Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
6. feb 2008

No, neviem kedy kubi, aneti pojdes? Niekedy bud. tyzden?
Kto sa este hlasi?

kubanka
6. feb 2008

az buduci? dnes uz nieco mas?

sisi1
6. feb 2008

No, dnes chceme ist do kostola, je popolcova streda...

kubanka
6. feb 2008

ahaaaa oki

aneti78
6. feb 2008

este neviem, ale snad by som aj sla. dufam, ze manzel bude mat volnejsie, aj ked neviem, ked som sa mu o program na cely vikend postarala 😀 😅

sisi1
6. feb 2008

aneti: tak to budes mat zuzo vikend, co?
Co budes robit?

aneti78
6. feb 2008

sisi, nooo, mam uz dohodnute navstevy kamaratok, co sme sa davno nevideli. potom jednu veceru v la kuke s kamoskou, co tiez rada odlozi deti a tu kozmeticku by som chcela. to je piatok. no a v sobotu chcem upratovat take co nestiham bezne - tepovat koberec, pohovku atd. no a v nedelu len navarim, upeciem kolac a vratia sa.
ktosi mi hovoril, ze sa budem nudit, ale ja urcite nebudem. a potrebujem trosku kludu a oddychu, aj ked budem stale nieco robit. v nedelu uz mi vacsinou chybaju, ale moj muz nechce chodit na jednu noc, ze uz ked potrepe plne auto s detmi, ze im je tam fajne a uzivaju si spolu, tak ostavaju stale do nedele.

kubanka
6. feb 2008

tak sa dohodnime na vecer ...

sisi1
6. feb 2008

na ktory vecer kubi?

aneti: super plany, nudit sa isto nebudes 😉

aneti78
6. feb 2008

my chodime v utorky a stvrtky plavat, takze najskor zase streda

kubanka
6. feb 2008

a pondelok? alebo tento piatok?

sisi1
6. feb 2008

Pondelok by mohol byt, piatky a vikendy mam pre muzicka 😀

aneti78
6. feb 2008

v pondelok urcite nie...

denik
6. feb 2008

ahojt moje krásne 😉 ďakujem za tipy.. v trende ale majú také isté ako v jednote - teda pri kauflači.. tam mali aj ten myškový ale bol taký béžový a ten by sa nám hodil.. lenže manželíkvymýšľal, že máme ešte čas a keď sme tam boliminulý týždeň, bol už vypredaný a majú len zelený a potom taký ako dopravné ihrisko a ten tiež nechcem.. pozriem ešte tie linky od sisi 😵

inak malá sa mi zase pochorela 😖 už neviem čo s ňou.. šak ani nikam nechodíme,na prechádzky áno, ale do obchodov ju neberiem.. tuším pôjdu zubadielka.. má "len" nádchu.. ako jej môžem doplniť vitamín C?

denik
6. feb 2008

nám raz prišiel domov leták z košickej predajne, majú tam aj záclony, garniže, doplnky.. veľmi pekné, ale neviem ako sa volal 😖 mal aj www a veľmi veľký výber, no hlava moja deravá.. bol to veľkoobchod, ale nie trend..

aneti78
6. feb 2008

Denik, kup jej cebion. bud len cecko alebo multi, to je jedno. no a vela ovocia a zeleniny 🙂

deniskajakubko
6. feb 2008

Denik ja tiež dávam Jakubkovi CEBION multi, ale on už má 3 roky tak mu dávam už aj iné vitamíny

deniskajakubko
6. feb 2008

Sisi Ikea v Košiciach tak skoro určite nebude ak vôbec niekedy bude. Nechcú ju tu stavať, že je to nevýhodné, že východ je chudobný, tak by nemali zisky. Ja by som sa tiež potešila ak by tu bola Ikea, aspoň by sme nemuseli všetko vláčiť z Prahy 😠

deniskajakubko
6. feb 2008

Sisi diki za IP 😉

deniskajakubko
6. feb 2008

pardon nie sisi ale aneti diki za IP 😕

kubanka
6. feb 2008

ja poznam iba DOMOS, na budovatelskej - obchod s kobercami

sarka211
6. feb 2008

ahojte kocky..konecne som vas nasla 😀
co nechodite ani na Presov
aaaaaaaako sa mate a ako deticky??? 😀 😀

janazuza
6. feb 2008

ahojte kočky,môžem sa pridať k vám? nie som síce so Sekčova, ale tam mam rodičov- takže sme tam často 😀 ,inak som zo sídliska 3 😉

kubanka
6. feb 2008

ahoj sarka, my sa mame dobre, dnes mala zaspala uz o 21:20, co je na nu skoro heh
mam netradicne volno a tak idem fusovat manzelovi do remesla 😀

michell
6. feb 2008

ahojte tak vy ste tu?preco uz nie v presov a okoli?

denik
6. feb 2008

kočky ten cebion je aj pre bábätká? ovocie zeleninu papá myslím dosť.. viac ako ja 😀 ďakujem za radu, pošlem tatinka do lekárne 😉

aneti78
7. feb 2008

Denik, ano, cebion je pre mensie deti. my sme ho brali do piateho mesiaca kvoli tomu, ze su dvojicky a museli sa v bruchu o vsetko delit. myslim, ze z vitaminov moze Tvoja mala jedine ten cebion. len sa spytaj v lekarni,ktory je vhodnejsi pri nadche, my sme teraz, ked boli chori brali multi, ale to kvoli B-ku, lebo mali afty.

musim pochvalit Tamku, mala dnes rano suchu plienku!!!o stvrt na tri sa vypytala curat a kukam sucha, potom spala az do rana a plienka ostala sucha 😵 tak sa tesim. zato Jakubko bol scurany aj za nu, az to plienka nevydrzala 😀 oni vecer piju dost vody a my im stale hovorime, ze sa precuraju, tak si myslim, ze preto podvedome zacala zadrzat a vstane na curanie. tak som ju pekne pochvalila a dala Jakubkovi za priklad 😉

adypo
7. feb 2008

ahojte .... no tak ja som si dala na 5 mesiacov pauzu od materskej a nastupila som do prace .... ja sa mam super, ale horsie si zvyka moja Elly na jaslicky .. chodi uz tyzden, rano trosku pol hodku poplace a potom na pekne hraje z detmi .. Elly uz mame zapisanu do Sukromnej skolky Elba od septembra zacne chodit ... aby som sa potom mohla venovat babetku .... koncom februara ideme na 3D tak som zvedava ... zatial je vsetko v pohode ... 😉

Inac je to dost makacka ... chodit do roboty, moja Elly, domacnosť a tehotenstvo, ale zase som rada, ze som vypadla trochu do prace a pridem na ine myslienky.

chodila som tu aj castejsie ale Presov okolie .. okupuju nejake 3 baby ... a ta ich debata ma nazaujala nejako ....

co mate nove ??? drzte sa ....

denik
7. feb 2008

ok aneti, skusim 😉

adypo vy budete mat babenko? jej, blahozelam..

kubanka
7. feb 2008

dobre ranko, malu som ulozila spinkat, ale ktosi tu vrta, tak neviem na ako dlho.