Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
27. apr 2009

Dobre ranko dievcence,

zade, boli ste v nedelu rano? co ste sa neozvali 😠 ? my sme mali program az poobede

alenka, ta postielka je rozkosna, ale ona skor zhana nieco take, lebo ma dvojcata....4-mesacnych chlapcov
http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=8312...

nakukla som k tebe do albumu...Tedy je rozkosnyyy 😵 😵 - krasne velke modre kukadla...ako malovany obrazok
myslim, ze sa podoba na teba 😉

a k torticke nemam slov - len tisko zavidim, ze take nieco dokazes. Tie sviecocky boli na kvetinke?

Tina, ked som citala tvoj prispevok, normalne som trpla, ako to dopadne 😕 ...som netusila, ze si taky vyznavac adrenalinovych sportov 😀 😀

sisi, uz prid, uz nam chybate 😉

ivana82
27. apr 2009

MOnky, my sme takuto postielku kupili minuly tyzden, ale este ju nepredavame, no maly sa v nej vysanti, hoci este iba na chrbatiku, ma tam okolo seba hracky a po tych sa natahuje, prevaluje sa z boka na bok, na brusku sa tam premava dookola, este ze som stale tam, inac by som sa bala...ked vidim, co je schopny tam vystrajat 😀 😀 😀 tiez sme ju kupili kvoli dovolenkam, tesime sa neskutocne...tak nech tvoja kamaratka najde a inac my sme kupili novu a nebola extra draha...

kubanka
27. apr 2009

Ufff dobre ranko ranovstajky 🙂

danielkapo
27. apr 2009

Dobre ranko 🙂
tina tak ste mali pekne adrenalinovy vylet 😅 nastastie, ze dobre dopadlo....ja som bola na tom hrade asi 4roky dozadu a mali sme co robit tam vyliezt tou cestou co ste sli....uf...a s malou 😝 no aspon mas na co spominat.... 😅

alcapalca
27. apr 2009

Ahojte, tak my mame prechadzku za sebou ale rozhodla som sa ze dnes dalsia prechadzka bude az pre chlapcov do skolky, vonku je hnuuuuuusne, cez okno vyzera byt pekne ale ked sme vysli von, lusia normalne mi mrzli usi, strasne studeny vetrisko fuciiiii 😠

Ja dnes nevarim, vcera sme jedli len plievku tak masko budeme mat dnes a mozno aj zajtra

monky dik za Tedyho, aj ja si myslim ze sa podoba na mna, ale ocka ma modre po ockovi, a najviac je podobny Brankovi, jeko kopia 😵
na torte bol taky kvietok, v strede ma drotik, ten drotik sa zapali, a od neho sa zapalia tie sviecky na lupenoch, taky malilinky ohnostrojik to spravi, a ked sa tie sviecky rozhoria tak ten kvietok sa roztvori a hra happy birthday
http://www.babybazar.sk/hrajuci-narodeninovy-kv...

monky1
27. apr 2009

vaaaav, o takom kvietku som este ani nepocula
...aj ja chcem taku sestruuuu 😅, co pecie take torty

monky1
27. apr 2009

a ten vetrisko vonku je fakt hnusny....vesala som na balkone bielizen, skoro mi ruky odmrzli
...z nasho mesta asi nic, odvezieme sa len do Kaufu - prave som pozrela letak a myslim, ze mam tam kvoli comu ist...len sa bojim, ze naspät pojdem zase ako oslik 😒

alcapalca
27. apr 2009

monky nemam sa cim chvalit, su tu ovela sikovnejsie kucharky, cukrarky, ale v ramci rodiny staci aj to co stvorim, aspon vieme co papame, nemam rada tie maslove torty kupovane 😝

my sme tiez isli podla letaku vcera v Kaufe, jablka uz boli tak prebrate ze sme nic nevybrali, sampiony mali pekne, pomarance su tiez fajne, akurat som jeden dojedla, plienky nasu velkost nemali, kupili sme clony na okna do auta, lebo mali sme dat tento mesiac urobit folie, no pekna sumicka isla na necakanu opravu auta, tak na foliu nezvysilo , ale tie clony su aj tak na prd, mozno na buduci mesiac bude nejaka rezerva a tie folie sa spravia
a mozno nebude, lebo krstna ma 1. sv.prijimanie a hned na to Tadeas 1 rok

kubanka
27. apr 2009

alcapalca tie clony do auta su fakt na prd............nech ich nikto nekupuje, riadna somariny, ziadne svetlo nezachytia.....my sme kupili este minuly rok a stoja v aute v kufri. Tiez xceme dat folie........uz ich davame dva mesiace.....ako pises aj ty, nevyslo financne, ale vravim muzikovi, ze kym pridem domov s babatkom, nech uz su na aute 🙂
My sme boli trocha doobeda von, ale nie je mraz......len trocha fukalo 🙂

zade
27. apr 2009

monky - mrzi ma to, pochopila som, ze mas stretko s kamoskou v nedelu a tym to padlo. Skoda, Emka Hanku spominala.

Kubanka - ja pouzivam ako clonu obycajnu latkou plienku. Sice nie bielu, ale obrazkovu. Zasuniem ju do okna a ide sa. Slnko cez nu prechadza podstatne menej ako cez tie clony.

kubanka
27. apr 2009

No zatial aj my to riesime zavesenim kadecoho na okno, ale dokedy?

zade
27. apr 2009

nepoznate Dr. Čurillovu - detska gastro v nemocnici.
Aka je k detom? Ako vlastne prebieha vysetrenie u deticiek? Iba ultrazvukom?
Dakujem.

kubanka
27. apr 2009

zade ja nepoznam 😒

kiert
27. apr 2009

Ahojte mile maminky. Ako ste travili dnesny den?
Ja uz zacinam citiit riadnu zataz na krize a cely chrbat a zacina mi byt zle od zaludka, musim jest uz len po troskach. Zda sa, ze vonku bol napokon krasny slnecny den, skoda, ze som ho musela stravit v praci a takto to bude ja cely tyzden.. 😒 . Som len zvedava ako budem zvladat horuce julove dni s bruskom ako sudok 😀

monky1
27. apr 2009

kiert, ze v praci 😀 😀 boli sme ta s Hankou pozriet a uz si tam nebola 😀

zade, nevadi, dnes sme si to vynahradili. K tej dr. - my sme chodili k dr. Olexovej - u MUča, a podla mna je fantasticka - aj symposka, aj jemna k detom, velmi mila....urobila na mna a manzela dobry dojem.

my sme dnes planovali vychadzku do mesta, ale zima nas odradila a rozhodla som sa, ze pojdeme len do Kaufu, ale v buse sme si to rozmysleli a dosli sme az do mesta 😅
...akurat Hanka veceria a o hodinku uz dufam budem mat klud 😵

kiert
27. apr 2009

Nahodou aj dnes som bola v praci, aj ked len do 2 🙂 ,ale skoda, ze sme sa minuli 😒 . Mne sa zdalo, ze dnes bolo vonku krasne teplucko, ale to som pobudla na na cerstvom vzduchu len par minut, takze som asi nadobudla klamlivy pocit...

monky1
27. apr 2009

ja viem kiert, ja len srandujem 😉 , kolegyna nam povedala, ze si uz odisla....a my sme sa stavili az po 15-tej hodine

kubanka
27. apr 2009

Aoj kiert......este chodis cvicit? Ja uz akosi nevladzem. Som rada, ze som doma a nemusim sa nikam trepat. O com boli posledne prednasky?
Ved mne by uz trebalo pomaly balit tasku nie? 😀

tina_
27. apr 2009

ahojte,
no kubanka, tebe sa to už kráti, trošku ti aj závidím, ja som si chcela minulé leto užiť posledné týždne tehu a aha ako som dopadla...
Keby som sa nebála, tak sa dám nahovoriť aj na tretie,..ale ak by som mala ostať v nemocke, čo by bolo s Ninkou, ešte je taky drobec...

Kočky, ja vooobec nie som taky adrenalinovy typ, ja keby som vedela, do čoho idem, tak ma tam nik nedostane...Ja som sa tešila na pokojnú prechádzku lesnou cestičkou a jak som dopadla...to tak, keď človek nejde podľa intuície ale podľa sprostých značiek...to koho už len napadlo na taku trasu maľovať značku???

No, zajtra sa chystam do Emerky, nepridá sa dakto? Keď bude vonku tak fúkať ako dnes, tak aj tak z prechádzania nič...

tina_
27. apr 2009

kubanka, kam sa chystaš rodiť, tu do PO? Ideš k nejakemu konkretnemu doktorovi?

tina_
27. apr 2009

alcapalca,
ten kvietok vyzerá fajn, si to kupovala cez tu pani na babybazare? zo sabinova?
Moja Vivi má vo štvrtok osem rokov, tak chcem dajaku oslavu spraviť...Keď ona furt len točí o nejakej "nočnej party"-nechapem skade to nabrala...
Budem už musieť začať s organizaciou, aspoň dajaky recept na tortu najsť, tiež by som chcela skusiť to potiahnutie s ružovymi cukrikmi, ale ešte som to nerobila, ...a dajake detske chuťovky...
Rozmyšľam stale nad darčekom, aj od mojej mamy akože musim vymyslieť...
Povodne sme chceli psa, to ja som jej slubila v "slabej chvilke" pred rokom, ale asi z toho nič nebude, v byte...pri malej...
Ešte som našla, že na zamku Schoenbrunn robia cez vikendy take prehliadky pre decká, že ako žila Sisi, ako sa obliekali, čo jedli, a tak...Decká si tam aj čosi vyrábajú- teraz je to tematicky zamerané na módu (Cisárove nové šaty) http://www.kaiserkinder.at/index.php?id=48
tak rozmýšľame, či jej nezorganizujeme taký narodeninový výletík do Viedne...Rodinny listok pre 2 dosp. a tri deti (mam len dve, z toho Ninu asi nepočitaju ) vyjde 17 eur, to nie je zase take strašne...

zade
28. apr 2009

monky . ja viem , ze Dr. u MUCA je vyborna, a ja to mam dokonca na skok, ale mame "zlu" poistovnu a tak nas bud nevezmu alebo musime cakat cca tri mesiace v poradovniku.

sisi1
28. apr 2009

Dobre ranko,
vyzera celkom pekne vonku, hoc hlasili prsat...uvidime ako dlho vydrzi....

alenka: torticka je krasna, si sikulka!!! 😵 A Tedy ako hryzie...som si spomenula ako Timo tatina do nosa hryzol 😀

kiert: ahoj,tak az teraz ti zacina byt zle? Drzime palce nech to rychlo prejde...

tina: tak to ste si "uzili" vylet....ale mozes byt hrda aky kopec si takto zdolala... 😉 NA tom zamku musis ale zaplatit samozrejme ten vstup, co na dosp. je takmer 10Eur, dieta 6,50...

tina_
28. apr 2009

dobre rano všetkým...
Má pršať? Nieeeeeeeeeee....

zade, aku "zlu" poistovnu? napis aj IP...

sisi- nemusíš, to len ked ideš na normálnu prehliadku, toto je špeciálne prehliadka pre deti, Kindermuseum, takže tam je iný cenník: samotný dospelý 6,50 dieťa 4,90, rodina 17 eur
http://www.kaiserkinder.at/kindermuseum/preise....

Na normálnu prehliadku ju ešte zbytočne ťahať, aj ked sú detské ceny, ale z toho by zatiaľ veľa nemala,...

tina_
28. apr 2009

Nechcete ísť dakto do Emerky?

kubanka
28. apr 2009

No dufam, ze nebude prsat.....ja som si umyla vlasky, napapali sme sa a chystam sa na poradnu

alcapalca
28. apr 2009

caute, zas uz mame dlhu prechadzku za sebou, od 7,15 doteraz, skolka, logopedi svaby-skolka a domov, celkom bolo pekne vonku teplucko ale uz ked sme dorazili pred opal tak opat zacina fukat

tina ano cez tu pani zo sabinova, je to moja kamoska, zoznamili sme sa v porodnici 😀

tina a do viedne ti vydrzi mala v aute? my sme este nepodnikali s Tedym dlhe vylety, neviem ci by vydrzal, asi som bojko, ale potrebujem ist do PL, potrebujem nejaky kostymcek alebo nieco slusnejsie na to prijimanie, a taku velkost XXXXXXXXXL tu nezozeniem 😀 , nie ale vazne ja fakt veci co som v lete nosila pred tehu tak vytiahnem po kolena a dalej uz nejdu 😠 sestra mi povedala ze sa nemam trapit lebo ze to uz dosla aj na mna genetika, no ta ma poraziiiiiiiiiiiii, ale NEVERIM JEJ 😉 jedneho dna do tych veci pekne krasne vleziem 🙂

tina_
28. apr 2009

alenka, dufam, ze mi vydrži, boli sme v polke marca na Morave, sli sme cez Brezno s malou stopkou na Myte, mama tam robi v hoteli, tam sme sa najdeli a potom pokračovali až ku Brnu do takej dediny, kde som mala školenie. Myslim, ze to zvladla lepsie ako my, lebo moj drahy si nevzal mapu, a nepocital s tym,ze tam budu obchadzky, tak nas to tak vyviedlo, ze sme bludili o dalsie asi 3-4 hodiny navyše- ked sme dorazili bolo 23.00...Naspäť sme už sli "len" k našim na Horehronie a na druhy den do PO...
Inak chcem ist cez Maďarsko cez diaľnicu, sice sme tadiaľ nešli, ale čitala som dakde na SME, ze je to vacsia pohoda, ako sa trepat cez SK...

No do PL by aj mne bolo treba ist, tiez nemam co na seba po porode... ☹

sisi1
28. apr 2009

Tak my sme uz doma, boli sme v meste s monky a zade, deturence sa na ihrisku pri frantiskanoch vyblaznili, no super dnik....pochutili si na pirozkoch, zlatucke boli.....

tina: jaaaaj, uz som pozrela....vyzera to tam pekne...

alenka: poradim ti, v Optime v C&A kupis aj na seba v pohode, za normalne ceny, aj slusne veci, kostymkove - ale take modernejsie, vyuzijes aj na ine prilezitosti...skuste zajst, je to tam fajn, ja tam nakupujem na seba takmer vsetko, aj moja mamina tam chodi.....aj pre celu rodinku za dobre ceny...ocino si tam kupil polokoselu za 2,50Eur....takze aj zlavnene veci, ale aj tie drahsie su cenovo normalne....a nemusis sa trepat do PL....

kubi: ako v poradni?

kubanka
28. apr 2009

Na poradne som sa riadne dlho odsedela........ale inac vsetko ok, krcek maternice skrateny a na spic prsta otvorena otvorena 😉