Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

katka22r
18. jan 2010

mnam aspik dala by som si aj ja

kubanka
18. jan 2010

aj ja mam rada, ale nikdy som doma neskusala robit......robila som ho do obdlznikovej formy akoze srnci chrbat.......a davala som 2 vrstvy plnky. Mozem na 100% povedat, ze ho budem robit castejsie, lebo kazdemu chutil.
Moje babo ma kazdy tyzden jednu novu modrinu 😀 obija sa ako mech.

katka22r
18. jan 2010

kubanka hod recept

kubanka
18. jan 2010

katka22....recept je jedno a pridanie vlastnych surovin + ochutenie druhe....takze dosypte si kazdy kto ma co rad.

http://rencax.blog.cz/0901/aspikova-miska

ja som ho robila na dve poschodia....na dno suroviny, zaliala som 1/2 zelatiny.....dala som stuhnut do ladnicky......a potom este raz to iste navrch.....a potom na tanierik som dala vsetke zvysne suroviny a chlebik

katka22r
18. jan 2010

okii dakujem

andrea12737
18. jan 2010

Syja-chodila som na zimnu,spojili sa s majovou-tak odporucam...srobarova neviem 😉

katka22r
19. jan 2010

syja vidis dalsia co radsej majovku ja neviem ja som pocula na srobarku len zle 😒

tak kocky co mate dnes na plane?...ja si budem uzivat posledny dnik s bruskom aj s mm snad vyvolavacka rychlo zaberie a zajtra budem uz mat malu u seba

tufa
19. jan 2010

normalne napinak ked idem kuknut na konika ci katka si este tu 😀 😀 😀
ja dnes upratujem teda ako kazdy den 😝 Terezka zalomila uz pred hodinou, vyzera to na chorobu ☹ ☹ tak verim, ze to prejde rychlo, lebo sa chysta na prazdniny k babke 🙂

deniskajakubko
19. jan 2010

Ahojte holky, tak ja Vás aspoň idem pozdraviť, nestíham nič, Filipko mi nechce vôbec doma spať cez deň, tak chodím vonku, ešte sa aj učím na skúšky, ešte mi 3 treba, takže horor už nevládzem, ale dala som sa na boj, tak musím dobojovať.
katka 22r neviem či Ty si sa pýtala na Dr. Hladkého až tak ďaleko som nedošla čítaním ale niekto o ňom tu hovoril, tak ja som pri ňom rodila teraz Filipka a bola som celkom spokojná. Manžela som mala pri sebe, takže aj to asi zohráva nejakú tú úlohu. Tiež mi pichli vyvolávačku a asi po 5 minútach som dostala také brutálne kontrakcie, začala som sa otvárať rýchlo a skoro ma Dr. nestihol, lebo predo mnou rodil ešte jednu mladú asi 16 ročnú ciganečku, ktorá vôbec nevedela tlačiť. Držím Ti palce, nech to máš rýchlo za sebou a hlavne nech je to čo najmenej bolestivý pôrod a nech ste obe zdravé 🙂

monky 21 tt super ako to rýchlo letí naposledy som pozerala asi 13 tt 🙂

katka22r
19. jan 2010

deniska a si prenasala?ci preco ti dali vyvolavacku?ak si prenasala kolko dni?inak ked sa dava vyvolavacka lezis na cakatelskej?...dakujem za popis ak ho stihnes dnes napisat

ivana82
19. jan 2010

Ahojte babenky, po dllllhom case sa Vam zase ozyvam 😀 snad si este pamatate 😀 no mam zaroven otazku - boli ste si niektora uz podavat ziadost zvysenie RP? Aj Vam dali papiere akoby ste oneho ziadali znova a pritom to nie je potrebne ...ako to riesite? Inac babatka riadne porastli...

Katka22r - nezavidim ti prenasanie, posledne dva tyzdne pred porodom boli hotova pohroma...snad to uz dnes/zajtra dotiahnete do stastneho konca 🙂

katka22r
20. jan 2010

tak sa majte ja odchadzam....bude mi chybat vasa podpora v nemocnici....drzte palceky nech nam vyvolavacka rychlo zaberie 😒

nikush
20. jan 2010

snad ti zabrala rychlo, mne na prvy den nezabrala a na druhy som od nej porodila do 10hodin 😀 sodoma gomora...este jeden taky isty porod a to vzdam 😅

monky1
21. jan 2010

caute baby, tak co myslite, ma uz Katka po??? 😕

ako sa inac mavate? my zatial super - klop klop, hanka je uz druhy tyzden v skolke, co sa doposial nepodarilo - vydrzala tam najviac 5 dni....asi na tom spanku fakt nieco bude 🙂

tufa
21. jan 2010

tak ja si mylsim, ze Katka uz je "mamicka" . Prajem jej nech sa vela nenatrapi a malinku uz ma pri sebe 🙂
my sa chystame pozriet do skolky teraz. Maju tam stavat deti s rodicmi budky pre vtaciky tak ideme kuknut a odniest aj nejake info materialy o vtacikoch co mam este doma 😀

kubanka
21. jan 2010

katka22 je uz urcite mamickou.....blahozelaaame k dievcatku 🙂

kubanka
25. jan 2010

ivana82 ....... ja som bola ziadat o normalny RP v decembri a ked som doniesla vypisane papiere v januari, tak mi dala do ruky hned dalsie papiere, ze mam narok aj na zvyseny RP......ale neponahlam sa s ich vypisanim.......nexce sa mi stat zase 1a1/2 hod v rade

nikush tak ako sa mate? ake babo je Simonko?

nikush
25. jan 2010

kubanka, mame sa dobre, teraz kustik strajkuje na cicine 😠 , snad sa polepsi...inac je to zlate babo, nekolikove, nerevajuce, len ma mensiu chybicku krasy, dlho nevydrzi sam bez pozornosti, uz cakam kedy zacne lozit 🙂 . som zvedava ake bude dalsie babo, kedze sa hovori, ze druhe zvykne byt pravy opak 😒

kubanka
25. jan 2010

nikush nesranduj....ty xces, aby uz lozil? To sa este nacakas.....moja teraz lozi po styroch heh, uz aj pekne sa sama postavi a ruckuje okolo nabytku. A ked nam budu deti chodit, tak budeme spominat na pekne chvile, ked sme babo polozili a mohli si hocikde odbehnut a potom sme ho tam aj nasli. 😀

nikush
25. jan 2010

kubanka to hej, ja som chcela cim skor porodit a mi hovorili, ze este pride cas, ked ho budem chciet vopchat napsat dnu 😀 , ten cas tu je...tak som zvedava ako budem na mraky ked zacne lozit, marnost a ked bude chodit tak zrusim isto nervy 😅 ale to uz budeme konecne vo vlastnom 😵, ked nie lozit, tak nech sa aspon plazi po brusku 😀

petra1985
25. jan 2010

ahojte mamicky ako sa vam dari? Dievcata potrebujem surne radu co sa tyka rodicovskeho prispevku prosiiiiim ktora uz ste podavali tu novu ziadost ozvite sa mi do IP budem vam velmi vdacna...

evicka1
26. jan 2010

ahoj kocky
neviem ci leziem spravne no prisla som si pre radu... kde je v presove nejaka rrestika alebo nieco s detskym kutikom alebo nejake fajn mc
dik moc

nikush
27. jan 2010

no evicka, tak to ti neporadim, ale ked nadabis, tak mozes dat vediet 😉 inac prechadzky v tej kose su o drzku 😅

syja
27. jan 2010

evička tak jedine co ma napadlo je šariš park. aj ked neviem ci sa to da nazvat detskym kutikom ale maju tam drevene hojdacie koniky, nejake hracky v truhlici ked dobre pamatam no a detska stolicka je samozrejmostou. a este ked som dala na www.obedovat.sk tak mi vyhodilo ze pizza koruna ma hracky a detsky kutik ale tam som v zivote nebola tak netusim. a to je asi vsetko.

monky1
28. jan 2010

ahojte, tak co je s katkou??? nepise, neozyva sa....ze by este boli v nemocnici??? 😖

tufa
28. jan 2010

alebo sa vytesuje z babatka 😀 😀

ejasmeja
28. jan 2010

vraj Katka uz porodila cisarskym. to viem z inej temy. a snad sa coskoro ozve aj sama.

Kati, blahozelam! 🙂

kubanka
29. jan 2010

predstavte si, ze o par rokov aj nam budu deticky domov nosit vysvedcenie......boooze ten cas leti. Mimka mi v poslednom case nexce spinkat. Dnes som uz z nej bola zufala, naobliekala som ju aj seba a vysli sme von......to vacsinou zaberie.....a teraz stopujem kolko vydrzi spinkat. Juuuj takto ma vyhnat von do tej zimy brrrr 😉

tufa
29. jan 2010

no to bude radosti so skolakmi 😎 😎 Dorotka tiez nechce spinkat, ale vonku nejdeme, u nas jak na Sibiri, ani pes nechce ist vomku z budy 😝