Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
5. jún 2008

Jani, to na pesej zone? zevraj tam boli nejake koncerty, vystupenia, to este su? my sme to zrejme prepasli, dnes by som chcela ist s detmi do mesta, tak mozno nieco zazrieme

janazuza
5. jún 2008

Anetka , dnes jarmok začína. Bude sa predvádzať ľudové remeslá, inak program je celý týždeň, aj včera spievali ked som šla do škoy a večer vystupoval Vidiek 😉

kubanka
5. jún 2008

odkedy som si kupila krem na opalovanie a mlieko poopalovani, tak sa schladilo 😒

tufa
5. jún 2008

Cauko,
tak mi sme vcera po dlhej dobe vyrazili do mesta a bolo super 🙂 🙂 . Vidiek bol paradny alej aj ostatne kapelky a tych znamych ludi co som postretala, joj hned by som sla zas 😝 😀
Aj Terezka zvladla zaspavanie bez maminy na 1. Mozme aj castejsie vypadnut medzi ludi 😀

Denik cauko, ako sa ti byva v novom bytiku? Teraz som casto s Beou tak sem-tam mi daco zreferuje 😎

kubanka
6. jún 2008

Ahojte, tak u nas je uz normalne, ze Lalka chodi spat o desiatej........my chodime domov okolo deviatej a tak ani keby xcela nemoze spat skor.
Vcera bolo skarede pocasie fuuuj.........dufam, ze sa dnes polepsi.
Meninky sme vcera ani neoslavovali, lebo bol pohreb v rodine a tak sa oslava presunie na vikend.

kubanka
6. jún 2008

sisi ake su jahodky? Mne sa zdaju trochu moc kysle. Zacala som ich umyvat, ze spravim tu dren, ale nakoniec ich zavaram.

sisi1
6. jún 2008

Ahojky,
kubi: ja tiez myslela, ze ked su take cervene, tak budu sladsie 😒 Urobila som dren a aj cele namrazila...nieco sme aj vcera pojedli... 😅
Tima som uz vcera nedala spat, takze bol hore od 11,30 do vecera, o osmej krasne zalahol a mali sme pokojny vecer...
Boli sme aj v meste, nejake lud. subory tam vystupovali, tatovi sme chceli kupit koz. slapky, ale nakoniec sa asi vratime do Maxu...po jedny bezove...myslela som, ze v meste bude lepsi vyber, ale nachodili sme sa a priemerne dvoje mali v obuvi...no nic moc...a bud cierne alebo hnede...Kupili sme Timovi balon zajacik, ale dnes sa uz pri strope nedrzi, len tu lezi 😅

Dnes to vyzera na dazd 😖

aneti78
6. jún 2008

Kubi, ja trubka, som myslela na to, ze sem napisem blahozelanie Lalke, no som zabudla 😅 tak dodatocne vsetko naj k meninkam 😵

babka nas tiez uz zasobuje jahodami a my vsetko jeme, ale ona namrazi a nam potom da 😉 no a dnes mi ich sused nasypal do tasky asi tri kila ceresni, detom velmi chutili, ale som chcela aby zjedli obed, tak som mala co robit, aby som ich presvedcila, ze budeme jest poobede. ale nakoniec sa naobedovali pekne a teraz zaspavaju...

janazuza
6. jún 2008

ahojte. anetka a už sú čerešne? ja som ešte nikde nevidela a jahody mali u nas na trhovisku- boli poliaci 😉 , ale ja som ich už nestihla....
maleho som dala spať a asi s toho nič nebude, už tam spieva a počujem, že sa hrá s autom 😠

janazuza
6. jún 2008

ozaj som zabudla. dnes je deň otvorených dverí na letisku, aj by sme šli, ked nebude pršať...

aneti78
6. jún 2008

Jani, no asi su, ten ujo povedal, ze ma toho plno. a na trhovisku vcera u nas som videla jahody aj ceresne.

janazuza
6. jún 2008

tak to si zajtra musime privstať, možno dostanem čerešne- ja mam strasne rada 😀 , dnes som nakupila lacný cukor, tak bude sa zavárať vo veľkom(ak bude čo)

aneti78
6. jún 2008

mne kamoska hovorila, ze je to tam len do nejakej druhej a potom uz nic, my asi radsej pojdeme do mesta.

janazuza
6. jún 2008

ozaj ešte dnes mam net, dali sme na skusku program zadarmo, ale to pojdem zrušiť, nedaju sa mi kukať žiadne relacie...tak od pondelka mam net až večer po 7 ☹

aneti78
6. jún 2008

a aky net budete mat, ze az tak neskoro mozes zapnut. ja ked som bola tehu,tak sme mali orange a to sme mali od stvrtej, no bolo to na nervy, este k tomu som bola doma a nudila som sa

janazuza
6. jún 2008

...no to neviem, šak švagor príde kôli tomu s deťmi, tak smola nič neuvidia...

janazuza
6. jún 2008

my mame condornet, ale som chcela zmeniť program , ale nič s toho...ja mam program večer a vikend a sviatky, celkom mi to vyhovovalo

janazuza
6. jún 2008

...no musim zasiahnuť malý rozobera izbu 😖

sisi1
6. jún 2008

Baby,kedze ideme k nasim, tak vam prajeme krasny vikend, hadam sa predpovede nesplnia a bude aj pekne. 🙂
Paaaa.

aneti78
7. jún 2008

ahojte

ako vikendujete v tomto pocku? ale snad uz nebude poobede prsat.

my sme dnes asi trhli nas rekord v spani, deti spali od 20tej do 9tej, Tamarka curala o jedenastej vecer a potom uz spala a Jakubko sa o siestej rano vstal vykakat a zase zalahol a vsetci sme spali 😨 som myslela, ze nam zle idu hodinky,ked som vstala.
teraz som ich dala spat a som myslela, ze nic z toho, ze len trosku nech polezia,ale vyzera,ze zaspavaju 😉

deniskajakubko
8. jún 2008

Ahojte holky, ako víkendujete?

My ideme teraz na Macka Pu do Košíc, síce sa mi veľmi nechce, ale čo nespravíš pre dieťa, že? 😉

alcapalca
8. jún 2008

Ahojte, tak a je nas 5 🙂
Tadeáško sa narodil v pondelok 2.6.2008 naobed sekciou, 3650 g a 50 cm takze pekny chlap
V nemocke som uz bola od stredy lebo som mala bolesti
Tato sekcia sa neda porovnat s tou prvou, zvladla som ju super, o 12,15 sa narodil, vecer uz bolo fajn, od dalsieho dna som si uz chodila
Od vcera sme uz doma, kojim huraaaa, zatial len papame, kakame a spinkame. Potom popisem viac a precitam co mate nove, teraz sa mi este nechce, utekam do sprchy kym spinka........a potom asi vonku, inak v noci bol hore len raz aj to len polhodinky kym sa napapal 🙂

kubanka
8. jún 2008

alenka gratulujeme k Tadeaskovi a prajeme Vam obom vela zdravicka........posielame pusinky 🙂

aneti78
8. jún 2008

Alenka, aj my gratulujeme a tesime sa na fotky maleho chlapceka....ja som to tusila, ze uz to mate za sebou 😵
prajeme mu vela zdravia a mliecka 😉

aneti78
8. jún 2008

Deniska, tak to bude mat Jakubko super zazitok, ja sa s nasimi chystam na Sialene smutnu princeznu o tri tyzdne, to na skusku a ak zvladnu obsediet, tak v zime, ked sa budeme viac nudit, by sme chceli na rozpravky chodit pravidelne.

janazuza
8. jún 2008

Ahojte, Alenka gratulujeme a prajeme vela vela zdravička 🙂 🙂

janazuza
8. jún 2008

...Náš Slavgko sa asi nakazil odomňa, včera večer mal teplotu a strasne soplil celý deň, zaspal asi o 21 a spal do 5.30. potom bol asi hodinku hore- zle sa mu dýchalo , zaspal a spal do 10.00!!! Lame rekordy, ale vstal bez soplikov a bez teploty, tak neviem čo bede nasledovať. nerada by som bola aby bol teraz chorý, majú MDD v školke a budú mať aj rozlúčkovú besiedku...

kubanka
8. jún 2008

my ukladame Lalku spinkat od 12:20 a stale nespi. O tretej maju prist babky a dedkovia gratulovat jej a ona bude taka nevyspata ☹

tufa
8. jún 2008

alcapalca gratulujem nech vam chlapciatko robi radost a spinka celu noc 😉 😀 😀

sisi1
8. jún 2008

Ahojte mamicky,

alenka: z celeho srdiecka blahozelame ku krasnemu chlapcekovi a tebe vela vela mliecka a usmevu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tesime sa s vami.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Sme ta tu veru spominali............

janka: skore uzdravenie prajeme!!

Mali sme fajn vikend...boli ste niekto v meste na tu JOJku?