Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

katka22r
2. dec 2009

kubanka mikulas v meste je v pondelok o 16tej aj ja sa chystam pozriet ak mi bude dobre lebo v poslednom case kusa prejdem a straaaasne ma bolia nohy...inak babenky co ste rodili v monobloku ked uz zacnem od 14.12 chodit na ctg a aj do poradne to my uz nikdy neurobia ultr.?lebo pokial viem tak v poradni ma len odvazia tlak a moc a ziadne vysetrenia?a co vsetko sa da podla ctg kontrolovat ved poloha sa neda zistit ....dakujem za info

tufa
2. dec 2009

kubi mas pravdu, asi by som chodila po byte hore-dole bez deti 😀 😀
na mikulasa aj by som sa sla pozriet, len ked v meste je taky natresk, že ma to dost odradza 😝
katka: mne robili posledny ultrazvuk v 30. tyzdni to su asi prietoky ak si pamatam teda dokopy 3x

katka22r
3. dec 2009

noo aj mne v 30tt a to ako je mala otocena mi zistia asi az pri porode ze?a v poradni v monobloku ti robili ake vysetrenia?

kubanka
3. dec 2009

katka mi pojdeme v piatok do mesta na toho Mikulasa.....myslim, ze v pondelok by uz bolo neskoro 🙂

ctg-ckom sa pocu srdce babatka..............a polohu babatka este nevies? Nevies ako je otocene?

katka22r
3. dec 2009

poloha baba boloa v 30tt priecne..no ja neviem co bude v piatok v meste ale daj vediet lebo na sekcove co mame plagaty na mikulassku nadielku tak pise ze pondelok o 16tej 😀

zade
3. dec 2009

kubi - Mikulas v meste ma byt v pon. 7.12. so zaciatkom o 16.00

zade
3. dec 2009

Ahojte maminky a maminky cakatelky - robim pre deticky hudobne kurzy Yamaha a v pondelok 7.12. budeme mat ukazkove lekcie v centre KID FIT na Budovatelskej ulici o 9.30 a o 10.00.

Inac kurzy pre male babatka su kazdy tyzden v utorok o 16.00 v Rc Hviezdicka pri hadzanarskej hale.
Ak chcete blizsie info cez IP poslem kontakt na webku - aby to niektko nepochopil ako reklamu, ale hlavne ako krasny relax pre mamicku s babtkom.

zade

katka22r
4. dec 2009

zade no jasne obratim sa na teba po porode🙂ak vsetko dobre dopadne....a kubanka tak sa uvidime v pondelok v meste aj ja idem ak niekoho splasim🙂

katka22r
6. dec 2009

boooze babenky to tu zo sekcova vobec nikto nechodi?????to je strasne na spolocnom termine sa mi zda ze sa bavia len tie co sa poznaju tak kde ste kocky????

tufa
6. dec 2009

tu sme 😀 len deticky nam davaju zabrat tak nestihame, aspon ja 😝

dnes sme boli kuknut v Maxe Mikulasa,ale dav ludi nas odradil tak sme skoncili v obchode so zvieratkami, to je daco pre nas, ja som sa vytesovala najviac 😀 ale aj Terezku sme tahali od zajka nasilu 😎 a nakoniec Mikulasa sme stretli aj v hrackarstve, tak ukol splnen 😀

danuska24
6. dec 2009

aj my by sme chceli ist zajta do mesta na mikulasa 😉

katka22r
7. dec 2009

noo ahojte ja som chcela ze dnes pojdem pozriet do mesta ale ten vietor co fuka ma odradil uz teraz.... 😒 ale ktovie ci sa neotepli a nakoniec nepojdem ne?..mamicky to by mi pol deci medovinky ublizilo?ja ju milujem uz vcera sme tam s manzelom boli aj som si chcela dat nakoniec som si dala trdelnik 😀 ale co cert nechcel zacala ma palit zaha od neho...juuuj do certa aj so sladkym ja viem ze aj medovinka sladka ale co uz mnaam ja ju milujem 🙂

kubanka
7. dec 2009

Ano dieta da zabrat a zvlast, ked su dve 😀 ........nase su chore tak asi nikam nepojdee......maju sopliky furt pod nosom ☹ ........ a aj na mna sa to lepi 😒
Cez vikend sme boli na dvoch MIkulasoch a to im bude musiet stacit.

katka22r
7. dec 2009

noo veru pocasie je na prt ja tiez nikam neidem

monky1
7. dec 2009

ani my nie, ak vas to potesi 😀

katka22r
7. dec 2009

tak aspon niesom sama co ostava doma na mikulasa
😉

kubanka
7. dec 2009

Takze vsetci doma? 🙂

tufa
7. dec 2009

asi tak 😀

kubanka
7. dec 2009

nam na sidlisku uz svieti vianocny stromcek...toooolko radosti z neho maju moje deti 😀

kubanka
8. dec 2009

Nooo, tak ako bol nakoniec niekto na toho Mikulasa v meste? Ako bolo? Dazdivo? 🙂

monky1
8. dec 2009

cau, my sme neboli, takze neviem, ako bolo a co sa tam dialo 😒

katka22r
8. dec 2009

ani ja som nebola ak myslis stromcek na sekcove tak je pekny ako kazdy rok 😀 ja som sa vcera vybrala na spoved a neviem co za farara tam bol ale kazdy jeden tam bol asi 15 min otocila som sa a isla domou 😒 nemala som nervy este aj zub ma zacal boliet ale v pondelok idem na preventivku tak som zvedava ci sa na nieco zmoze ten zubar ci nie....ci vobec moze daco robit 😒 baby a ako inak mate?ja sa uz tak nudiiim obcas by som chcela aby malicka bola uz primne

kubanka
8. dec 2009

katka nie na sekcove....myslim ten na Svaboch 😀 ...............a kde na sekcove vy mate?
Ty sa nudis? A mas uz nachystane vsetko pre babo? Aj postielka uz poskladana?

katka22r
8. dec 2009

ahaa my mame na sekcove pri kostole 🙂)juuj strasne sa ja nudim vies ja som od jula do novembra bola na pn tak zvacsa som sedela doma keby nieco,ale ani raz nikto neprisiel...no a od materskej chodim sem a tam ale uz ma nebavi ani to...manzel je od rana do 18 v praci niekedy aj dlhsie a ja zasa ked vela chodim tak nevladzem 🙂 taze to mas takto...postielku aj kocik kupujeme az ked sa mala narodi vies ja som po 2 potratoch a verim ze tento krat dopadne vsetko dobre ale tak sme sa dohodli s mojim manzelickom 🙂 takze vsetko bude nanom🙂

tufa
8. dec 2009

katka tak dobehni k nam,aspon si vyskusas postrazit deturence na skusku 😀 😀 😀
len skoda, ze som tak daleko od vas 😉

kubanka
8. dec 2009

tufa ty pises .....daleko....ako keby si bola niekde za hranicami heheh
si daleko a predsa blizko....ved aj na stretko si dosla s dvoma detmi 😀

katka22r
8. dec 2009

super a vy sa aj stretavate hej?taka z budem mat mimi dohodneme daco hej?neze namna zabudnete 🙂

katka22r
9. dec 2009

heeeeeeeeeeeeeeeeej????????? 😀 😀 😀

kubanka
9. dec 2009

Jasne, ze sa mozes pridat....bude sa tu o tom pisat keby sa nieco dialo..............mali sme mat v lete ale nevyslo to......kazdy bol rozlietany po dovolenkach.

katka22r
9. dec 2009

ahaa a co dnes na obedik?my halusky s tvarohom a zeleninovu polievocku dnes otras pocasie ale idem na predporodnu pripravu uz len 3x lebo potom sviatky a tak uz asi do porodnice 🙂