Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
20. sep 2008

ach jaj, ale aspon, ze nasiel a neboj, bude to ok, oni uz vedia liecit take veci. a co vies, mozno sa to teraz podari. ja mam to pcos a teraz ked som schudla, tak mam na den presne mrchu, co predtym nebyvalo, aj raz za styri mesiace iba prisla 😕

mam super film na cd, taky smutny,ale ja mam rada take. PS I love you. no ale zle je asi napaleny, v polke mi to zamrzlo. tak som sa nanho tesila a teraz miesto toho sa nudim 😖 muz s braskom kukaju miss agenta

janazuza
20. sep 2008

teraz musim chodiť na injekcie( prave mi to vyhovuje, ) pri tom všetkom sťahovaní 😖 . Bola som tam asi v januari a všetko bolo ok, aj krv čo mi bral. Moc sa mi to nezdá, zasa mi zobral cytologiu a ešte aj krv . Dosť mam obavy. Myslela som,že už idem do prechodu a naraz bac cysta.
Naš malý ešte nespí kukaju z mužom JOJku- vyspal sa v aute 🙂 .Ozaj idem na tu svadbu v oktobri, sme sa s mužom rozmzsleli a on chcel aby som šla - tak som suhlasila- predsa iné myšlieky dostanem.

aneti78
20. sep 2008

Jani, od januara sa moze kadeco udiat v tele...drzim palce, nech si cim skor ok.

janazuza
20. sep 2008

diky Anetka. 🙂

alcapalca
21. sep 2008

ahojte, Janka ty si tu este vcera bola?
ja som sa teraz vratila z tesca, konecne som sa tam dostala, ale skoro nic som nekupila, pancusky na tedyho nemali iba ruzove, body len jedno som mu kupila, lebo tiez nemali dajaky vyber s dlhym rukavom, chcela som nejaky svetrik pod vetrovku ale tiez mali asi 2-3 ale taka cena ze dovidenia
Lubkovi som kupila botasky, pekne, ani som nevedela ze v tescu je RENO, a dnes mali zlavu 20%
a pancuchy pre chlapcov
Lubko si este mohol vybrat nejaky darcek, tak najprv chcel pracku 😀 , potom taku kzelnu palicku hviezdicku ako ma dobra vila zo shreka 😀 nakoniec sme kupili reg.pokladnu prislus.
no dobre ze babiku nechcel
aneti idem kuk na fotky som zvedava

alcapalca
21. sep 2008

mnam fajnova torticka, to su tie figurky co si objednala?
aj balony pekne, a tie tvarovacie sa vam podarilo z nich nieco vytvorit nakoniec?

aneti78
21. sep 2008

Aleni, ja som uz tu fotku dala prec,aby mi nezmazali album
ak chces, poslem ti link cez Ip

figurky ano, su to tie a boli vyborneeee
tvarovacie balony skoro vsetky uz sfukli , tak uz len tak sme ich nechali

alcapalca
21. sep 2008

tak aj taraz hodim tu tortu a hned mazem

alcapalca
21. sep 2008

ryyyyyyyyyychlo

aneti78
21. sep 2008

a preco ju mazes? ved vyzera dobre. podla mna sa ti super podarila 😉

alcapalca
21. sep 2008

az narodeninovu dam

alcapalca
21. sep 2008

idem tedy reve, spal asi 10 minut vsehovsudy 😒

aneti78
21. sep 2008

jaj, tak ok 🙂

alcapalca
21. sep 2008

pise aj on teraz tu
dnes som jedla broskynu a som mu dala lizat 😀 jazyk mu visel az pod bradu, sme sa nasmiali aspon z neho

alcapalca
21. sep 2008

no davaj link, kym kludne sedi 🙂

aneti78
21. sep 2008

si viem predstavit 😉

ja si citam blogy (mojich oblubenych pisateliek), deti aj muz spia. asi zajtra zas nakluseme k dr., lebo stale kaslu obaja a aj muza to chyta.

alcapalca
21. sep 2008

brano ma tiez stale zlty sopel
ake blogy?

aneti78
21. sep 2008
alcapalca
21. sep 2008

kujeeem si precitam ked bude nuda, musim varit este ryzu, zachvilu je tu sestra poride blahozelat a muz s branom isli do HN kupit papucky

alcapalca
21. sep 2008

hej este som chcela autosedacku nebude niekto predavat , lebo vajicko zachvilu male bude

sisi1
21. sep 2008

Ahojte,
tak my relaxujeme, umyvacka od vcera uz fici, taaak sa tesam. 🙂 Dokonca sme vcera stihli aj na trhy pozriet, dobre bolo, len poprchavalo...kupili sme si burciak a trdelnik 😀 Burciak som uz roky nepila....celkom sa da 😅 😀 Timo sa s tatinom na autickach vozil, zlati boli...

Anetka, blahozelam k schudnutiu, vyzeras vyborne, mne sa vobec nechce chudnut, ale uz musim zacat racionalne jest, lebo zase som mala obdobie bez ladu a skladu.
Torticka je krasna!!! 😉
Vlckova je fajn, aj ja sem-tam nakuknem...

Alenka, ja som tortu nestihla, som smutna ☹ Autosedacku mame do 18kg, este nam posluzi, potom kupime asi podsedak.

Jani: neviem kedy budes citat, ale prajem stastne nastahovanie sa, bez stresu!!! 😉

sisi1
21. sep 2008

Kubi, ako travite vikend? Nejako nas zanedbavas, hmmm?

kubanka
21. sep 2008

sisi ja zanedbavam? No musim napisat.......volam Ti a ty nikdy nedvihas mobil, tak uz nebudem volat.

Este stale som chora a nic sa mi nexce. Cely vikend sme stravili unasich a ja som nic nerobila, iba fukala nos a dnes uz aj kaslem, tak neviem ci sa to lieci alebo zhorsuje.

sisi1
21. sep 2008

Ejha, ta ja neviem ze si mi volala, robili sme tu kuchynu, tak tu bol bordel nehorazny, vyhadzovali staru linku, ktoru sme museli rozbit, nosili von a este skladali nove skrinky....a to vsetko ja sama s muzom a popri nas tu behal zanervaceny Timo....takze v tom zhone som to asi prehliadla...soraaaaac....ale naozaj sme boli dost mimo...kedze si vsetko robime sami a nik nam ani dieta nepostrazi...musis prepacit... ☹

aneti78
21. sep 2008

Sisi, tak to vas obdivujem,ze takto sami,este s Timim,ale dobre, ze ho tak ucite, ze musi byt trosku sam, on sa potom nauci a ked mu povies: teraz mam robotu, trosku sa pohraj, tak sa urcite za tu dobu bude hrat a nie dobiedzat. ja som tak naucila dvojky. stalo ma to vela namahy, ale od ich dvoch rokov neprichadzalo do uvahy varit a upratovat po nociach, uz s tym nebol problem,aby sa chvilu pohrali.
ohladom chudnutia ti poslem IP 😉

sisi1
21. sep 2008

Dik, Anet, cakaaaam 😉
Moji chlapi spia a ja som pre Timiho objavila pekne riflicky na traky, tak mu ich idem objednat...
A nazvala si to velmi vystizne, on stale DOBIEDZA, je neunavny, niekedy mam nervy uz fakt na krajicku, ale nasi prist nemohli tak sme to museli takto robit aj s nim. A neviem kedy sa nauci aspon 10min pohrat, ale uz by aj mohol....

aneti78
21. sep 2008

Sisi, uz 😉

aneti78
21. sep 2008

neboj, nauci sa. rob to pravidelne, na nieco sa sustred a jeho posielaj sa hrat, zacni tak po desat minut denne, postupne predlzuj.
ja ako teraz robim doma, prevazne na pc a oni su chori, su doma (co pocitam,ze tuto zimu to bude casto),tak by som nemala sancu, takze to je moja zachrana...a stihnem aj pokonikovat 😀 😅

sisi1
21. sep 2008

Dik 😉
Hej, ale su dvaja 😀 Do mna uz cela family rype, ze treba sestricku na hranie 😀 😀 Ja ked sa do niecoho pustim, poslem ho hrat sa a robim si svoje, on vrieska na cely blok, intenzita sa zvysuje casom, ktory si ho nevsimam a konci to trieskanim hlavou o nieco....asi mam dive dieta ci co...hoci nervak ma byt po kom, heh....

aneti78
21. sep 2008

tak to je tiez pravda....ale s tou sestrickou,neviem,ci by si daco vyriesila teraz, casom urcite by to bolo pre nich super,ale teraz neviem ako by si sa rozkrajala 😀