy, kurzory, hudba.... 😕

Skoda, ze musite ist, nasa dava skoro stale pamykon hlavne kvoli tomuto. ale ani to nemusi stale zabrat. teraz mal Jakubko sople strasne dlho,ale len priesvitne.